خانه / مقالات / طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

در این مطلب قصد داریم تا شما دوستان عزیز را با نکاتی اساسی و مهم در زمینه طراحی سایت آشنا سازیم.همچنین در ادامه این نوشته به رعایت اصول طراحی پیشرفته سایت خواهیم پرداخت.

سایت ارزان قیمت

Image result for ‫اصول کاربردی در طراحی سایت‬‎

melliportal

طراحی سایت شرکتی : با فراگیر شدن استفاده از ایـن ترنت نسبتا همه کسب و کار ها دچار تغییر و تحولاتی شده و بیشتر شرکت ها با استفاده از بستر زیادی که فضای مجازی فراهم کـرده هست پیشرفت ها و فرصت های جدیدی برای خود ایجاد کـرده اند.

طراحی سایت شرکتی شروعی در فضای مجازی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

اولین گام اثر گذار برای بودن در جهان ی ایـن ترنت و استفاده از ایـن فناوری تهیه سایت شرکتی است . با فرصت هایی که طراحی سایت شرکتی برای صاحبانش ؛ در جهان ی ایـن ترنت فراهم می نماید راه گسترش شرکت و ورود به بازار های جدید را هموار تر کـرده و ایـن سایت به عنوان شناسنامه ی ایـن ترنتی شرکت؛ معرفی کننده ی کسب و کار شما در عرصه ی جهان ی و بین المللی خواهد بود.شما همچنین می توانید در ایـن سایت به معرفی شرکت پرداخته؛ رزومه کاری و اهدافی که دارید را بیان کـرده و کسب و کار خود را گسترش دهید.

امکانات و خصوصیات ی طراحی سایت شرکتی

هر سایت بادقت به هدفی که ساخته می شـود ؛ امکانات و خصوصیات ی خاصی را در اختیار صاحبان سایت و بازدیدکنندگانش قرار می دهد. در ایـن پارت به ارزیابی امکانات و خصوصیات ی طراحی سایت شرکتی می پردازیم ؛ ضروری به توضیح هست که همه ایـن امکانات دارای قابلیت شخصی سازی و اختصاصی شدن را دارند:

امکانات فنی  قیمت ۲۵۰۰۰۰۰ تومان
۱-  استفاده از زبان برنامه نویسی  ؛   php    ؛    html 5   ؛   css 3  ؛    js    در طراحی سایت
۲- طراحی منو ( امکان ایجاد منو و زیر منو )
۳- اسلایدر عکس های در صفحه اصلی
۴- سیستم ورود و ثبت کاربران ( لاگین به سایت )
۵- مدیریت کاربران
۶- خبر خوان ( RSS )
۷- اخبـار ثابت /   اخبـار روان   / اخبـار خطی در سایت 
۸- مدیریت اخبـار سایت
۹- استفاده از ویرایشگر پیشرفته برای تولید محتوا و اخبـار در سایت
۱۰ – پشتیبانی ویرایشگر از زبان برنامه نویسی html 5
۱۱- مدیریت مطالب سایت /  مجموعه مطالب  ( شاخه ها )
۱۲- سیستم کامنت گذاری و نظـر دهی  برای مطالب سایت
۱۳- نمایش مطالب سایت به کروسل
۱۴- ایجاد ایمیل شرکتی به تعداد نامحدود با فضای نامحدود
۱۵- ایجاد صفحات  ۱- ارتباط با ما  ۲- دربـار ه ما   
۱۶- نمایش تاریخ در سایت  ( تقویم شمسی  ؛ قمری ؛ میلادی به همراه ساعت )
۱۷- ایجاد نقشه سایت
۱۸- جستجو در سایت
۱۹- نمایشگر نمایش صفحات دیده شده از سایت
۲۰- ایجاد گالری معمولی عکس های و مدیریت منظم ان ( مدیریت بسیار راحت )
۲۱ – ایجاد مطالب مرتبط در زیر هر مطلب از سایت
۲۲ – امکان تگ گذاری  و برچسب گذاری مطالب
۲۳- امکان ایجاد فیلد های ویِژه بر مطالب
۲۴ – ایجاد گالری عکس های برای هر مطلب مدنظـر  
۲۵ – ساخته ورژن چاپی از همه صفحات سایت 
۲۶- امکان جا به جایی باکس ها در سایت
۲۷- مدیریت کلی سایت
۲۸ – امکان پشتیاب گیری از سایت
۲۹ – امکان بازیابی اطلاعات از مدیریت مطالب
۳۰ – فوتر و هدر  در همه صفحات ثابت است .
۳۱- سایت کاملا ریسپانسیو است .

در طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی بایستی دقت کنیم؟

در ادامه به ارزیابی نکاتی می پردازیم که رعایت آن ها روش ی کارکرد سایت را بهتر کـرده و سبب می شوند موتور های جستجو راحت تر سایت ما را شناسایی کـرده و بازدید کنندگان از آن راضی باشند.

۱- استفاده از استاندارد های طراحی سایت

سرعت لود صفحات ؛ محل قرار گیری منو های سایت ؛ روش ی تقسیم بندی ؛ بخش بندی سایت و.. در استاندارد های طراحی سایت معین می شوند. علاوه بر ایـن که سرعت لود صفحات برای موتور های جستجو با ارزش بوده و یکـی از معیار های رتبه بندی سایت در نتایج جستجو هست ؛ برای کاربران و بازدید کنندگان از ارزش ویِژه ای برخوردارد هست (به ویژه وقتی که میزان سرعت ایـن ترنت کاربران پایین باشد). با بکارگیری استاندارد های طراحی سایت ؛ ایـن مساله به راحتی حل شده و روش ی چینش مطالب ؛ عکس های ؛ منو ها و زیر منو ها بر طبق اصول و قواعد ریاضی و مهندسی بر روی  سایت پیاده سازی می شـود .

عکس های در طراحی سایت ارزش ویِژه ای داشته و نقش بنیادی جذابیت سایت را بر عهده دارد که بایستی طبق اصول و استادارد های طراحی سایت انجام پذیرد تا علاوه بر قشنگی ظاهر ؛ سرعت لود صفحات را پایین نیاورد.

۲- طراحی سایت شرکتی بر طبق اصول سئو

بهینه سازی سایت

سئو سایت

یکـی از نکات مهمی که در طراحی سایت شرکتی بایستی به آن دقت ویژهای شود ؛ طراحی سایت بر طبق اصول سئو است . چنانچه طراحی وب سایت شرکتی از همـان ابتدا بر طبق اصول سئو و بهینه سازی سایت باشد؛ موتور های جستجو سایت ما را راحت تر جستجو و شناسایی کـرده و در ادامه ؛ کار  سئو سایت و بهینه سازی سایت راحت تر و سریع تر بوده و هزینه ی کمتری خواهد داشت. شرکت طراحی سایت و سئو سایت ایـن تن با زیر نظـر گرفتن الگوریتم های موتور های جستجو ؛ آخرین تغییرات آن ها را شناسایی کـرده و سایت های خود را بر همین اساس طراحی و پیاده سازی می نماید .

۳- طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه و دو زبانه

یکـی از اثر گذار ترین و راحت ترین و در عین حال ارزانترین راه های بودن در بازار های جهان ی ؛ طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه است . از ایـن طریق همچنین می توانید در کشور های هدف خود کسب و کار و تجارت خود را رونق داده و آن را جهان ی ساز بکنید .

۴- طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

امروزه با فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها؛ اکثرا وب گردی ها و گشت و گذار های ایـن ترنتی از ایـن طریق انجام شده و طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت واکنش گرا ) به یکـی از ملزومات در طراحی سایت شرکتی تبدیل شده است .

سئو سایت شرکتی

بعد از طراحی سایت نوبت به سئو سایت شرکتی می رسد. بودن در صفحه ی اول و نتایج ابتدایی موتور های جستجو مساوی هست با حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان و بازدید کنندگان جدید. در ایـن حالت موتور های جستجو کار تبلیغ و بازاریابی سایت شما را برعهده گرفته و به عنوان منبع معتبر برای جستجوی اشخاص سایت شما را توصیه می دهند.

طراحی سایت , طراحی سایت ارزان , طراحی سایت حرفه ای, طراحی سایت گردشگری , طراحی سایت مهد کودک , طراحی سایت گالری خودرو , طراحی سایت شرکتی

سئو سایت در کنار وهمراه بقیه شیوه های بازاریابی ایـن ترنتی مانند: بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ ؛ ارسـال ایمیل تبلیغاتی) ؛ بازاریابی محتوا ؛ بازایابی شبکه های اجتماعی ؛ تبلیغات کلیکـی می تواند اثر زیادی روی سایت و روند کسب و کار شما داشته باشد.

طراحی سایت شرکتی بیشتر برای چه کسب و کار ها و شرکت ها مناسب است؟

ممکن است به نظـر برسد که طراحی سایت شرکتی اکثرا برای شرکت ها و سازمان های بزرگ مناسب  تر باشد. ولی واقعیت خلاف ایـن امر بوده و حتی شرکت هایی وجود دارند که ممکن است در جهان ی واقعی حتی نامی از آن ها نشنیده باشید اما در جهان ی ایـن ترنت به لطف داشتن یک سایت خوب ؛ یک کسب و کار پیشرفته راه انداخته و بسیار موفق می باشند . همـان طور که در بالا به ایـن امر اشاره شد: طراحی سایت به عنوان شناسنامه و هویت شرکت شما در فضای ایـن ترنت بوده و میزان پیشرفت در ایـن بستر وسیع نامحدود و بی انتها است .

:: رعایت اصول پیشرفته در طراحی سایت

طراحی سایت با رعایت اصول پیشرفته و مورد نیاز اهداف سایت ؛ نه تنها به قشنگی و لذت های بصری سایت شما کمک می نماید ؛ بلکه با استفاده از شیوه های روانشناختی طرح بایستی تجربه ای مفرق و راحت برای بازدید کننده فرآهم آورد و ایـن چیدمان حتما ً به سمت برآورده شدن اهداف سایت طراحی شده متمایل خواهد بود . در واقع طراحی سایت ایده آل بایستی با کمترین هزینه وقتی برای بازدیدکننده و نویسنده ؛ بیشترین امکان بهره برداری در کنار قشنگی ظاهر وب سایت را ارائه دهد .

طراحی سایت برای برآورده شدن همه ایـن نیاز ها طراحان به سمت شیوه های جدیدی برای ارائه مطلب خود ترغیب شده اند که با نام طراحی کاربردی سایت مطرح است . در واقع ایـن نوع طراحی با حذف چارچوب های ذهنی از پیش نگاشته شده در تجربیات قدیم کاربران ؛ کوشش در رسیدن به برترین طرح کاربردی با دقت حیطه کاری سایت مورد نظـر را دارد . تمام ایـن مسائل به طراحی سایت و بازاریابی آن کمک خواهد کرد .

در زیر به بعضی از ایـن قوانین نانوشته در طراحی سایت که امروزه کاربرد وسیع ی با نام طراحی کاربردی سایت پیدا کـرده هست ذکر میکنیم و توضیحی مختصر در بـار ه آن ارائه مینماییم . ولی حتما ً مدنظـر داشته باشید که ایـن شیوه ها به صورت کلی بوده و بایستی موازنه ای بین طرح کاربردی و اهداف بنیادی طراحی سایت برقرار باشد . در واقع ایـن ها قوانینی هست که از نظـر ما با رعایت کردن آن میتوان به طراحی سایت مناسب ؛ کاربر پسند و قشنگی دست یافت .

۱- سلیقه را فدای هدف بکنید !
در ایـن مورد منظور ایـن هست که مهمترین علت برای طراحی هدف است . دستیابی به اهداف طراحی سایت در اکثر مسائل با سلیقه شخصی شما فرق دارد و ایـن پرسش مطرح می شود که کدام بایستی فدای کدام شود . در اول راه خود را برای فدا شدن در راه اهداف آماده بکنید ؛ طراحی شما نبایستی هیچ گونه تعصب شخصی در خصوص طرح ؛ رنگ و یا شیوه را القا نماید و بایستی تماماً با محوریت خدماتی که میخواهید ارائه دهید همخوان باشد .

۲- احترام ؛ صداقت
صداقت و احترام اولین و ابتدایی ترین اصل برای شروع همکاریست ؛ شما بایستی ایـن حس را به مخاطبین سایت خود و به کارفرمای خود القا بکنید !

۳- کمتر از کلمات بی ویژگی استفاده بکنید !
کلمات بی ویژگی در نظـر ما کلماتی هست که بیشتر دیده می شود در محاوره از آن ها استفاده می شود و بیشتر از آن که بـار مثبت در کاربر القا نماید به نظـر میرساند که نوعی بی اعتبـار ی را براش شما به ارمقان می آورد . بهتر از حرف هایی ایـن چنین ؛ استفاده از عکس های است . اما ما در طراحی سایت با دقت به پهنای باند ایـن ترنتی محدود کاربران ایران ؛ حدودی داریم که بایستی رعایت شود .

برای طراحی سایت ارزان کلیک کنید…

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی ایران(قائم هاست)

سرور اختصاصی ایران سرور اختصاصی ایران با بروزترین و جدیدترین سخت افزار و ترافیک نامحدود قابل ارائه از دیتاسنترهای …