خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی The Walking Dead: Our World – نحوه ارتقا اسلحه ها و همچنین هیروها

آموزش بازی The Walking Dead: Our World – نحوه ارتقا اسلحه ها و همچنین هیروها

آموزش بازی The Walking Dead: Our World – نحوه ارتقا اسلحه ها و همچنین هیروها

|آموزش بازی The Walking Dead: Our World – نحوه ارتقا اسلحه ها و همچنین هیروها از پویش سافت


آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی The Walking Dead: Our World

با توجه به اینکه در بازی Our World از سری بازی‌های The Walking Dead مورد حمله بسیاری از واکرها یا زامبی‌ها قرار می‌گیرید مهم است که بتوانید از هیروها و همچنین اسلحه‌های خود به درستی بهره بری و استفاده کنید تا در مسابقه پیروز شده و همچنین سکه‌های بیشتری جمع آوری کنید. در هر مواجه با واکرها هر چقدر در از بین بردن آن هم‌ها تجربه و مهارت بالا داشته باشید در صورتی که از اسلحه مناسب بهره بری و استفاده نکنید نمی‌توانید منابع مورد نیاز خود را تامین کرده و همچنین در بازی پیشرفت کنید.

در برخی از چالش‌های بازی Our World گرو‌ه‌های قوی‌تر و همچنین زیادتری از واکرها به سمت تو هجوم می‌آورند که در این مواقع نیاز به بیش از یک هیرو برای مقابله با آن هم‌ها دارید. بنابراین نیاز دارید که اسلحه‌ها و همچنین هیروهای خود را برای این مواقع آماده کنید. همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله نحوه بهتر کردن هیروها و همچنین اسلحه‌ها در بازی The Walking Dead Our World را به تو آموزش دهیم.

در بازی Our World از سیستم کارتی برای باز کردن هیرو‌ها و همچنین اسلحه‌ها و همچنین همچنین ارتقای آن هم‌ها بهره بری و استفاده می‌می شود. برای اینکار نیاز دارید که یک کارت برای هیرو یا اسلحه خاص داشته باشید تا بتوانید از آن هم‌ها بهره بری و استفاده کنید. ولی باید توجه داشت برای ارتقای سطح اسلحه‌ها یا هیرو‌ها کارت‌های بیشتری نیاز دارید. به روش مثال ممکن است که برای ارتقای سطح ۱ به سطح ۲، دو کارت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشد ولی باید توجه داشت برای ارتقای سطح ۳ به سطح ۴، ده کارت نیاز می شود.

The Walking Dead : Our World

 

به محض اینکه تعداد کافی کارت به دست آوردید خود بازی Our World به تو پیام می‌دهد که اسلحه یا هیرو را می‌توانید ارتقای سطح دهید. برای اینکار تنها کافی است که بر روی دکمه Upgrade بزنید. عددهای سبز زیر کلید به تو دقیقا نوع ارتقای سطح‌ها را می‌گویند. همچنین برای ارتقا باید مقداری سکه نیز بپردازید که این مقدار هرچه سطح تو بالاتر باشد بیشتر خواهد شد. برای اینکه بتوانید سکه‌های خود را افزایش دهید می‌توانید مقاله‌ای که در این ارتباط و رابطه در وبسایت گذاشته شده است را مطالعه کنید.

در بازی Our World به تو نشان داده می‌می شود که آیا هیرو یا اسحله‌ای منتظر ارتقا هست یا خیر. اینکار با نشان دادن یک عدد در باکس قرمز رنگی کنار آیکون Collection انجام می‌گیرد. در این بازی راه‌های مختلفی برای جمع‌آوری کارت‌ها وجود دارد که در زیر می‌توانید آن هم‌ها را دیدن کنید.

از بین بردن تمامی واکرها در هنگام حمله

کارت‌هایی که در هنگام هجوم واکرها به عنوان جایزه داده می‌شوند توسط یک آیکون به شکل کارت کوچک در کنار آیکون اسکلت نشان داده می‌می شود. با از بین بردن تمامی واکرها در هنگام مواجه می‌توانید به راحتی کارت به دست آورید. البته مطمئن شوید که به دنبال کارت‌های زنگی و همچنین درخشان روید که یا بهتر خواهند بود یا کمیابند. در زمانی که مورد هجوم واکرها قرار می‌گیرید باید هر سه سطح را به اتمام برسانید تا بتوانید کارت به دست آورید.

نجات دادن اشخاص و همچنین هدایت آن هم‌ها به سمت منزل و خانه‌های امن

با نجات دادن اشخاص از تبدیل شدن به زامبی‌ها می‌تواند برای تو کارت به همراه داشته باشد. همچنین هدایت این اشخاص به داخل منزل و خانه‌های امن چه تو آن هم‌ها را ساخته باشید چه فرد دیگر باز برای تو کارت به همراه خواهد داشت. نوع کارتی که برای این عمل می‌گیرید بسته به نوع منزل و خانه امن متغایر و متفاوت خواهد بود. به روش مثال در صورتی که منزل و خانه امن، انبار مهمات باشد کارتی که دریافت می‌کنید مرتبط به ارتقای اسلحه است و همچنین در صورتی که منزل و خانه امن یک پناه‌گاه باشد کارت مرتبط به هیرو خواهد بود.

به پایان رساندن ماموریت‌ها در بازی Our World

در این بازی ماموریت‌های هر روز خدا به بازیکنان داده می‌می شود که با انجام دادن آن هم‌ها می‌توانید کارت‌های هیرو یا اسلحه به دست آورید. بنابراین، ماموریت‌ها را در بازی Our World جدی بگیرید و همچنین سعی کنید آن هم‌ها را به اتمام برسانید.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که تمامی موارد بالا که در مورد هیروها گفته شد برای آیتم‌ها و همچنین ویژگی‌های درون بازی نیز صدق می‌کند. به روش مثال بیشترین نارنجکی که می‌توانید حمل کنید را می‌توانید با بهره بری و استفاده از کارت‌ها ارتقا دهید.

The Walking Dead : Our World

 

بازی The Walking Dead : Our World توسط کمپانی Next Games برای سیستم عامل اندروید توسعه پیدا کرده است. این بازی با کسب امتیاز ۳٫۵ از ۵ و همچنین با بیش از نیم میلیون دانلود محبوبیت قابل توجه‌ای کسب کرده‌ است. کاربران اندروید بالاتر از ۵ می‌توانند این بازی زیبا را از وبسایت اندروید زوم دانلود کنند.

 

 

آموزش بازی The Walking Dead: Our World – نحوه ارتقا اسلحه ها و همچنین هیروها در تاریخ ۲۶ July 2018 | 4:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …