خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود بازی آمیرزا | حدس کلمات بهم ریخته و همچنین افزایش اطلاعات عمومی

دانلود بازی آمیرزا | حدس کلمات بهم ریخته و همچنین افزایش اطلاعات عمومی

دانلود بازی آمیرزا | حدس کلمات بهم ریخته و همچنین افزایش اطلاعات عمومی

|دانلود بازی آمیرزا | حدس کلمات بهم ریخته و همچنین افزایش اطلاعات عمومی از پویش سافت

بازی آمیرزا یکی از محبوب ترین و همچنین جذاب و جالب ترین بازی های کافه بازار می باشد که موفق شده است رکورد خیره کننده بیش از ۵ میلیون بار دانلود را در این سایت از خود بر جای بگذارد و همچنین همچنین به عنوان برترین بازی سال شمسی ۹۶ انتخاب می شود.این بازی ایرانی که سبک آن هم حدس کلمات می باشد به یکی از محبوب ترین بازی های خانواده های ایرانی در اینروزها تبدیل شده است.

بازی آمیرزا
بازی آمیرزا

همانطور که در بالا اشاره شده گیم پلی بازی بصورت حدس کلمات می باشد و همچنین تو بایستی حروف بهم ریخته در سینی را به هم وصل کنید و همچنین یک کلمه با معنی بسازید. بازی دارای بیش از ۵۰۰ مرحله ی دوست داشتنی و جذاب می باشد که در طی آن هم تو بایستی با میرزاهای مختلفی رقابت نمایید. با پیشرفت در بازی و همچنین با رد کردن مراحل، بازی چالشی تر می می شود بطوریکه در مراحل اولیه ی بازی بایستی با بهره بری و استفاده از حروف، کلماتی سه حرفی بسازید ولی در مراحل بالاتر بایستی کلماتی ۴ تا ۷ حرفی بسازید و همچنین بایستی مدت زمان بیشتری فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید تا بتوانید کلمات را حدس بزنید. جذاب و جالب است بدانید که بازی آنقدر کلمات برای حدس زدن دارد که تا ماهها می تواند تو را سرگرم کند.

بازی آمیرزا
بازی آمیرزا

طراحی و همچنین موسیقی بازی برگرفته از فرهنگ و همچنین سنت ایرانی می باشد ، همچنین بازی دارای انیمیشن های جذابی نیز می باشد که از تماشای آن هم ها لذت خواهید برد. بازی دارای چالش هر روز خدا نیز می باشد که می توانید با حدس زدن کلماتی چندین حرفی امتیازات خود را زیاد کنید و همچنین سکه دریافت نمایید. با بهره بری و استفاده ازسکه ها و همچنین امتیازات خود در طول بازی می توانید راهنمایی برای حدس کلمات دریافت کنید بطوریکه با پرداخت سکه می توانید حرف های کلماتی را که حدس زدن آن هم ها برای تو دشوار است را دیدن نمایید.

تصاویر بازی بازی آمیرزا

دانلود بازی آمیرزا

download-bazar

دانلود بازی آمیرزا | حدس کلمات بهم ریخته و همچنین افزایش اطلاعات عمومی

۴٫۴ (۸۸%) ۵ votes

دانلود بازی آمیرزا | حدس کلمات بهم ریخته و همچنین افزایش اطلاعات عمومی در تاریخ ۳۰ July 2018 | 5:02 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …