خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Fit

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Fit

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Fit

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Fit از پویش سافت

بازی Fit از تازه ترین و جدیدترین بازی های استودیو کچاپ در سبک آرکید می باشد که تمرکز و همچنین ثبر تو را به چالش می کشد ، آن بازی آرکید به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده می باشد و همچنین توانسته نمره خیلی زیاد خوب ۴٫۶ از ۵ را نیز در آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید کسب کند.

بازی Fit
بازی Fit

گیم پلی آن باری بدین صورت می باشد که قطعاتی به اشکال متنوع و گوناگون و مختلف از بالا به سمت پایین می آیند و همچنین هم قطعات و همچنین قالب بطور همزمان در خلاف جهت یکدیگر می چرخند و همچنین  تو بایستی آن هم ها را به درستی در سر جای خودشان قرار دهید ، در آن بازی داشتن تمرکز بالا یک امر کلیدی می باشد زیرا بایستی در وقت مناسب بر روی صفحه دیدن کردن و نمایش گوشی خود کلیک نمایید تا قطعات به صورت درستی در قالب خودشان قرار گیرند. روند کلی بازی بصورت رکوردی می باشد و همچنین تو بایستی با تمرکز بالا و همچنین سرعت عمل زیاد بتوانید در زمان مناسب شکل ها را فیت کنید. البته هر چقدر که به مراحل بالاتر می روید چالش بازی نیز اکثرا و بیشتر می می شود و همچنین تو بایستی سرعت عمل بیشتری به خرج دهید. با فیت کردن درست اشکال اشخاص جدیدی را بدست خواهید آورد که در واقع حکم امتیازهای تو در بازی را دارند. با بالا بردن امتیازهای خود در بازی می توانید دنیاهای جدیدی را خریداری نمایید و همچنین در ترکیبات مختلفی از آن هم ها بهره بری و استفاده نمایید.

بازی Fit
بازی Fit

طراحی هنری قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف باری خیلی زیاد خلاقانه و همچنین هنرمندانه می باشد که سبب شده بازی بیش از پیش دوست داشتنی و جذاب بنظر برسد. بهره بری و استفاده از رنگ های متنوع و گوناگون و مختلف جهت اشکال سبب شده می باشد تا بازیکن در تشخیص اشکال مشکل ویژه ای نداشته باشد. در هنگام بازی تا سه بار شانس دارید تا اشکال را به درستی فیت کنید ، بعد از سه بار می بازید و همچنین رکورد تو تا آن هم مقدار و اندازه و میزان حساب خواهد شد.

تصاویر بازی Fit :

دانلود بازی Fit :

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Fit در تاریخ ۶ July 2018 | 3:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …