خانه / دانلود بازی اندروید / Music Racer دانلود بازی ماشین سواری روی موسیقی

Music Racer دانلود بازی ماشین سواری روی موسیقی

Music Racer دانلود بازی ماشین سواری روی موسیقی

|Music Racer دانلود بازی ماشین سواری روی موسیقی از پویش سافت

Music Racer از بازی های جذاب و جالب و همچنین جدید اندرویدی در سبک ریسینگ و همچنین موزیکال می باشد که با ادغام کردن گیم پلی ناب بهمراه موزیک مورد علاقه ی کاربران می تواند لحظات مفرحی را برای آن هم ها رقم بزند. همیشه موسیقی ارتباط و رابطه ای تنگاتنگ با بازی های ریسینگ داشته است و همچنین به نوعی یک عامل افزایش هیجان در این بازی می باشد ولی باید توجه داشت در اکثر این بازی ها تو بایستی به موسیقی ساخته شده بازی گوش کنید ولی در بازی موزیک ریسر تو می توانید به موسیقی مورد علاقه ی خود گوش کنید و همچنین از رانندگی لذت ببرید.

Music Racer
Music Racer

گیم پلی این بازی ماشین سواری بدین صورت است که تو بایستی موزیک مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایید و همچنین بازی با توجه به موزیک انتخاب شده ی تو ، فضا و همچنین محیط خود را وفق می دهد و همچنین تو بایستی در طول مدتی که آهنگ مورد علاقه تان به پایان می رسد ، خودرو را در مسیر مسابقه نگه دارید و همچنین از برخورد با موانع مختلفی که در طول مسیرتان قرار می گیرد اجتناب کنید. با پایان هر مسابقه و همچنین با توجه به امتیازهای سفید رنگی که جمع اوری نموده اید ، پول دریافت خواهید کرد که با بهره بری و استفاده از این پول ها می توانید نقشه های جدیدتری را باز کنید و همچنین یا اتومبیل های جدیدتری را بخرید.

Music Racer
Music Racer

سازندگان در طراحی نورپردازی و همچنین محیط نئونی بازی بسیار خوب کار کرده اند و همچنین همانطور که قبلا اشاره کردیم محیط بازی با توجه به ریتم آهنگ تو تغییر می کند و همچنین رنگ های مختلفی به خود می گیرد بعنوان مثال در صورتی که آهنگ دارای ریتم تندی باشد محیط بازی به رنگ های قرمز و همچنین زرد می می شود و همچنین هر چقدر ریتم آهنگ تو ملایم تر باشد محیط بازی به رنگ های آبی و همچنین بنفش در می آید.

تصاویر بازی Music Racer :

دانلود بازی Music Racer :

دانلود Music_Racer_v2.3.6 با لینک مستقیم

Music Racer دانلود بازی ماشین سواری روی موسیقی در تاریخ ۲۳ July 2018 | 2:09 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …