خانه / دانلود نرم افزار اندروید / آموزش تغییر ظاهر گوشی به اندروید ۹ + ویدیو

آموزش تغییر ظاهر گوشی به اندروید ۹ + ویدیو

آموزش تغییر ظاهر گوشی به اندروید ۹ + ویدیو

|آموزش تغییر ظاهر گوشی به اندروید ۹ + ویدیو از پویش سافت

اندروید پی android p یا اندروید ۹ ، نهمین ورژن و نسخه از سیستم عامل اندروید است که به تازگی معرفی شده است. اندروید همیشه از نام های شیرینی یا دسر برای هر ورژن خود انتخاب میکند که پی P احتمالا مخفف بستنی پسته‌ای یا Pistachio Ice Cream است. همانطور که هر ورژن اندروید دارای ویژگی های جدید و همچنین خیره کننده ای بوده ، اندروید ۹ نیز با ویژگی های جدیدی همراه است ، ویژگی هایی شامل نوار کشویی جدید ، پنل صدای جدید و همچنین … . اندروید پی هنوز بطور رسمی برای گوشی ها ارائه نشده ولی میتوانید با نصب چند برنامه جذاب و جالب و خوب به راحتی فضای گوشی خود را مثل اندروید ۹ کنید و همچنین طعم اندروید ۹ را بچشید.


android p

طریقه انجام کار

ما با معرفی ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب شبیه ساز کننده ، ظاهر و همچنین امکانات گوشی تو را بطور کامل مثل اندروید پی میکنیم و همچنین فضای گوشی تو دیگر هیچ فرقی با اندروید ۹ ندارد و همچنین میتوانید از ویژگی های جدید اندروید پی مثل نوار اعلان جدید یا پنل صدای جدید و همچنین … بهره بری و استفاده کنید . برای این کار کافیست برنامه جذاب و جالب و خوب ها را به ترتیب دانلود و همچنین فعال کنید. همچنین در هر مرحله میتوانید از آموزش تصویری یا ویدئویی بهره بری و استفاده کنید.


android p

شروع کار

گام اول نصب لانچر

لانچر یا شبیه ساز super p launcher فضای درونی گوشی تو را مثل اندروید پی میسازد ،منو و همچنین ایکون برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین همچنین حالت های اسکرول وارد شدن به منو در اندروید پی را برای تو بطور دقیق بازسازی میکند . تو با نصب این برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین جایگزین آن هم با لانچر اصلی گوشی، اصلی ترین کار را برای تجربه اندروید پی انجام داده اید. برنامه جذاب و جالب و خوب را از لینک زیر دانلود و همچنین نصب کنید و همچنین سپس برای فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب ادامه آموزش را بخوانید.

گام دوم نصب پنل صدا

چشمگیر ترین تغیر در اندروید ۹ پنل مدیریت صداست که در هنگام کم و همچنین زیاد کردن صدای گوشی ظاهر میشود . این پنل در یک طرف از صفحه نمایش تو ظاهر میشود. با این تغیر حیرت انگیز طرفداران ۲ برابر بیشتر از قبل حسرت تجربه از اندروید پی را میخورند ولی باید توجه داشت دیگر نیاز به صبر نیست و همچنین ما با معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب شبیه ساز کننده کاملا همسان میتوانیم به تو مژده تجربه این پنل جدید را بدهیم.

فعالسازی + فیلم

بعد از نصب و همچنین اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب تو با منوی زیر رو به رو میشوید که ۴ گزینه اول از تو دسترسی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را برای اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب میخواهد.


volumeP

۱-ابتدا وارد گزینه اول یعنی overlay screen شوید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب volumeP را فعال کنید. با این کار اجازه میدهید تا برنامه جذاب و جالب و خوب قسمتی از صفحه را در دست داشته باشد.


volumeP

۲- وارد گزینه دوم یعنی do not disturb access شوید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب volumeP را فعال کنید. با این کار به برنامه جذاب و جالب و خوب دسترسی میدهید که از قابلیت مزاحم نشوید بهره بری و استفاده کند.


volumeP

۳- روی گزینه phone start کلیک کنید و همچنین مجوز تماس ها را بدهید.

۴- گزینه accessibility service را انتخاب کنید تا وارد صفحه قابلیت دسترسی شوید . صفحه را به پایین اسکرول کنید تا دو گزینه volumep و همچنین volumep2 دیدن کنید. volumep ورژن و نسخه اصلی اندروید پی میباشد که دارای ابعاد پهناور و بزرگ است. ولی باید توجه داشت پیشنهاد ما گزینه volumep2 است زیرا حالت کلاسیک و همچنین کوچک دارد و همچنین ابعاد پهناور و بزرگ آن هم شمارا آزار نمیدهد.


volumeP

آموزش فعالسازی ویدئویی

گام سوم نصب نوار اعلان کشویی بالا

در نوار اعلان اندروید پی تغیراتی نیز دیده میشود ازجمله خاکستری شدن رنگ دکمه ها در هنگام فعال شدن دکمه ها که موجب کلاسیک شدن نوار اعلان شده ، مرتب سازی و همچنین … . عکسی که در پایین دیدن میکنید نوار اعلان اندروید پی هست که در یک کشش تنها و فقط دکمها قابل دیدن بوده و همچنین در کشش دوم دکمه هایی را دیدن میکنید که در چند صفحه دسته بندی شدند. برنامه جذاب و جالب و خوب Material Notification میتواند نوار اعلان اندروید پی را بطور کامل برای تو شبیه سازی کند.


نوار کشویی اندروید پی

Material Notification

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب مخصوص تغییر ظاهر نوتیفیکیشن ها

فعالسازی + فیلم آموزشی

برنامه جذاب و جالب و خوب را اجرا کنید و همچنین در ابتدای صفحه تیک گزینه خاموش را فعال کنید تا وارد صفحه جدیدی شوید.


Material Notification

این برنامه جذاب و جالب و خوب برای اجرا نیاز به ۳ دسترسی دارد که باید آنها را به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید تا بتواند اجرا می شود.


Material Notification

۱-گزینه اول یعنی write را بزنید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب material notification را فعال کنید.


Material Notification

۲-گزینه دوم یعنی drawing را بزنید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب material notification را فعال کنید.


Material Notification

۳-گزینه سوم یعنی notifications را بزنید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب material notification را فعال کنید.


Material Notification

آموزش فعالسازی ویدئویی

گام چهارم دریافت و همچنین اعمال تصاویر زمینه اندروید P

همانطور که میدانید هر ورژن و نسخه از اندروید که می آید دارای چند تصویر پس زمینه مخصوص به خود است . ما ۱۸ تصویر زمینه اندروید پی را برای تو در یک فایل جمع آوری کردیم ، آن هم را دانلود و همچنین تصاویر را مطابق میل خود اعمال کنید . با این کار ظاهر گوشی تو ۱۰۰% شبیه اندروید پی شده و همچنین حس تجربه اندروید ۹ را پیدا میکنید.


تصویر زمینه اندروید P

تصویر زمینه اندروید P

دانلود والپیپرهای اندروید ۹

گام پنجم دریافت و همچنین اعمال اهنگ های اعلان و همچنین زنگ اندروید پی

همانطور که در قبل گفتیم هر ورژن و نسخه از سیستم عامل اندروید دارای تصاویر زمینه مخصوص و همچنین آهنگ زنگ و همچنین اعلان های مخصوص به خود است . اندروید ۹ دارای ۱۲ موزیک برای قسمت alarm (زنگ هشدار) ، ۱۵ موزیک notifications (اعلان) ، ۱۲ موزیک برای ringtones (آهنگ های زنگ) و همچنین ۲۵ صدای سیستمی (صدای قفل کردن صفحه ، حذف کردن فایل و همچنین …) جدید است که ما آنها را در یک فایل برای تو جمع آوری کردیم.

دانلود رینگتون های اندروید P

برخی برنامه جذاب و جالب و خوب های پیشنهادی

 برنامه جذاب و جالب و خوب صفحه نمایش همیشه روشن Always On Display

یکی از قابلیت های گوشی های جدید صفحه نمایش همیشه روشن یا Always On Display است ، زمانی که تو صفحه گوشی خود را قفل میکنید این قابلیت فعال شده و همچنین ساعت و همچنین تاریخ و همچنین هرچه که تو بخواهید را با نور کم نشان میدهد . مصرف باتری این برنامه جذاب و جالب و خوب در گوشی هایی که صفحه نمایش امولد دارند نزدیک به صفر است ولی باید توجه داشت در گوشی هایی که از این قابلیت برخوردار نیستند ممکن است مصرف شارژ کردن بالایی داشته باشند.


Always On AMOELD

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Always On AmoLED

برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش اسکرین شات به سبک P

اندروید پی از قابلیت ویرایش سریع اسکرین شات برخوردار است . برنامه جذاب و جالب و خوب markup میتواند بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سریع اسکرین شات به سبک اندروید ۹ باشد. با نصب این برنامه جذاب و جالب و خوب تو بعد از گرفتن اسکرین شات میتوانید در بالای صفحه گزینه (ویرایش) edit و همچنین (اشتراک گذاری) share را دیدن کنید .

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب با لینک مستقیم

برنامه جذاب و جالب و خوب برش بالای صفحه نمایش

امروزه اکثر گوشی های جدید دارای صفحه نمایشی بدون حاشیه خواهند بود که این ویژگی موجب شده تا مقداری از فضای صفحه نمایش می شود ، این برش اولین بار در ایفون ایکس دیده شد و همچنین سپس سایر شرکت ها از آن هم بهره بری و استفاده کردند . برای زیبا سازی صفحه گوشی و همچنین یا اسکرین شات هایی که میگیرید میتوانید ازین قابلیت بهره بری و استفاده کنید . برنامه جذاب و جالب و خوب XOutOf10 میتواند قسمتی از صفحه نمایش تو را به ابعاد دلخواهتان سیاه کند.


XOutOf10

فیلم نهایی کار با اندروید پی

آموزش تغییر ظاهر گوشی به اندروید ۹ + ویدیو در تاریخ ۲۱ July 2018 | 4:33 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …