خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود AParted ( Sd card Partition ) vPanglao اپلیکیشن پارتیشن بندی مموری کارد

دانلود AParted ( Sd card Partition ) vPanglao اپلیکیشن پارتیشن بندی مموری کارد

دانلود AParted ( Sd card Partition ) vPanglao اپلیکیشن پارتیشن بندی مموری کارد

|دانلود AParted ( Sd card Partition ) vPanglao اپلیکیشن پارتیشن بندی مموری کارد از پویش سافت

نیازمند دسترسی روت

AParted با بهره بری و استفاده از نرم افزار “اِی پارتد” قادر هستید مموری کارد و همچنین یا فلش مموری خود را پارتیشن بندی کنید و همچنین آن هم را مدیریت نمایید. قابلیت خیلی زیاد جذاب و جالب و همچنین بی نظیر غیره ای که در برنامه جذاب و جالب و خوب تدارک دیده شده می باشد امکان ساخته یا ایجاد پارتیشن swap به منظور افزایش حافظه رم دستگاه می باشد. در همین ابتدا بایستی و حتما اشاره موکد داشت که اپلیکیشن به دسترسی روت نیازمند می باشد و همچنین بدون روت بودن دیوایس آندروید تو عملا کارایی ندارد. امکان غیره ای که ممکن می باشد در بسیاری از موارد موثر واقع می شود؛ قابلیت ترمیم مموری کارد و همچنین فلش مموری می باشد که تا حد نرم افزاری و همچنین تا جای ممکن می تواند بلوک های آسیب دیده را بازسازی کرده و همچنین حافظه های خارجی را جهت عیب یابی اسکن نماید.

AParted

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که آن برنامه جذاب و جالب و خوب با تمامی ورژن و نسخه های آندروید بعد ورژن ۲٫۳ سازگاری دارد و همچنین می تواند در گسترش حافظه داخلی دستگاه تو و همچنین حتی افزایش مقدار و اندازه و میزان رم دیوایس خیلی زیاد مفید باشد. بایستی و حتما دقت کنید که در صورتی که به درستی از امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب بهره بری و استفاده ننمایید امکان پاک شدن تمامی اطلاعات از مموری کارت وجود دارد. نرم افزار AParted توسط شرکت sylkat ساخته و همچنین پرداخته شده می باشد که در زمره اپلیکیشن های ابزار قرار می گیرد. همچنین شایان ذکر می باشد که اِی پارتد بیش از یک میلیون بار دانلود و همچنین نصب رسمی داشته می باشد و همچنین آپدیت های متداولی جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین افزایش کارایی، تجربه نموده می باشد.

توجه: بر اساس توصیه سازنده و همچنین به دلیل نیازمند بودن نرم افزار به دسترسی روت، در صورتی که کاربر مبتدی اندرویدی هستید آن برنامه جذاب و جالب و خوب را نصب نکنید. تنها افرادی صلاحیت بهره بری و استفاده از اپلیکیشن اِی پارتد را دارند که؛ در ارتباط و رابطه با مباحث تخصصی اندرویدی اطلاعات کافی را داشته باشند.

اطلاعات:

  • اسم برنامه جذاب و جالب و خوب: AParted ) Sd card Partition )
  • دسته: ابزار
  • ورژن: Panglao
  • شرکت سازنده: sylkat
  • حجم: فایل نصبی: ۶ MB
  • ورژن اندروید پیشنیاز: ۲٫۳ و همچنین بالاتر

تصاویر AParted :

دانلود نرم افزار AParted :

دنلود اپلیکیشن با لینک مستقیم

دانلود AParted ( Sd card Partition ) vPanglao اپلیکیشن پارتیشن بندی مموری کارد در تاریخ ۲ June 2016 | 9:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …