خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Beat the Boss 4

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Beat the Boss 4

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Beat the Boss 4

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Beat the Boss 4 از پویش سافت

Beat the Boss 4 یکی از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک اکشن می باشد که به تازگی در پلی استور عرضه گردیده می باشد و همچنین جذاب و جالب می باشد بدانید در مدت زمان کوتاهی که از عرضه ی آن بازی می گذرد توانسته رکورد فوق العاده بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود را از خود بجای بگذارد و همچنین به یکی از محبوب ترین بازی های پلی استور مبدل می شود.

Beat the Boss 4
Beat the Boss 4

همانطور که از اسم بازی مشخص می باشد گیم پلی آن بازی اکشن حول تنبیه کردن اشخاص زورگو علی الخصوص ریاست ها می باشد بعنوان مثال تو در یک دفتر کار قرار می گیرید که یک ریاست در حال زور گفتن به زیردست خود می باشد و همچنین حال تو بایستی حق آن ریاست زورگو را کف دستش بگذارید. در ابتدای بازی تنها سلاح تو یک دارت می باشد و همچنین با پیشرفت در بازی می توانید از سلاح های مختلفی مانند تفنگ آب پاش ، تفنگ رنگ پاش و همچنین … اشخاص زورگو را تنبیه نمایید. بطور کلی بازی شامل یک نقشه می باشد که شامل چندین محیط متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که در هر کدام از آن محیط ها تعدادی اشخاص زورگو که شامل اشخاص مختلفی مثل ریاست ادارات و همچنین اشخاص بلند مرتبه دولتی می باشند.

Beat the Boss 4
Beat the Boss 4

با پیشرفت در بازی اهداف تو نیز سخت تر می شوند زیرا هر کدام از اهدافی که تو در آن بازی دارید حرکات مختلفی در محیط بازی انجام می دهد و همچنین با توجه به آنکه جهت از بین بردن هدفتان یک زمان مشخص دارید و همچنین بایستی قبل از به اتمام رسیدن آن هم زمان هدف خود را از بین برده باشید و همچنین هر چقدر بازی را پیش ببرید به اهدافی برخورد خواهید کرد که نوار سلامتی بیشتری دارند. با بهره بری و استفاده از پول هایی که در بازی بدست می آورید می توانید سلاح های بهتری را تهیه کنید و همچنین سلاح های خود را نیز ارتقاء دهید.

تصاویر بازی Beat the Boss 4 :

دانلود بازی Beat the Boss 4 :

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Beat the Boss 4 در تاریخ ۲۰ July 2018 | 1:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …