خانه / دانلود نرم افزار اندروید / نحوه بکاپ و همچنین بازیابی اطلاعات اینستاگرام در ۲ روش

نحوه بکاپ و همچنین بازیابی اطلاعات اینستاگرام در ۲ روش

نحوه بکاپ و همچنین بازیابی اطلاعات اینستاگرام در ۲ روش

|نحوه بکاپ و همچنین بازیابی اطلاعات اینستاگرام در ۲ روش از پویش سافت

شرکت اینستاگرام یکی از موفق ترین شرکتها در حوضه نشر آپدیت و همچنین افزایش امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد، اینستاگرام به تازگی قابلیت بکاپ یا پشتیبان گیری کامل از داده های پیج با نام data download را بر قابلیت های بی شمار خود اضافه کرده می باشد ، با آن قابلیت که به تازگی در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینستاگرام وب و همچنین اپلیکیشن اینستاگرام قابل دیدن می باشد تو میتوانید از تمامی اطلاعات پیج خود ازجمله تصاویر و همچنین فیلم دیدنی و جذاب ها، دایرکت ها استوری ها کامنت ها و همچنین … که از روز اول تا به حال در پیج تو وجود داشته را بصورت فایل دانلود و همچنین ذخیره کنید ، آن کار حکم بازیابی اطلاعات تو را نیز دارد و همچنین میتوانید اطلاعاتی که از پیج تو پاک شده می باشد را بازیابی و همچنین خاطرات خود را زنده کنید.

اطلاعاتی که پشتیبان میشوند

 • تمامی عکسها و همچنین فیلم دیدنی و جذاب هایی که از روز اول در پیج اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتید برحسب تاریخ (حتی در صورتی که آنها را پاک کرده باشید)
 • تمامی اسکرین شات هایی که در برنامه جذاب و جالب و خوب گرفتید برحسب تاریخ (اسکرین شات هایی که از استوری یا هر چیز دیگر در اینستاگرام گرفته اید )
 • تمامی استوری هایی که تا به حال به اشتراک گذاشتید برحسب تاریخ
 • تمامی پروفایل هایی که تا به حال جهت پیج خود انتخاب کرده اید برحسب تاریخ
 • تمامی کامنت هایی که گذاشتید یا جهت تو گذاشتند برحسب نام پیج و همچنین تاریخ و همچنین ساعت ارسال کامنت
 • تمامی مخاطبین تو که ایسنتاگرام دارند برحسب شماره تلفن و همچنین نام مخاطب
 • تمامی عکس هایی که لایک کردید برحسب تاریخ و همچنین نام پیج و همچنین تاریخ و همچنین ساعتی که تو لایک کردید
 • تمامی دایرکت هایی که ارسال و همچنین گرفتن کردید برحسب تاریخ و همچنین ساعت و همچنین متن پیام
 • متن بیو تو به همراه شماره تلفن و همچنین ایمیل فعال روی پیج و همچنین ادرس وبسایت و مرکز خبرهای جدید روی پیج
 • عکس ها یا فیلم دیدنی و جذاب هایی که تو در قسمت و بخش SAVED ذخیره کرده بودید ، برحسب نام پیج و همچنین تاریخ و همچنین ساعت ذخیره عکس
 • تمامی کلمه ها و همچنین پیج هایی که تا به حال سرچ کرده اید به همراه تاریخ و همچنین زمان دقیق سرچ

نحوه انجام کار و همچنین نیازمندی ها

اینستاگرام از روز اولی که تو برنامه جذاب و جالب و خوب را نصب میکنید تمامی اطلاعات تو را زیر نظر میگیرد و همچنین در خود ذخیره میکند ، آن امر از روز اولی که اینستاگرام ساخته شد وجود داشته ولی مورد بهره بری و استفاده قرار نمیگرفته ، امروزه اینستاگرام اراده و تصمیم راسخ گرفته که آنها را در یک فایل زیپ در اختیار کاربر قرار دهد ، جهت انجام آن عمل تو در قسمت data download که در ادامه اکثرا و بیشتر توضیح داده خواهد شد بایستی و حتما یک ایمیل وارد کنید و همچنین اطلاعات تو طی حداکثر ۴۸ ساعت بعدی جمع آوری و همچنین به آن ایمیل ارسال خواهد شد. پس ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین ورژن و نسخه آپدیت کنید و همچنین سپس ادامه دهید.

پشتیبان گیری و همچنین بازیابی روش اول : از طریق گوشی

اینستاگرام خود را باز کنید و همچنین وارد پیج خود شوید ، سپس وارد تنظیمات (ممکن می باشد به شکل چرخ دنده یا سه نقطه باشد) شوید.

در قسمت حریم خصوصی و همچنین امنیت یا Private and security  به دنبال گزینه ای به نام data download یا دانلود داده بگردید و همچنین وارد آن هم شوید.

در آن قسمت یک ایمیل فعال از خودتون وارد کنید و همچنین روی گزینه درخواست دانلود یا request download کلیک کنید.

سپس در قسمت بعد رمز پیج خود را وارد کنید و همچنین یک پیام گرفتن میکنید که میگوید داده های شمارا حد اکثر ظرف ۴۸ ساعت اینده جمع آوری و همچنین به ایمیلی که وارد کردید ارسال میکند پس بایستی و حتما منتظر باشید.

بعد از گذشت آن مدت یک ایمیلی مثل عکس زیر گرفتن میکنید که بایستی و حتما روی گزینه download data یا دانلود داده کلیک کنید.

سپس وارد یک صفحه میشوید که در قسمت اول ایدی اینستاگرام خود و همچنین در قسمت پایین یعنی پسورد بایستی و حتما رمز پیج اینستای خود را وارد کنید.

درصورتی که رمز تو صحیح باشد با صفحه ای مثل صفحه زیر مواجه میشوید که بایستی و حتما روی گزینه download data کلیک کنید و همچنین کمی صبر کنید تا فایلی جهت دانلود به تو دیدن کردن و نمایش داده می شود ، آن فایل بکاپ اینستاگرام شماست.

بکاپ و همچنین بازیابی روش دوم : از طریق کامپیوتر (به همراه فیلم دیدنی و جذاب آموزشی)

وارد وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینستاگرام وب به آدرس www.instagram.com شوید و همچنین در قسمت پایین صفحه روی log in کلیک کنید.

در قسمت اول یعنی یوزرنیم، ایدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

در قسمت دوم یعنی پسورد، رمز اینستاگرام خود را وارد کنید و همچنین وارد پیج خود شوید.

سپس وارد صفحه پیج خود شوید جهت اینکار در سمت راست صفحه قسمت بالا روی شکل آدمک کلیک کنید.

سپس وارد تنظیمات شوید جهت اینکار روی شکل چرخ دنده در کنار edit profile کلیک کنید.

در آن صفحه روی گزینه private and security کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا صفحه جدید باز می شود.

صفحه باز شده صفحه را به پایین بکشید و همچنین در انتهای صفحه گزینه ای بنام data download دیدن میکنید و همچنین در زیر آن هم یک گزینه آبی رنگ بنام Request Download وجود دارد ، آن هم را باز کنید.

در صفحه باز شده بطور پیش فرض ایمیلی که روی اکانت تو وجود دارد نوشته شده می باشد ، میتوانید آن هم را تغیر و همچنین ایمیل خود را وارد کنید وسپس روی دکمه next  کلیک کنید.

در آن صفحه رمز پیج خود را وارد کنید و همچنین روی گزینه Request Download کلیک کنید تا با صفحه زیر مواجه شوید.

آن متن نوشته می باشد که اینستاگرام طی ۴۸ ساعت اینده اطلاعات شمارا جمع آوری و همچنین در یک فایل جهت ایمیل تو ارسال میکند.

بعد از گذشت آن مدت یک ایمیلی مثل عکس زیر گرفتن میکنید که بایستی و حتما روی گزینه download data یا دانلود داده کلیک کنید.

سپس وارد یک صفحه میشوید که در قسمت اول ایدی اینستاگرام خود و همچنین در قسمت پایین یعنی پسورد بایستی و حتما رمز پیج اینستای خود را وارد کنید.

درصورتی که رمز تو صحیح باشد با صفحه ای مثل صفحه زیر مواجه میشوید که بایستی و حتما روی گزینه download data کلیک کنید و همچنین کمی صبر کنید تا فایلی جهت دانلود به تو دیدن کردن و نمایش داده می شود ، آن فایل بکاپ اینستاگرام شماست.

فیلم دیدنی و جذاب آموزشی ورژن و نسخه کامپیوتر

قسمت و بخش اول : درخواست بکاپ از اینستاگرام 

 

قسمت و بخش دوم : دانلود بکاپ از ایمیل

بعد از دانلود

بعد از دانلود تو یک فایل zip دارید ، آن هم را اکسترکت کنید و همچنین بایستی و حتما فایل هایی مثل عکس زیر دیدن کنید:

 

همانطور که میبینید عکسها و همچنین فیلمها دسته بندی شده اند و همچنین میتوانید آنها را باز کنید،فایل های متنی با فرمت json خواهند بود که میتوانید با برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که فرمت json را باز میکنند آنها را باز کنید ، پیشنهاد ما:

JSON BUDDY

نحوه بکاپ و همچنین بازیابی اطلاعات اینستاگرام در ۲ روش در تاریخ ۱۵ July 2018 | 5:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …