خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Last Day on Earth – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی آخرین روز در زمین

آموزش بازی Last Day on Earth – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی آخرین روز در زمین

آموزش بازی Last Day on Earth – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی آخرین روز در زمین

|آموزش بازی Last Day on Earth – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی آخرین روز در زمین از پویش سافت


آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی Last Day on Earth

این روزها بازی‌های آنلاین و همچنین در سبک بقا نظیر بازی ARK: Survival Evolved و همچنین همچنین بازی‌هایی در سبک Battle Royale نظیر Fortnite نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرده است. اکنون بازی Last Day on Earth نیز مانند سایر بازی‌ها در این سبک توانسته مخاطبان زیادی را به خود جلب  کند.

از این رو که بازی‌هایی زیرا و به درستی که بازی Last Day on Earth آموزش جامعی به بازیکنان ارائه نمی‌دهند بنابراین وجود مقاله‌ای آموزشی که ترفندها و همچنین موارد و نکات این بازی را به بازیکنان یادآور می شود احساس می‌می شود. همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله به تو ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی Last Day on Earth را آموزش دهیم.

جستجو برای یافتن منابع

Last Day on Earth

در ابتدای وارد شدن به بازی Last Day on Earth تو برهنه بوده و همچنین نیاز دارید که منابع و همچنین لوازمی برای خود تهیه کنید. بر روی زمین که قدم در آن هم می‌گذارید می‌توانید منابع زیادی نظیر چوب‌ها، چمن، سنگ و همچنین سایر لوازم مورد نیاز را پیدا کنید.

در هنگام بازی در پایین سمت چپ تصویر دکمه Auto را دیدن می‌کنید که در زمان جستجو می‌تواند به تو کمک کند. با فعال کردن این دکمه، تو دیگر نیازی ندارید تا شخصیت را هدایت کنید و همچنین هربار دکمه grab را برای برداشتن لوازمی که پیدا می‌کند فشار دهید. با جمع‌آوری لوازم، نه تنها می‌توانید کاراکتر خود را ارتقا دهید، بلکه موادی که برای ساخت لوازم خود نیاز دارید را به دست آورید.

ساخت و همچنین ساز در بازی Last Day on Earth

Last Day on Earth

زمانی که در بازی Last Day on Earth  بر جستجو منابع مسلط شدید، باید با بهره بری و استفاده از توانایی‌های ساخت و همچنین ساز، لوازم مورد نیاز خود را بسازید. یکی از چیزهایی که باید بسازید منزل و خانه است. با انتخاب گزینه construction در زیر نقشه می‌توانید این کار را انجام دهید.

بعد از انتخاب این گزینه، گزینه‌های دیگری باز می‌می شود. برای ساخت یک منزل و خانه، اول نیاز دارید که طبقات را ساخته و همچنین بعد از آن هم دیوارها را بسازید. هر طبقه و همچنین دیوار به روش مجزا هزینه خواهند داشت، بنابراین در صورتی که پول کافی ندارید باید اکتشاف را ادامه دهید.

برای اینکه منزل و خانه خود را مفیدتر بسازید نیاز دارید که آیتم‌های دیگری نظیر محل برپایی آتش، جعبه‌های انبار و همچنین باغچه درست کنید که به تو اجازه می‌دهند در منزل و خانه خود کشاورزی کرده و همچنین منابع را ذخیره کنید.

اکتشاف محیط اطراف

Last Day on Earth

بعد از جستجو برای منابع، ساخت و همچنین ساز و همچنین ساخت منزل و خانه نوبت به اکتشاف محیط اطراف و همچنین پیرامون است. بعد از اینکه به سطح ۲ برسید نیاز دارید که کوله پشتی ساده‌ای بسازید که مقدار ذخیره تو را تا ۸ عدد افزایش می‌دهد. پیش از ساخت کوله پشتی از ژاکتتان بهره بری و استفاده می‌کنید که مقدار محدودی می‌تواند ذخیره کرد. تا زمان ساخت کوله پشتی باید در منطقه ایمن سبز باشید.

بعد از اینکه کوله پشتی را ساختید می‌توانید به اکتشاف محیط اطراف بپردازید. نقطه‌ای که باید به آن هم توجه کنید این است که به نشانگر مکان دقت کنید که به تو میزان تراکم را نشان می‌دهد. هرچه این تراکم بیشتر باشد، می‌توانید مواد و همچنین منابع بیشتری پیدا کنید.

البته مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که تراکم بالا زامبی‌های بیشتری نیز دارد که بسیاری از آن هم‌ها از زامبی‌هایی که در منطقه ایمن سبز با آن هم‌ها مواجه می‌شوید قوی‌تر خواهند بود. تا زمانی که اسلحه و همچنین محافظ برای خود نسازید باید در منطقه سبز باشید.

آیتم‌های نظامی

Last Day on Earth

در زمان بازی Last Day on Earth با آیتم‌های نظامی و همچنین ارتشی مواجه می‌شوید که می‌توانید از آن هم‌ها بهره بری و استفاده کنید. البته این آیتم‌ها زمان‌دار بوده و همچنین بعد از مدت زمان مشخصی محو می‌شوند.

برای باز کردن جعبه برخی از این آیتم‌ها نیاز به کارت‌های مخصوصی دارید که می‌توانید آن هم‌ها را از جسد زامبی‌ها یا سایر بازیکنان به دست آورید. در داخل جعبه‌های نظامی منابع ارزشمندی زیرا و به درستی که اسلحه وجود دارد.

نبردها در بازی Last Day on Earth

نبردها در بازی Last Day on Earth اجتناب ناپذیرند. در پیرامون تو زامبی‌های خطرناک در کنار بازیکنان دشمن وجود دارند. برای نجات و همچنین بقا در بازی Last Day on Earth باید خود را برای مبازره با تمامی این‌ها آماده کنید. یکی از اولین اسلحه‌هایی که می‌توانید بسازید خنجر است.

این اسلحه تا حدی کند است و همچنین برای کسب تجربه می‌قدرت از آن هم بهره بری و استفاده کرد. زمانی که از خنجر بهره بری و استفاده می‌کنید باید از حرکات مخفی کارانه بهره بری و استفاده کنید تا حریف را شگفت زده کنید. برای انجام حرکات مخفی تنها کافی است دکمه نشستن را در سمت راست پایین صفحه فعال کنید.

برای گریز و فرار از درگیری‌های اضافی به خصوص زمانی که زخمی هستید به نقشه کوچک خود توجه داشته باشید. زمانی که نقطه قرمز را مشاهد کردید که به سمت تو حرکت می‌کند گریز و فرار کنید.

ارتقا سطح

Last Day on Earth

ارتقای سطح در بازی Last Day on Earth بسیار اهمیت دارد. هرچه سطحتان بالاتر باشد آیتم‌ها و همچنین تجهیزات تو نیز بهتر خواهند بود. به همچنین و علاوه میزان خون و همچنین سایر گزینه‌های نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین سعی کنید که هرچه سریعتر به سطح ۱۰ برسید زیاد در این سحط می‌توانید یک محافظ اولیه برای خود بسازید. این محافظ بسیار حیاتی است زیرا می‌تواند خون تو را بیشتر کرده و همچنین نسبت به قبل مقاوم‌تر شوید.

بازی Last Day on Earth توسط استودیو Kefir برای سیستم عامل اندروید توسعه پیدا کرده و همچنین با کسب نمره ۴٫۵ از ۵ و همچنین با بیش از ۱۰ میلیون دانلود به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بقا در گوگل پلی تبدیل شده است. کاربران سیستم عامل اندروید بالاتر از ۴٫۱ می‌توانند این بازی زیبا و همچنین خارق العاده را به صورت رایگان از وبسایت اندروید زوم دانلود کنند.

 

 

آموزش بازی Last Day on Earth – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی آخرین روز در زمین

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی Last Day on Earth – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی آخرین روز در زمین در تاریخ ۲ August 2018 | 11:00 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …