خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Mr Gun v1.4.1 – بازی تیراندازی و همچنین محبوب “آقای تفنگ” جهت آندروید + مود

دانلود Mr Gun v1.4.1 – بازی تیراندازی و همچنین محبوب “آقای تفنگ” جهت آندروید + مود

دانلود Mr Gun v1.4.1 – بازی تیراندازی و همچنین محبوب “آقای تفنگ” جهت آندروید + مود

|دانلود Mr Gun v1.4.1 – بازی تیراندازی و همچنین محبوب “آقای تفنگ” جهت آندروید + مود از پویش سافت


دانلود تازه ترین و جدیدترین ورژن و نسخه Mr Gun

بازی Mr Gun یکی از بازی‌های زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب در سبک بازی‌های تیراندازی و همچنین اکشن می باشد که با گرافیک دوست داشتنی و جذاب و همچنین طراحی چشم‌نواز نظر هر گیمری را به خود جلب می‌کند. آن بازی محصول استودیو بازی سازی Ketchapp جهت سیستم‌های عامل آندروید به بازار عرضه شده می باشد. در آن بازی مهیج تو بایستی و حتما با هدفگیری حریف مقابل را از پای در بیاورید. جهت اینکار کافی می باشد تنها و فقط صفحه دیدن کردن و نمایش را لمس کنید. آن بازی شباهت بسیاری به بازی‌های آرکید کنسول‌های نسل قدیم مانند سگا، میکرو و همچنین یا نینتندو دارد که حس نوستالژیک آن هم زمان را جهت تو تداعی می کند.

محیط آن بازی ساده ولی باید توجه داشت در عین حال گیرا و همچنین دوست داشتنی و جذاب می باشد. گیم‌پلی آن بازی خیلی زیاد اعتیاد آور بوده و همچنین به راحتی جذب آن هم خواهید شد. در آن بازی با هدفگیری سر حریف دو برابر امتیاز گرفتن خواهید کرد و همچنین می‌توانید سکه‌های بیشتری کسب کنید. با خرید از فروشگاه اسلحه‌های مختلفی در اختیارتان خواهد بود که دقت و همچنین سرعت هریک با یکدیگر متغایر و متفاوت می باشد و همچنین در عملکرد کلی تاثیرگذار خواهد بود. همچنین می‌توانید تصاویری از آن بازی زیبا و همچنین مهیج را در زیر دیدن کنید.

آن بازی با کسب امتیاز ۴٫۷ از ۵ و همچنین با بیش ۵ میلیون دانلود به یکی از بازی‌های محبوب گوگل پلی در آن سبک تغییر پیدا کردن شده می باشد. کاربران سیستم‌های آندروید ۴٫۰٫۳ به بالا می‌توانند آن بازی را از وبسایت آندروید زوم در دو ورژن و نسخه عادی و همچنین مود به صورت مجانی و رایگان دانلود کنند. در زیر بعضی از ویژگی‌ها و همچنین تغییرات ورژن و نسخه جدید اشاره شده می باشد و همچنین تریلری از آن بازی را می‌توانید دیدن کنید.

بعضی از ویژگی‌های بازی Mr Gun

  • طراحی فوق العاده و همچنین دوست داشتنی و جذاب
  • انواع سلاح و همچنین آیتم‌ها
  • گرافیک دوست داشتنی و جذاب و همچنین سرگرم کننده
  • صداگذاری مهیج و همچنین دوست داشتنی و جذاب
  • کنترلرهای ساده و همچنین راحت

تغییرات ورژن و نسخه جدید Mr Gun

  • اسلحه‌های منحصر به فرد
  • لباس جدید

تریلری از بازی Mr Gun

دانلود فایل APK بازی ورژن و نسخه عادی با لینک مستقیم

دانلود فایل APK بازی ورژن و نسخه مود با لینک مستقیم

 

 

دانلود Mr Gun v1.4.1 – بازی تیراندازی و همچنین محبوب “آقای تفنگ” جهت آندروید + مود در تاریخ ۴ July 2018 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …