خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Asphalt 9: Legends – نحوه به دست آوردن اعتبار و همچنین توکن رایگان

آموزش بازی Asphalt 9: Legends – نحوه به دست آوردن اعتبار و همچنین توکن رایگان

آموزش بازی Asphalt 9: Legends – نحوه به دست آوردن اعتبار و همچنین توکن رایگان

|آموزش بازی Asphalt 9: Legends – نحوه به دست آوردن اعتبار و همچنین توکن رایگان از پویش سافت


آموزش بازی Asphalt 9: Legends

در بازی Asphalt 9: Legends ماشین‌ها رایگان نیستند به خصوص آن هم‌هایی که برای سرعت‌های بالا بهره بری و استفاده می‌شوند. با وجود اینکه برای باز کردن ماشین‌ها در این بازی نیازی به اعتبار و همچنین توکن که واحدهای پولی موجود در بازی خواهند بود دارید ولی باید توجه داشت این اعتبارها تو را برای رسیدن به این هدف کمک کرده و همچنین بسیار ضروری خواهند بود.

اعتبارها برای ارتقای بخشی از هر ماشین مورد نیاز خواهند بود و همچنین زیرا و به درستی که برای ارتقای هر قسمت و بخش به سطحی بالاتر نیاز به مقدار بیشتری اعتبار دارید، بنابراین نیاز دارید تا مقدار زیادی از اعتبارهای خود را در بازی Asphalt 9: Legends خرج کنید. توکن‌ها در بازی برای خرید پکیج‌های کارت، به دست آوردن طرح‌های ماشین‌های نایاب در فروشگاه و همچنین یا پر کردن سوخت بدون صبر کردن مصرف می‌شوند.

همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله نحوه به دست آوردن این واحدهای پولی در بازی Asphalt 9: Legends را بدون پرداخت پول واقعی به دست آورید.

نحوه به دست آوردن اعتبار در بازی Asphalt 9: Legends

یکی از روش‌های ساده برای کسب اعتبار در بازی Asphalt 9: Legends این است که در مسابقات شرکت کنید. در هر بار شرکت در مسابقات فارق از اینکه در قسمت و بخش تک نفره، رویدادها و همچنین یا چند نفره باشید می‌توانید اعتبار دریافت کنید. البته راه‌های بهتری برای به دست آوردن اعتبار در بازی وجود دارد.

در قسمت و بخش تک نفره یا Career سه پرچم وجود دارد که می‌توانید آن هم‌ها را به دست آورید. اعتبار در هر یک از این پرچم‌ها وجود دارد. بنابراین با کسب هر سه پرچم می‌توانید مقدار اعتبار خود را نسبت به زمانی که یک پرچم را بگیرید سه برابر کنید.

asphalt 9

برای کسب اعتبار در بازی Asphalt 9: Legends به رویدادهای هر روز خدا و همچنین مسابقاتی که در آن هم به تو پیشنهاد شده است توجه کنید. رویدادها هر روز نیمه شب ریست می‌شوند و همچنین بسیاری از آن هم‌ها طرح‌های ماشین‌های نایاب را شامل می‌شوند. البته جایزه برخی از این مسابقات شامل اعتبار می‌شوند و همچنین می‌توانید بسیاری از آن هم‌ها را برای کسب اعتبار انجام دهید. در فصل‌های قسمت My Career به آیکون‌های زرد توجه کنید که تمامی که نیاز دارید این است که پرچم‌های مورد نیاز را برای باز کردن مسابقه به دست آورید.

نحوه به دست آوردن توکن‌های رایگان در بازی Asphalt 9: Legends

سکه‌های آبی که به عنوان توکن در بازی Asphalt 9: Legends  شناخته می‌شوند مصارف زیادی در بازی دارند. روش‌های متفاوتی برای کسب این توکن‌ها در بازی وجود دارد که در زیر به تک تک آن هم‌ها می‌پردازیم.

برای کسب توکن‌ها در بازی مسابقات چند نفره را بیشتر انجام دهید. هر چقدر رتبه تو در پایان فصل مسابقات بهتر باشد توکن‌های بیشتری دریافت خواهید کرد. بر روی ماموریت‌ها بیشتر تمرکز کنید. در بازی Asphalt 9: Legends ماموریت‌ها و همچنین هدف‌های مختلفی در بازی به تو داده می‌می شود. این ماموریت‌ها شامل دریفت کشیدن، از رده خارج کردن حریفان و همچنین بدل کاری است. در پایان هر ماموریت به تو تعدادی توکن داده می‌می شود.

asphalt 9

در بازی Asphalt 9: Legends کلوپی وجود دارد که با عضویت در آن هم و همچنین کمک به رسیدن به اهداف آن هم می‌توانید توکن کسب کنید. با عضویت در کلوپ می‌توانید شناخته شدن و شهرت خود را در اهداف کلوپ به اشتراک بگذارید. در میان جوایزی که برای هریک از این اهداف وجود دارد، توکن‌ها مهم‌ترین آن هم خواهند بود و همچنین می‌توانید با عضویت فعال در این کلوپ مقادیر زیادی توکن به دست آورید. مثل به دست آوردن اعتبارها می‌توانید در قسمت Career و همچنین رویدادهای هر روز خدا توکن به دست آورید.

بازی Asphalt 9: Legends توسط شرکت بازی سازی Gameloft در سبک مسابقه‌ای و همچنین برای سیستم عامل اندروید طراحی و همچنین توسعه پیدا کرده است. این بازی با کسب امتیاز ۴٫۶ از ۵ و همچنین با بیش از ۱ میلیون دانلود به محبوب‌ترین بازی مسابقه‌ای در گوگل پلی تبدیل شده است. کاربران سیستم عامل اندروید بالاتر از ۴٫۳ می‌توانند این بازی زیبا و همچنین خارق العاده را از وبسایت اندروید زوم به صورت رایگان دانلود کنند.

 

 

آموزش بازی Asphalt 9: Legends – نحوه به دست آوردن اعتبار و همچنین توکن رایگان

۴٫۵ (۹۰%) ۲ votes

آموزش بازی Asphalt 9: Legends – نحوه به دست آوردن اعتبار و همچنین توکن رایگان در تاریخ ۳۰ July 2018 | 11:32 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …