خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Mayhem Combat – Fighting Game به همراه دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Mayhem Combat – Fighting Game به همراه دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Mayhem Combat – Fighting Game به همراه دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Mayhem Combat – Fighting Game به همراه دیتا از پویش سافت

Mayhem Combat – Fighting Game از بازی های جدید اندرویدی در سبک مبارزه ای می باشد که به واسطه ی داشتن قسمت و بخش تک نفره و همچنین چند نفره جذاب و جالب و همچنین هیجان انگیز می تواند جهت مدت ها مخاطبین خود را سرگرم نماید. آن بازی مبارزه ای فاقد بخشی  داستانی می باشد بلکه تو را به دنیایی از مبارزات دوست داشتنی و جذاب می برد.

Mayhem Combat - Fighting Game
Mayhem Combat – Fighting Game

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم آن بازی مبارزه ای فاقد بخشی مجزا تحت عنوان داستانی می باشد بلکه در قسمت و بخش تک نفره تو بایستی در چندین مرحله و همچنین در چندین استیج مبارزه ای متنوع و گوناگون و مختلف با حریفان خود مبارزه نمایید و همچنین آیتم های مختلفی را کسب کنید. البته در ابتدای بازی وارد یک قسمت و بخش آموزشی خواهید شد که تو را با کلیت بازی یعنی نحوه مبارزات ، پریدن ، ضربات ویژه و همچنین … آشنا می سازد. بعد از رد کردن هر کدام از مراحل در قسمت و بخش تک نفره ، کارت های شخصیت های متنوع و گوناگون و مختلف مرتبط با مراحل را گرفتن خواهید کرد که هر کدام از آن شخصیت ها شامل کلاس بندی مختلفی خواهند بود و همچنین شامل نقاط نیرو و همچنین ضعف و همچنین همچنین سلاح های مختص به خود می باشند.

Mayhem Combat - Fighting Game
Mayhem Combat – Fighting Game

همچنین و علاوه بر قسمت و بخش تک نفره جذاب و جالب ، بازی شامل قسمت و بخش چند نفره با حالت های متنوع و گوناگون و مختلف نیز می باشد. یکی از قسمت و بخش های چند نفره Free for All نام دارد که کلیه ی بازیکنان در یک محیط بایستی با یکدیگر مبارزه نمایند ، قسمت و بخش دیگر چند نفره بصورت نبردهای تن به تن می باشد که تو بایستی با حریف خود بصورت یک به یک مبارزه نمایید. طراحی فانتزی و همچنین بامزه محبط ها و همچنین شخصیت های بازی از نقاط نیرو آن هم می باشد که حس و همچنین حال خوب و همچنین جدیدی را جهت مخاطبین خود به ارمغان می آرود.

تصاویر بازی Mayhem Combat – Fighting Game :

دانلود بازی Mayhem Combat – Fighting Game :

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

دانلود فایل دیتا با لینک مستقیم

نحوه نصب بازی:

– فایل نصبی APK را دانلود و همچنین نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و همچنین سپس استخراج کنید و همچنین پوشه com.tencent.ig را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.

معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Mayhem Combat – Fighting Game به همراه دیتا در تاریخ ۱۵ July 2018 | 1:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …