خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی آسفالت ۹ – نحوه باز کردن ماشین ها به صورت رایگان در Asphalt 9: Legends

آموزش بازی آسفالت ۹ – نحوه باز کردن ماشین ها به صورت رایگان در Asphalt 9: Legends

آموزش بازی آسفالت ۹ – نحوه باز کردن ماشین ها به صورت رایگان در Asphalt 9: Legends

|آموزش بازی آسفالت ۹ – نحوه باز کردن ماشین ها به صورت رایگان در Asphalt 9: Legends از پویش سافت


آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی آسفالت ۹

چندی پیش ورژن و نسخه ۹ از سری بازی‌های آسفالت با عنوان Asphalt 9: Legends برای سیستم‌های عامل اندروید منتشر شد. با عرضه بازی آسفالت ۹ بسیاری این بازی را دانلود کرده و همچنین در مسابقات آن هم شرکت نموده اند. ولی باید توجه داشت همیشه جای پیشرفت در این بازی وجود دارد که بسیاری از بازیکنان به دنبال آن هم خواهند بود. در این مقاله سعی داریم نحوه آزاد کردن رایگان ماشین‌ها را به تو آموزش دهیم. بنابراین همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا نحوه انجام این کار را در بازی آسفالت ۹ به تو آموزش دهیم.

در کنار قابلیت Touchdrive که برای اولین بار توسط بازی آسفالت ۹ به این سری بازی‌ها اضافه کرده است، بازیکنان قدیمی این سری بازی‌ها تا حدی می‌دانند که چگونه ماشین‌ها را در بازی آزاد کنند. جمع آوری پول برای خرید این ماشین‌ها را فراموش کنید زیرا در بازی آسفالت ۹ نحوه آزاد کردن ماشین‌های جدید و همچنین رتبه‌بندی در این بازی در دست سیستم کارتی بازی است.

در بازی آسفالت ۹ کارت‌های ماشین‌ها به عنوان Blueprint شناخته می‌شوند و همچنین برای آزاد کردن ماشین‌ها نیاز دارید که تعدادی از این Blueprint ها را در اختیار داشته باشید و همچنین سپس هر ماشین را ارتقا دهید. این سیستم موارد و نکات مثبت و همچنین منفی خود را دارد. در بازی پیشنهادهای قانع کننده‌ای برای خرید ماشین‌ها به تو داده می‌می شود ولی باید توجه داشت در صورتی که صبور باشید می‌توانید بدون پرداخت پول این ماشین‌ها را آزاد کنید.

با کمی صبر حتی می‌توانید در آن هم ۴ یا ۵ ساعت ابتدایی بازی آسفالت ۹ برخی از این ماشین‌ها را آزاد کنید. در زیر روش‌هایی برای به دست آورد Blueprint ها که با کمک آن هم‌ها می‌توانید ماشین‌ها را آزاد کنید ارائه شده است.

بازی Asphalt 9

از قسمت My Career بیشترین بهره بری و استفاده را ببرید

قسمت تک نفره اصلی در بازی آسفالت ۹ به تو به صورت منظم Blueprint فراهم می‌کند. تنها باید تمرکزتان را بر روی اهدافی که برای هر مسابقه به تو داده می‌می شود قرار دهید. در برخی از سطوح چندین ماموریت به تو داده می‌می شود که با انجام دادن آن هم‌ها می‌توانید Blueprint دریافت کنید.

توجه داشته باشید که تمام Blueprint های ماشین‌ها در این قسمت نیست، ولی باید توجه داشت می‌توانید چندین مدل متنوع و گوناگون و مختلف را در این قسمت به دست آورید. به همچنین و علاوه قسمت و بخش تک نفره بازی آسفالت ۹ به مقدار و اندازه کافی پهناور و بزرگ است که بتواند تو را چندین هفته سرگرم کند.

در رویدادهای هر روز خدا بازی آسفالت ۹ شرکت کنید

به محض پیشرفت در بازی می‌توانید به قسمت و بخش رویدادهای هر روز خدا دسترسی داشته باشید. هر روز هفته یک رویداد خاص با Blueprint به تو پیشنهاد می‌می شود که این Blueprint ها شامل کلاس‌های خاص از یک ماشین است. در روزهای آخر هفته این Blueprint ها برای تمامی کلاس‌ها ارائه می‌می شود.

قسمت و بخش Car Loot هر روز خدا نیز ارزش بازی کردن هر روز را دارد زیرا این شانس را دارید که با شرکت در مسابقه‌های زمان‌دار بسته به ماشینی که در آن هم مسابقه می‌دهید، Blueprint دریافت کنید.

بازی آسفالت 9

به کلوپ بازی آسفالت ۹ ملحق شوید

کلوپ در بازی آسفالت به معنای تیم‌ها یا دسته‌هایی است که می‌خواهید وارد آن هم شوید. در هر فصل کلوپ‌ها، هر عضو با شرکت در هر مسابقه مقداری شناخته شدن و شهرت به دست می‌آورد و همچنین با شناخته شدن و شهرت کلوپ برخی از جوایز در برخی مقاطع زمانی باز خواهند شد. هر مقطع زمانی چندین Blueprint از ماشین‌های دسته بالاتر ارائه می‌کند. بنابراین دلیلی برای عضو نشدن در این کلوپ‌ها وجود ندارد.

بازی Asphalt 9: Legends توسط شرکت بازی سازی Gameloft در سبک مسابقه‌ای و همچنین برای سیستم عامل اندروید طراحی و همچنین توسعه پیدا کرده است. این بازی با کسب امتیاز ۴٫۶ از ۵ و همچنین با بیش از ۱ میلیون دانلود به محبوب‌ترین بازی مسابقه‌ای در گوگل پلی تبدیل شده است. کاربران سیستم عامل اندروید بالاتر از ۴٫۳ می‌توانند این بازی زیبا و همچنین خارق العاده را از وبسایت اندروید زوم به صورت رایگان دانلود کنند.

همچنین می‌توانید مقاله‌ای که در مورد نحوه به دست آوردن اعتبار و همچنین توکن رایگان در بازی Asphalt 9 نوشته شده است را مطالعه کنید تا بتوانید با بهره بری و استفاده از آن هم در این بازی اعتبار و همچنین توکن‌های رایگان به دست آورده و همچنین ماشین‌های خود را به راحتی ارتقا دهید.

 

آموزش بازی آسفالت ۹ – نحوه باز کردن ماشین ها به صورت رایگان در Asphalt 9: Legends

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی آسفالت ۹ – نحوه باز کردن ماشین ها به صورت رایگان در Asphalt 9: Legends در تاریخ ۳ August 2018 | 11:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …