خانه / دانلود نرم افزار اندروید / نحوه گرد کردن ۴ گوشه صفحه نمایش + آموزش ویدیویی

نحوه گرد کردن ۴ گوشه صفحه نمایش + آموزش ویدیویی

نحوه گرد کردن ۴ گوشه صفحه نمایش + آموزش ویدیویی

|نحوه گرد کردن ۴ گوشه صفحه نمایش + آموزش ویدیویی از پویش سافت

اپلیکیشن های حجیم زیادی در زمینه زیباسازی و همچنین شخصی سازی گوشی طراحی شده اند که تاثیر چشمگیری در ظاهر گوشی تو دارند ولی باید توجه داشت هیچکدام به مقدار و اندازه گرد کردن ۴ گوشه صفحه نمایش، به گوشی تو زیبایی نمیبخشند . برنامه جذاب و جالب و خوب Rounded Corner یک برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار جذاب و جالب در زمینه گرد کردن زاویه قائمه ۴ گوشه صفحه نمایش است . این برنامه جذاب و جالب و خوب که توسط تیم HSoftware برای سیستم عامل اندروید ساخته شده میتواند چهار گوشه صفحه نمایش تو را گرد کند و همچنین فضای خالی بدست آمده را به رنگ دلخواه یا طرح دلخواه تو دربیاورد. همچنین یکی دیگر از قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب، light edge notification است .با فعال کردن این قابلیت بعد از دریافت هر اعلان دور صفحه نمایش تو به رنگ دلخواه تو مثل گوشی های edge (خمیده) در می آید. برای آموزش فعالسازی این برنامه جذاب و جالب و خوب با ما همراه باشید.

تست اندرویدزوم از اپلیکیشن
تست اندرویدزوم از اپلیکیشن

Rounded Corner برای گرد کردن گوشه نمایشگر

برنامه جذاب و جالب و خوب Rounded Corner با بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ دانلود در گوگل پلی توانسته رتبه ۴٫۶ را از ۵ بدست آورد. این برنامه جذاب و جالب و خوب ۳ مگابایتی در اندروید ۴٫۲ و همچنین بالاتر به خوبی اجرا میشود.

ابتدا از طریق دکمه زیر دانلود کنید.

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب گرد کردن نمایشگر

آموزش متنی ویدیویی نحوه گرد کردن گوشه های صفحه

بعد از نصب و همچنین اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب در بالای صفحه و همچنین جلوی Rounded corner is off/on یک دکمه خاموش و همچنین روشن دیدن خواهید کرد که باید آن هم را روشن یا on کنید.


برنامه جذاب و جالب و خوب Rounded Corner

سپس مطابق مدل دستگاه تو از تو میخواهد که دسترسی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را برای فعال شدن به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید. بعد از بازگشت به برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن خواهید کرد که برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا و همچنین مقداری از گوشه کنار صفحه نمایش تو گرد شده است.

شخصی سازی برنامه جذاب و جالب و خوب

در ابتدای برنامه جذاب و جالب و خوب نوار اسکرول size (مقدار و اندازه) را دیدن خواهید کرد که میتوانید با کم و همچنین زیاد کردن آن هم مقدار سیاهی و همچنین شعاع ربع دایره کنج صفحه را کم و همچنین زیاد کنید. پیشنهاد میشود حتما آن هم را مطابق گوشی خود تنظیم کنید بعد ها دچار مشکل نشوید.


size

در قسمت بعد گزینه styles (حالت ها) را دیدن خواهید کرد . با وارد شدن به این قسمت و بخش میتوانید حالت های برش چهار گوشه صفحه نمایش خود را به دلخواه انتخاب کنید.


styles

در قسمت سوم یعنی color (رنگ) میتوانید رنگ ربع دایره کنج را انتخاب کنید . رنگ ربع دایره بطور پیشفرض سیاه است و همچنین تو میتوانید آن هم را مطابق میل خود یا مطابق رنگ گوشی خود انتخاب کنید.


color

opacity یا شفافیت مرتبط به میزان دیدن شدن صفحه زیر ربع دایره است یعنی تو با کم کردن مقدار این دکمه میتوانید هرچه زیر سیاهی برش است را بهتر ببینید.


opacity

در قسمت corners (گوشه ها) تو ۴ دکمه که هرکدام مرتبط به یکی از چهار گوشه صفحه است دیدن خواهید کرد. با زدن روی هرکدام از دکمه ها ، آن هم گوشه از صفحه نمایش تو دیگر گرد نمیشود.


corners

ادج نوتیفیکیشن Light edge notification


light edge notification

قابلیت light edge notification یک قابلیت شبیه ساز شده از روی گوشی های ادج است . با فعال کردن light edge بعد از دریافت هر اعلان دور صفحه نمایش تو به رنگ انتخابی تو برای مدت معین در می آید و همچنین این قابلیت فوقالعاده ، زیبایی بسیاری در هنگام دریافت نوتیفیکشن به گوشی تو میبخشد. برای فعال کردن این قابلیت کافیست گزینه light edge را فعال کنید و همچنین اجازه دسترسی به اعلان هارا نیز به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید.


light edge notification

قابلیت mixed color (ترکیب رنگ ها) میتواند رنگ های نمایشی در هنگام دریافت اعلان را با هم میکس کند و همچنین رنگهای بسیار زیبایی را برای تو به نمایش بگذارد.


mixed color

با کم و همچنین زیاد کردن edge size (مقدار و اندازه نوار دور صفحه) میتوانید مقدار و اندازه نواری که هنگام دریافت اعلان به دور صفحه نمایش تو ظاهر میشود را تنظیم کنید تا در هنگام کار با گوشی ایجاد مزاحمت نکند.


edge size

animation duration (مدت زمان نمایش نوار) مرتبط به مدت زمان نمایش نوار دور صفحه است . حتما آن هم را مطابق میل خود تنظیم کنید.


animation duration

نحوه گرد کردن ۴ گوشه صفحه نمایش + آموزش ویدیویی در تاریخ ۲۶ July 2018 | 12:53 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …