خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hole.io

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hole.io

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hole.io

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hole.io از پویش سافت

Hole.io یکی از بازی های جدید اندرویدی در سبک آرکید می باشد که با ارائه ی یک گیم پلی اعتیادآور توانسته به یکی از بهترین و همچنین محبوب ترین بازی های اینروزهای پلی استور تغییر پیدا کردن می شود بطوریکه به تا حال بیش از ۵ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده می باشد و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را در آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید کسب نماید.

Hole.io
Hole.io

گیم پلی اعتیادآور بازی بدین صورت می باشد که تو در یک محیط پهناور و بزرگ قرار می گیرید و همچنین بایستی با حرکت به اطراف و همچنین خوردن سازه های موجود در بازی سیاه چاله ی خود را پهناور و بزرگ و همچنین بزرگتر نمایید ولی باید توجه داشت بایستی به آن نقطه توجه داشته باشید که درون سیاه چاله سایر بازیکنان گرفتار نشوید ولی با پهناور و بزرگ کردن سیاه چاله ی خود نسبت به سایرین می توانید سیاه چاله های آن هم ها را نیز ببلعید و همچنین آن هم ها را دور مسابقه خارج کنید. محیط بازی گسترده و همچنین پهناور و بزرگ می باشد و همچنین تو بایستی با اعمال یک استراتژی درست در آن محیط سیاه چاله ی خود را بزرگتر کنید ، البته در ابتدای بازی به دلیل عدم آشنایی با کلیت و همچنین گیم پلی بازی ممکن می باشد توفیق چندانی بدست نیاورید ولی با چند درست بازی کردن می توانید در بازی پیشرفت کنید.

Hole.io
Hole.io

در ابتدای بازی زیرا و به درستی که سیاه چاله تو کوچک می باشد بایستی به سراغ وسایل کوچک موجود در شهرستان بروید و همچنین آن هم ها را بخورید و همچنین سپس به سراغ وسایل بزرگتر مانند آپارتمان های بزرگتر بروید. فیزیک بازی خیلی زیاد خوب و همچنین هنرمندانه طراحی شده می باشد و همچنین نحوه فرو رفتن سازه های موجود در بازی در سیاه چاله ها جذاب و جالب و همچنین خوب طراحی گردیده می باشد. رده بندی بازیکنان و همچنین امتیازهای آن هم ها روی صفحه دیدن کردن و نمایش مشخص شده می باشد ، نحوه محاسبه امتیاز نهایی تو بسته به تعداد بازیکنانی که از دور خارج می کنید می باشد و همچنین در نهایت آخرین نفری که باقی می ماند برنده بازی می باشد.

تصاویر بازی Hole.io :

دانلود بازی Hole.io :

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hole.io در تاریخ ۱۲ July 2018 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …