خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Cover Fire – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی اکشن و همچنین تیراندازی Cover Fire

آموزش بازی Cover Fire – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی اکشن و همچنین تیراندازی Cover Fire

آموزش بازی Cover Fire – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی اکشن و همچنین تیراندازی Cover Fire

|آموزش بازی Cover Fire – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی اکشن و همچنین تیراندازی Cover Fire از پویش سافت


آموزش ترفند و همچنین موارد و نکات بازی Cover Fire

بازی Cover Fire یک بازی در سبک تیراندازی است که برای سیستم‌ عامل اندروید توسعه پیدا کرده است. در این بازی هرج و همچنین مرج، خون ریزی و همچنین به روش کل تمامی چیزی که از یک بازی اکشن انتظار دارید وجود دارد. در این بازی هدف تو هدایت تعدادی از اشخاص است که باید جلوی TetraCorp که قسمتی از این سیاره را تحت کنترل خود دارند بگیرید.

عبور از مراحل این بازی نیاز به کسب تجربه و مهارت بالا در مدیریت اشخاص و همچنین داشتن استراتژی در حمله است. بنابراین با وبسایت اندروید زوم همراه شوید تا در این مقاله موارد و نکات و همچنین ترفندهای مهم بازی Cover Fire را به تو آموزش دهیم تا بتوانید هرچه بیشتر در بازی موفق شده و همچنین سیاره خود را از این موجودات شرور پاک کنید.

بازی Cover Fire توسط استودیو Genera Games توسعه پیدا کرده است و همچنین توانسته با کسب نمره ۴٫۷ از ۵ و همچنین با بیش از ۱۰ میلیون دانلود مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند. کاربران اندروید ۴٫۱ به بالا می‌توانند این بازی زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب را از وبسایت اندروید زوم به صورت رایگان دانلود کنند.

استراتژی حمله خود را بچینید

همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، داشتن استراتژی در بازی Cover Fire بسیار اهمیت دارد زیرا در هر مرحله با تعداد زیادی مهاجم مواجه خواهید شد. داشتن برنامه جذاب و جالب و خوب برای مقابله با آن هم‌ها در پیروزی‌تان در بازی موثر است.

در این بازی نباید دل را به دریا زده و همچنین به قلب دشمن روید زیرا به راحتی سبب از بین رفتن هم تیمی‌هایتان می‌شوید. بنابراین به عنوان یک رهبر تیم باید برای هر حرکت خود برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین استراتژی داشته باشید. بهترین روش برای از بین بردن دشمنان در Cover Fire این است که منتظر شوید تا حریفانتان خشابشان تمام می شود. این زمان بهترین زمان ممکن برای حمله به آن هم‌ها است.

تیم خود را تقویت کنید

به این صورت نیست که هر وقت بخواهید بتوانید تیمتان را ارتقا دهید. برخی از مراحل بازی نیازمند این است که یک سطح خاص را به عنوان حداقل داشته باشید. گزینه‌های زیادی در بازی Cover Fire وجود دارد که می‌توانید بر اساس سبک بازی خود تیمتان را بر پایه آن هم‌ها ارتقا دهید. می‌توانید اسلحه‌های متنوع و گوناگون و مختلف خریده یا اسلحه‌های موجود را بهبود ببخشید. برای عملکرد بهتر در بازی مطمئن شوید که همراه تیمتان به روز بوده و همچنین بهترین لوازم را به همراه دارد.

آموزش بازی Cover Fire - آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی اکشن و همچنین تیراندازی Cover Fire

تمامی ماموریت‌ها را به اتمام برسانید

زمانی که با دیگر بازیکنان بازی نمی‌کنید، مهم است که وقتی را برای انجام ماموریت‌های تک نفره اختصاص دهید. این ماموریت‌ها ویژگی‌های بیشتری را در هنگام پیشری داستان برای تو مهیا می‌کنند. با بهره بری و استفاده از آن هم‌ها می‌توانید تجربه و مهارت بالا و همچنین در کنار آن هم جایزه دریافت کنید. زمانی که مراحل تک نفره سخت شدند و همچنین نتوانستید آن هم‌ها را رد کنید می‌توانید حالت چند نفره را اجرا کرده تا با بهره بری و استفاده از آن هم اسلحه‌های خود را ارتقا دهید تا مراحل تک نفره را نیز بتوانید تکمیل کنید.

شخصیت مناسب را براساس نوع ماموریت انتخاب کنید

همانطور که گفته شد در قسمت و بخش تک نفره ماموریت‌هایی را دریافت می‌کنید. در بازی Cover Fire چهار نوع ماموریت وجود دارد. حمله، اسنایپر، هک کردن و همچنین وسیله نقلیه. در ماموریت‌های حمله، باید یک جان پناه پیدا کرده و همچنین به دشمنان تیراندازی کنید. در ماموریت اسنایپر، باید هم تیمی‌تان را با بهره بری و استفاده از تفنگ تک تیرانداز کمک کرده تا از حمله دشمن در امان باشد.

در ماموریت وسیله نقلیه، در یک ماشین در حال حرکت باید با دشمنان مبارزه کنید. بنابراین زمانی که می‌خواهید هر یک از این ماموریت‌ها را بازی کنید یادتان باشد که شخصیتی را انتخاب کنید که ویژگی مناسب آن هم ماموریت را داشته باشد.

به دنبال آیتم‌های رایگان باشید

در بازی Cover Fire روش‌های مختلفی برای کسب جایزه در بازی ارائه شده است. جوایز از واحد پول درون بازی گرفته تا ارتقای اسلحه‌ها متغیر خواهند بود. راحتترین راه برای کسب این جوایز وارد شدن هر روز خدا به بازی است. با اینکار هر روز خدا جوایزی را بدون بازی کردن دریافت می‌کنید.

آموزش بازی Cover Fire - آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی اکشن و همچنین تیراندازی Cover Fire

زمان ارتقاها را کاهش دهید

زمانی که تعدادی مشخص کارت برای ارتقای یک تجربه و مهارت بالا خاص داشته باشید می‌توانید تجربه و مهارت بالا مورد نظر را ارتقا دهید. ولی باید توجه داشت همین ارتقا نیز زمانی را مصرف می‌کند. برای اینکه این زمان را کاهش دهید می‌توانید ویدئوهایی را دیدن کنید که ۲۵ قسمت و بخش زمان هر ارتقا را کاهش می‌دهد. برای اینکار کافی است بعد از رجوع به قسمت تجربه و مهارت بالا‌ها و همچنین بر روی کلید آبی با عنوان Complete Now زده و همچنین ویدئویی را دیدن کنید تا ۲۵ قسمت و بخش زمان ارتقا کاهش یابد. از این روش چندین بار می‌توانید بهره بری و استفاده کنید.

 

 

آموزش بازی Cover Fire – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی اکشن و همچنین تیراندازی Cover Fire

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی Cover Fire – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی اکشن و همچنین تیراندازی Cover Fire در تاریخ ۲۹ July 2018 | 11:00 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …