خانه / دانلود نرم افزار اندروید / اپلیکـیشن Lune Photo frames درج قاب زیبا روی عکس‌ها

اپلیکـیشن Lune Photo frames درج قاب زیبا روی عکس‌ها

اپلیکـیشن Lune Photo frames v1.1.8 درج قاب زیبا روی عکس‌ها

|اپلیکـیشن Lune Photo frames درج قاب زیبا روی عکس‌ها از پویش سافت|

Lune – Photo frames نرم افزار قاب عکس به منظور قاب گرفتن عکس های کاربران ساخته و پرداخته شده هست تا بتوانید بدون دردسر و به قشنگی ؛ عکس های شخصی خود را قاب کـرده و فریم دلخواه خویش را بر روی عکس ها اعمال بکنید . انواع فیلتر ها و قالب ها در دسترس شما قرار دارند تا عکس های خود را به آثار هنری تبدیل بکنید . Lune نرم افزاری کاملا رایگان هست که می تواند برای هر دو نوع عکس های سلفی و معمولی مورد استفاده قرار گیرد. نکته قابل دقت در رابطه با امکانات نرم افزار؛ وجود مجموعه های دسته بندی شده از فریم ههست که برای مناسبت های مختلف؛ فصل ها و استایل ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند. همین طور وجود استیکر های با مزه و پس زمینه های جذاب می تواند برای زیبا سازی عکس های جشن تولد بسیار سودمند باشند. از دیگـر امکانات جذاب نرم افزار قاب عکس می توان به ویژگی جذاب تصویر در تصویر اشاره کرد که تصویر پس زمینه با جلوه مات و تصویر مهم در یک قاب عکس زیبا تدوین می شود . شکلک های رمانتیک؛ قابلیت Multi-frame و امکان ایجاد عکس های کالج می تواند شما را در ایجاد عکس های هنری زیبا یاری نمایـد .

گالری عکس های گجت های هوشمند ما مملو از عکسهایی است که تک تک شان می توانند یادآور خاطرات خوش؛ روزهای استثنایی و لحظات زیبا و به یاد ماندنی باشند. ایـن عکس های خام و دست نخورده را می توان با اعمال فیلترهای خلاقانه و به کار گرفتن فریم هایی متناسب با حال و هوای آنها زیبا تر کرد.

Lune اپلیکـی شنی است که مجموعه ای بسیار زیبا از ایـن فریم های آماده را برایتان گردآوری کـرده ؛ فریم هایی برای مناسبت های متفاوت و موضوعات گوناگون که می توانند قشنگی عکس های شما را دو چندان کنند.

Lune

نکته ای که پیش از دریافت Lune بایستی به آن مد نظر داشته باشید ایـن هست که در آن با یک ادیتور کامل طرف نیستید. Lune صرفا فریم های آماده ای به شما ارائه کـرده تا عکس ها را داخل شان انداخته و اما با فیلترهای رنگی اندکی به آنها رنگ و لعاب بدهید.

اما نکته ای که سبب می شـود Lune را دوست داشته باشید؛ تنوع عالی فریم هایی هست که در آن می بینید. Lune نسبتا برای هر موضوع و مناسبتی چند فریم زیبا در چنته دارد: فصل تابستان؛ فریم های ورزشی؛ ازدواج؛ دوست ها ؛ تولد؛ کودکان؛ طبیعت؛ فریم های خلاقانه و حتی فریم های مناسبتی مثل ماه مبـار ک رمضان.

همه ایـن فریم ها رایگان می باشند ؛ و نسبتا هر هفته شاهد بروزرسانی دسته بندی ها و اضافه شدن مسائل جدید به اپلیکـی شن می باشید . تنها نکته ناامیدکننده در مورد Lune اما وابستگی آن به ایـن ترنت است . چنانچه به ایـن ترنت دسترسی نداشته باشید؛ متأسفانه نهمچنین می توانید وارد اپلیکـی شن شوید و همچنین در صورت آنلایـن بودن ناچارید که تبلیغات گوشه و کنار رابط کاربری اپ را تحمل بکنید .

اما چنانچه بسیار سخت گیر نباشید ایـن دو موضوع تأثیر چندانی بر تجربه لذت بخش کار با Lune نخواهد گذاشت. بعضی فریم های ایـن اپ به قدری زیبا می باشند که مطمئنا با استفاده از آنها دیگـر نهمچنین می توانید گسترش دهندگان را بابت اعمال ایـن محدودیت ها سرزنش بکنید !  Lune را همچنین می توانید همین حالا از گوگل پلی یا کافه بازار دریافت بکنید .

طیفی از افکت ها و فریم های نرم افزار به صورت اختصاصی برای عکس های سلفی تهیه دیده شده اند که شما را در بیان احساسات و حالت های متفاوت یاری خواهند کرد. شایان ذکر هست که نرم افزار Lune در زمره نرم افزار های عکس برداری قرار می گیرد و توسط شرکت Riafy Technologies ساخته و پرداخته شده است . ایـن برنامه تا کنون موفق به کسب نمره ۴٫۳ از طرف کاربران اندروید همه کره خاکی در پلی استور شده است .

اطلاعات:

  • اسم برنامه: Lune – Photo frames
  • دسته: عکس برداری
  • ورژن: ۱٫۱٫۸
  • شرکت سازنده: Riafy Technologies
  • سایز : فایل نصبی: ۵ MB
  • ورژن اندروید پیشنیاز: ۴٫۲ و بالاتر

تصاویر Lune :

دریافت نرم افزار قاب عکس :

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …