خانه / دانلود نرم افزار اندروید / آموزش ارسال پیامک و اس ام اس و پیامک SMS با کامپیوتر

آموزش ارسال پیامک و اس ام اس و پیامک SMS با کامپیوتر

آموزش ارسال پیامک و اس ام اس و پیامک SMS با کامپیوتر

|آموزش ارسال پیامک و اس ام اس و پیامک SMS با کامپیوتر از پویش سافت

گوگل یک شرکت خیلی زیاد قدرتمند و همچنین کامل در ساخت و همچنین نشر برنامهای اندرویدیست ، اینبار با سورپرایز جدید گوگل میتوانید پیام های خود را از طریق کامپیوتر با امکانات خیلی زیاد فراوان و همچنین بدون مستلزم و نیاز به برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه ای مدیریت (ارسال ، گرفتن ، خواندن پیام ها ، ویرایش پیام ها و همچنین…) کنید ، آندروید مسیجز Android Messages یک اپلیکیشن ۲۲ مگابایتی اندرویدیست که بعد از نصب تمامی پیام قبلی شمارا بارگزاری میکند و همچنین جهت مدیریت آنها در کامپیوتر تنها کافیست وارد وبسایت و مرکز خبرهای جدید مشخص شوید و همچنین بارکد موجود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید را در برنامه جذاب و جالب و خوب خود اسکن کنید و همچنین پیام های خود را در کامپیوتر  دیدن و همچنین مدیریت کنید ، باما همراه باشید.

نیازمندیها

  • آندروید ۵ یا بالاتر
  • برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید مسیجز android messages

طرز کار برنامه جذاب و جالب و خوب به روش خلاصه

روش کار آن برنامه جذاب و جالب و خوب در چند جمله خلاصه میشود:

۱- برنامه جذاب و جالب و خوب را نصب میکنید و همچنین پیام های تو را در خود بارگزاری میکند.

۲-با کامپیوتر یا لپتاب خود وارد وبسایت و مرکز خبرهای جدید آندروید مسیجز میشوید و همچنین بارکد مخصوص به خود را دیدن و همچنین در برنامه جذاب و جالب و خوب اسکن میکنید.

۳- پیام های خود را در کامپیوتر دیدن و همچنین مدیریت میکنید.

شروع کار و همچنین توضیحات کامل

اپلیکیشن آندروید مسیجز را نصب و همچنین اجرا کنید ، بعد از اجرا برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید مسیجز از تو میخواهد که آن برنامه جذاب و جالب و خوب را به عنوان پیام رسان پیش فرض گوشی خود انتخاب کنید.

با انتخاب گزینه بعدی یا next در پایین صفحه یک پیغامی حاوی انتخاب آن برنامه جذاب و جالب و خوب به عنوان  برنامه جذاب و جالب و خوب پیشفرض پیامرسانی گوشی گرفتن میکنید ، آن هم را اثبات و یا تایید کنید.

سپس کمی منتظر بمانید تا پیام های تو بارگزاری می شود .

 

بعد از دیدن پیام های خود  گزینه منو (سه نقطه در بالای صفحه) را باز کنید.

و همچنین گزینه چهارم یعنی “پیام هایی  جهت وب”و همچنین یا “message for web”را انتخاب کنید و همچنین بعد از دیدن صفحه زیر گزینه اسکن کد QR یا SCAN QR CODE را انتخاب کنید تا دوربین تو باز می شود .

سپس وارد وبسایت و مرکز خبرهای جدید آندروید مسیجز شوید.

  • توجه با فعال کردن تیک گزینه Remember this computer پیامرسانی جهت دائما روی کامپیوتر تو فعال و همچنین با ریست یا بستن وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیارسانی بسته نمیشود.

و همچنین دوربین گوشی خود را روی بارکر موجود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید گرفته تا اسکن می شود مثل تصویر زیر :

بعد از اسکن موفق پیام های تو بلافاصله روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید در کامپیوتر تو بارگزاری میشود و همچنین میتوانید آنها را مدیریت کنید.

  • توجه تا زمانی ورژن و نسخه کامپیوتر کار میکند که اینترنت گوشی و همچنین کامپیوتر وصل باشد.

بعضی از امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب

  • بارگزاری مخاطبین تو در کامپیوتر
  • نوتیفیکیشن گرفتن پیام جدید در کامپیوتر
  • امکان مدیریت پیام در چندین کامپیوتر بصورت همزمان
  • دیدن کامپیوتر هایی که پیامرسانی در انها فعال می باشد
  • شامل تم های متنوع

نقطه امنیتی

امنیت آن کار زیاد بالا نیست ، در صورتی که فراموش کنید که پیامرسانی روی کامپیوتر را sign out کنید تمامی مخاطبین تو و همچنین پیارسانی تو با امکانات فراوان در اختیار اشخاص دیگر قرار میگیرد و همچنین میتواند پیام بدهد یا پیام هایی را پاک کنند که ممکن می باشد جهت تو درد سر ساز باشد . پس احتیاط کنید و همچنین خروج از حساب یا sign out را در کامپیوتر بزنید و همچنین یا در قسمت اسکن کد در آندروید  سیستم های فعال خود را مدیریت کنید.

کنترل گوشی ها (ترفند)

تو میتوانید بطور مخفیانه پیام های یک گوشی را کنترل کنید ، جهت آن کار کافیست گیزنه Remember this computer را فعال کنید و همچنین کد را اسکن کنید و همچنین بطور دائم و همچنین مخفیانه از پیام های گوشی مورد نظر آگاه باشید،تنها و فقط کافیست یک بار با برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید مسیجز بارکد موجود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید را اسکن کنید، از آن طریق میتوانید فرزند یا همسر یا … خود را کنترل کنید.

راهنمای شرکت گوگل

وبسایت و مرکز خبرهای جدید گوگل نیز جهت برنامه جذاب و جالب و خوب خود یک راهنما قرار داده می باشد میتوانید آن هم را دیدن کنید(ضرروی نیست)

وارد شدن به وبسایت و مرکز خبرهای جدید راهنما

آموزش ارسال پیامک و اس ام اس و پیامک SMS با کامپیوتر در تاریخ ۱۴ July 2018 | 2:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …