خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

معرفی و همچنین دانلود برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

معرفی و همچنین دانلود برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

|معرفی و همچنین دانلود برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG از پویش سافت

شاید یک سال شمسی پیش که بازی PUBG برای اولین بار از طریق early access برای پلتفرم ویندوز عرضه شد کسی فکرش را هم نمی کرد که این بازی تا بدین حد موفق ظاهر می شود و همچنین رکوردهای مختلفی در بازی های آنلاین را جابجا کند و همچنین تا جایی پیش برود که برای پلتفرم های متنوع و گوناگون و مختلف نیز عرضه گردد. هم اکنون بازی PUBG Mobile به یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین اندرویدی تبدیل شده است بطوریکه به تا حال بیش از ۵۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین همین موضوع سبب شده است تا استودیوهای بازیسازی موبایل به ساخت بازی های مشابه با بازی پابجی دست بزنند. به همین منظور امروز نیت و اراده داریم در این مقاله برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG را برای تو معرفی نماییم ، با ما همراه باشید.

برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

۱٫ Rules Of Survival

برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG
برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

در صورتی که تو از طرفداران بازی پابجی باشید به روش قطع از این بازی نیز خوشتان می آید زیرا این بازی شباهات بسیار زیادی از جهات متنوع و گوناگون و مختلف به پابجی دارد. در این بازی مثل بازی پابجی بازیکنان در یک جزیره قرار خواهند گرفت که بایستی سایر اشخاص را از بین ببرید و همچنین فرد یا شخص آخری که زنده بماند برنده بازی خواهد بود ، تفاوت این بازی نسبت به پابجی قرار گرفتن ۱۲۰ فرد یا شخص به جای ۱۰۰ فرد یا شخص می باشد. این بازی به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است.

۲٫ Free Fire – Battlegrounds

برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG
برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

 

بازی دوم از لیست ما بازی Free Fire – Battlegrounds نام دارد که مثل بازی قبلی از لحاظ گیم پلی و همچنین کلیات شباهت زیادی به بازی پابجی دارد. در این بازی تو در مقابل ۴۹ فرد یا شخص دیگر قرار خواهید گرفت و همچنین تنها هدفی که در این بازی دنبال می کنید زنده ماندن و همچنین برای اینکار بایستی هر کاری که از دستتان بر می آید انجام دهید. بازی دارای نقشه ای وسیع است که برای گشت و همچنین گذار در آن هم می توانید از وسایل نقلیه متنوع و گوناگون و مختلف بهره بری و استفاده کنید. این بازی به تا حال بیش از ۱۰۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره بسیار خوب ۴٫۵ از ۵ را نیز کسب کرده است.

۳٫ Pixel’s Unkown Battle Grounds

برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG
برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

همانطور که می دانید برای خوب اجرا کردن بازی پابجی به حداقل ۲ گیگابایت رم و همچنین یک پردازنده قوی نیاز دارید ، پس در صورتی که گوشی تو ملزومات اجرای پابجی را ندارد به تو پیشنهاد میکنیم که از بازی Pixel’s Unkown Battle Grounds غافل نشوید زیرا برای اجرای این بازی به سخت افزاری قوی نیاز ندارید و همچنین می توانید از گیم پلی بتل رویال این بازی نیز لذت ببرید. گیم پلی بازی نیز مثل کلیه ی بازی های بتل رویال می باشد که بایستی برای بقای خود با سایرین رقابت کنید. این بازی به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است که نشان از محبوبیت بالای این بازی دارد.

۴٫ Bullet Strike: Battlegrounds

برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG
برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

بازی Bullet Strike که هم اکنون بطور رسمی عرضه نگردیده و همچنین در حالت early access قرار دارد نیز از بازی های خوب در سبک بتل رویال بشمار می رود که از لحاظ گیم پلی نیز شباهت زیادی به پابجی دارد. در این بازی تو به همراه ۲۰ فرد یا شخص دیگر در یک جزیره قرار می گیرید که برای برنده شدن بایستی آخرین نفری باشید که زنده می مانید. مهمترین اسلحه ی تو در این بازی اسلحه ی تک تیرانداز می باشد که می توانید انواع مختلفی از آن هم را در طول بازی برای خود آزاد کنید.

۵٫ Survivor Royale

برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG
برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

در این لیست شاید کمتر بازی را پیدا کنید که به مقدار و اندازه بازی Survivor Royale به بازی پابجی شباهت داشته باشد و همچنین این شباهت ها در جنبه های متنوع و گوناگون و مختلف بازی از قبیل گیم پلی ، گرافیک و همچنین … برای کاربران واضح است. در این بازی به همراه تو بطور کلی ۱۰۰ فرد یا شخص در نقشه قرار می گیرند که بایستی آخرین نفری باشید که زنده می ماند تا برنده شوید. البته بازی مپ های جدیدی مانند سکوهای نفتی وسط دریا را نیز اضافه کرده است که در این مکان ها نیز می توانید با سایر رقبای خود مبارزه کنید.

۶٫ Knives Out

برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG
برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

Knives Out که به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است از بازی های محبوب در سبک بتل رویال به شمار می رود. در این مثل بازی های مشابه در این سبک در یک نقشه قرار می گیرید که بایستی همه ی اشخاص (۹۹ فرد یا شخص) را از بین ببرید تا برنده ی بازی شوید. در این بازی می توانید به همراه دوستان خود یک تیم را تشکیل بدهید و همچنین با سایر اشخاص حاضر در نقشه مبارزه کنید.

۷٫ Black Survival

برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG
برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG

آخرین بازی از لیست ما بازی Black Survival می باشد که به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۴ از ۵ را در این سایت کسب کرده است ، این بازی با دارا بودن گرافیکی فانتزی و همچنین گیک پلی دوست داشتنی و جذاب می تواند ساعت ها تو را سرگرم نماید. در این بازی بیش از ۳۵ کاراکتر متنوع و گوناگون و مختلف وجود دارد که می توانید هر کدام از آن هم ها را که بخواهید انتخاب نمایید. گیم پلی بازی بدین ضورت است که تو به همراه ۹ فرد یا شخص دیگر در محیط بازی قرار می گیرید و همچنین بایستی برای بقای خود با آن هم ها مبارزه نمایید.

در صورتی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید که نام بازی دیگری در این لیست خالی می باشد آن هم را در کامنت ذکر کنید تا به لیست بالا اضافه می شود.

 

معرفی و همچنین دانلود برترین بازی های اندرویدی مشابه PUBG در تاریخ ۲۶ July 2018 | 2:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …