خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Greenify v4.1 – اپلیکیشن بهینه سازی عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب ها در آندروید + مود

دانلود Greenify v4.1 – اپلیکیشن بهینه سازی عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب ها در آندروید + مود

دانلود Greenify v4.1 – اپلیکیشن بهینه سازی عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب ها در آندروید + مود

|دانلود Greenify v4.1 – اپلیکیشن بهینه سازی عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب ها در آندروید + مود از پویش سافت


 دانلود آخرین ورژن و نسخه Greenify

برنامه جذاب و جالب و خوب Greenify یکی از محبوب‌ترین و همچنین پرطرفدارترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بهینه‌ساز عملکرد گوشی در گوگل پلی می باشد. با بهره بری و استفاده از آن برنامه جذاب و جالب و خوب می‌توانید عملکرد دستگاه اندرویدی خود را به بهترین نحو بهینه کنید و همچنین سرعت آن هم را بالا ببرید. آن اپلیکیشن مصرف باتری را بهینه کرده و همچنین سرعت دستگاه را بالا می‌برد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب با هایبرنیت کردن برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دست نخورده مصرف باتری را بهبود می‌بخشد و همچنین مانع از کند شدن دستگاه می‌می شود.

هر هر زمانی که احتیاج داشته باشید می‌توانید آن برنامه جذاب و جالب و خوب را فرا بخوانید و همچنین آن هم را اجرا کنید. روش کلی عملکرد آن برنامه جذاب و جالب و خوب بر اساس غیرفعال کردن برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پس باره در حافظه گوشی می باشد که به محض آنکه آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها را باز کنید خود به خود فعال می‌شوند. در پس نتیجه آن می شود که آن کار، مصرف باتری و همچنین رم دستگاه در اثر اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پس باره کاهش می‌یابد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب بر خلاف سایر اپلیکیشن‌های بهینه‌ساز که برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها را می‌بندند، آن هم‌ها را غیرفعال می‌کند. در زیر تصاویری از آن برنامه جذاب و جالب و خوب عالی و همچنین پرکاربرد را دیدن می‌کنید.

آن برنامه جذاب و جالب و خوب با کسب نمره ۴٫۴  از ۵ و همچنین با بیش از ۱۰ میلیون دانلود در گوگل پلی به یکی از محبوب‌ترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بهینه‌سازی عملکرد تغییر پیدا کردن شده می باشد. کاربران سیستم‌های آندروید بالاتر از  ۴٫۴ قادر به دانلود و همچنین نصب آن هم خواهند بود. کاربران عزیز وبسایت و مرکز خبرهای جدید آندروید نیوز می‌توانند آن برنامه جذاب و جالب و خوب کارآمد و همچنین عالی را که با کدی به ارزش ۴٫۹۹ دلار فعال می‌می شود را به صورت کاملا مجانی و رایگان دانلود کنند. در زیر بعضی از ویژگی‌های ورژن و نسخه مود و همچنین عادی آن برنامه جذاب و جالب و خوب را دیدن می‌کنید.

بعضی از ویژگی‌های اپلیکیشن Greenify

  • بهینه‌سازی حداکثری مصرف باتری در اندرویدهای بالاتر از ۶ بدون مستلزم و نیاز به روت
  • بهینه‌سازی عملکرد گوشی یا تبلت
  • غیرفعال کردن برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پس باره
  • کاربری ساده و همچنین آسان

تغییرات ورژن و نسخه جدید Greenify

  • رفع بعضی باگ‌ها و همچنین کرش‌ها

 

دانلود فایل APK ورژن و نسخه ۴٫۱ برنامه جذاب و جالب و خوب با لینک مستقیم

دانلود فایل APK ورژن و نسخه ۴٫۰٫۱ مود برنامه جذاب و جالب و خوب با لینک مستقیم

 

ویژگی‌های ورژن و نسخه مود:

  • بهبود گرافیک
  • لود شدن سریع
  • پشتیبانی از زبان‌های روسی و همچنین انگلیسی
  • کدگذاری تمامی منابع

دانلود Greenify v4.1 – اپلیکیشن بهینه سازی عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب ها در آندروید + مود در تاریخ ۲ July 2018 | 4:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …