خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Westland Survival بازی بقا در غرب به همراه دیتا

دانلود Westland Survival بازی بقا در غرب به همراه دیتا

دانلود Westland Survival بازی بقا در غرب به همراه دیتا

|دانلود Westland Survival بازی بقا در غرب به همراه دیتا از پویش سافت

Westland Survival از بازی های جذاب و جالب اندرویدی می باشد که ورژن و نسخه ی ابتدایی و اولیه ی آن هم به تازگی در پلی استور نشر یافته شده گردیده می باشد و همچنین در مدت کوتاهی توانسته توجهات بسیاری را به خوب جلب کند ، آن بازی که در سبک ماجراجویی و همچنین بقاء می باشد به تا حال بیش از ۵۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده می باشد و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۱ از ۵ را کسب کند.

Westland Survival
Westland Survival

داستان آن بازی ماجراجویی در غرب وحشی روایت می می شود جاییکه بی قوانین و قانونی بیداد می کند و همچنین حتی کلانتران حاضرند خود را مشتی دلار بفروشند، جویندگان طلا جهت پیدا کردن و یافتن معادن طلا به منطقه ها و مناطق متنوع و گوناگون و مختلف سر می زنند و همچنین تو نیز یکی از آن جویندگان طلا هستید که مورد حمله ی راهزنان قرار می گیرید و همچنین تنها باقی مانده از جویندگان می باشد و همچنین حال وجود تو پر از نفرت و همچنین انتقام جویی از راهزنان می باشد و همچنین می خواهید هر روش که شده آن هم ها را از بین ببرید ولی در ابندا بایستی در غرب وحشی جهت بقاء خود بجنگید و همچنین سپس به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن هدف های بعدی خود باشید.

Westland Survival
Westland Survival

گیم پلی بازی در مورد تلاش تو جهت زنده ماندن در غرب وحشی می باشد و همچنین در آن راه بایستی با دشمنان یاغی خود به مبارزه بپردازید ، با سرخپوست ها وارد معامله شوید و همچنین اقلام و همچنین منابع مورد مستلزم و نیاز خود را بدست آورید و همچنین می قدرت گفت هر کاری را که منجر به بقاء تو می می شود را بایستی انجام دهید. در ابتدای بازی بایستی با جمع اوری چوب و همچنین سایر مواد جهت خود یک سرپناه ساخته یا ایجاد کنید ، سپس بایستی جهت خود یک تیرو کمان درست کنید تا بتوانید از خود در برابر خطرها محافظت نمایید و همچنین همینطور بایستی با پیشرفت در بازی جهت خود یک قلمرو ساخته یا ایجاد کنید. دوربین بازی بصورت سه بعدی و همچنین از بالا می باشد که سبب شده بازی یک حالت مدیریتی به خود بگیرد و همچنین تو به همه چیز اشراف داشته باشید. گرافیک و همچنین طراحی هنری بازی نیز خیلی زیاد خوب و همچنین خلاقانه می باشد و همچنین به خوبی می تواند حال و همچنین هوای وسترن را به مخاب القا نماید.

تصاویر بازی Westland Survival

دانلود بازی Westland Survival

لینک دانلود فایل APK

لینک دانلود فایل Data

نحوه نصب بازی:

– فایل نصبی APK را دانلود و همچنین نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و همچنین سپس استخراج کنید و همچنین پوشه com.tencent.ig را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.

 

دانلود Westland Survival بازی بقا در غرب به همراه دیتا در تاریخ ۹ July 2018 | 11:42 am نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …