خانه / مقالات / پایان نامه کاردانی رایانه طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

پایان نامه کاردانی رایانه طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

با درود گرم خدمت تمام دانشجویان عزیز و محترم . در این پست دریافت پروژه انتها نامـه کاردانی مهندسی رایانه طراحی وب وبسایت آژانس مسافرتی را دراختیار شما عزیزان قرار میگیرد

پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه کارشناسی ارشد,پایان نامه کارشناسی ارشد,پایان نامه کارشناسی ارشد

. این پروژه انتها نامـه در قالب به زبان فارسی است . فرمت انتها نامـه به صورت ورد word قابل ویرایش هست قیمت انتها نامـه نیزدرمقایسه بابقیه فروشگاهها زیاد مناسب در اختیار شما قرار میگیرد
از این پروژه انتها نامـه آماده میتوانید در نگارش متن انتها نامـه خودتون مصرف کرده و یک انتها نامـه خوب رو تحویل استاد دهید .
مقدمه………………………………………………………………………………………… ۱
مقدمه……………………………………………………………………………………………………………..۲
شرح خلاصه درباره پروژه………………………………………………………………………..۴
فصل اول:مقدمه ای بر اینتر نت و برنامـه نویسی وب……………………………۵
Html……………………………………………………………………………………………………………۶
اینترنت…………………………………………………………………………………………………………..۸
وب چیست؟ …………………………………………………………………………………………………..۹
ASP تاریخچه…………………………………………………………………………………………….۱۰
فصل دوم: تاریخچه C# …………………………………………………………………………۲۸
ساختار در C#…………………………………………………………………………………………۳۲
آر ایه درC#………………………………………………………………………………………………….۳۵
رشته درC# ……………………………………………………………………………………………….۳۸
پایگاه داده درC# …………………………………………………………………………………….۳۹

فصل سوم: تاریخچهSQL……………………………………………………………………..۴۸
دستورات SQL ……………………………………………………………………………………….۵۰
شرح پروژه ………………………………………………………………………………………………….۷۵
نتیجه گیری………………………………………………………………………………………………. ۸۴
چکیده:
زبان SQL در سالهای پایانی دهه ۱۹۷۰ در آزمایش گاه IBM متولد شد.
(SQL) مخفف Structured Query Language است. این زبان در شروع جهت محصول DB2 که یک سیسـتم مدیریت پایگاههاداده های رابطه است ، ابداع شده بود . در واقع SQL ایجاد سیسـتم های مدیریت پایگاه داده های رابطه ای RDBMS را میسر کرد. این زبان برخلاف زبان های نسل سوم مانند c و کوبول یک زبان غیر روالی است – یعنی د راین زبان عمل مورد نظر معین می شود و نحوی انجام آن بر عهده زیر ساختار های زبان است جهت مثال شما می گوید اطلاعات نفری با شما ۱۰۰ را پیدا کن و کاری به نحوی عمل کرد سیسـتم که چگونه این کار را انجام می دهد ندارید.
سیسـتم های مدیریت پایگاه داده های رابطه ای دارای زبانی مبتنی بر مجموعه های هستند . این زبان وجه اصلی اختلاف بین پایگاه های رابطه ای و غیر رابطه ای هست. در حال حاضر در اکثر سیستم های مدیریت پایگاه های اطلاعات رابطه ای این زبان مبتنی بر مجموعه ها زبان SQL است. اما هر شرکت و تولید کننده برنامـه های دیتابیسی برداشت و نسخه مخصوص خاصی از این زبان را جهت خود ایجاد کرده اند که اما با کنترل های که از طرف سازمان های استاندارد کننده کد های ANSI انجام شده این اختلاف های چندان زیاد و قابل توجه نیست و عملا بیش از ۹۵ در صد کد نویسی های SQL منطق کار در تمام سیستم های مدیریت اطلاعاتی رابطه ای قابل مصرف است . لذا چنانچه شما بر این زبان تسلط داشته با شید با کمی صرف انرژی امکان پیاده سازی مفاهیم د رانواع دیتا بیس های موجود را دارا خواهید بود.
* کلیه دستوراتی که شما در این صفحات می بینید در انواع رایج پیاده سازی SQL مانند اکسس و SQLServer Oracle قابل استفاده است.

دستورات: SQL
Select:
دستور select پر فرد د ترین و یکی از مفید ترین دستورات SQL است لذا قبل از این که خیلی واردبقیه مفهوم ها این زبان بشوید احتمالا بهتر باشد ابتدا در مورد این دستور کمی ببشتر بدانید که هم با این دستور آشنا شویم هم در طی مراحل یادگیری این دستور ساختار های موجود در دیتابیس را بشناسیم.( اما معرفت ساختار سیستم مدیریت اطلاعات رابطه ای خود یک مقوله مفصل است که در این جا خیلی مورد تحلیل قرار نمی گیرد فرض می کنیم که تمام ما این مقوله را کم وبیش بلد هستیم.)
بیاید ببینم که دستور select معمولا قرار هست که چه کاری را انجام بدهد. فرض کنیم در ارگانی یا اداره ای مشغول کار هستیم کارمند قسمت کار گزینی هستیم و جهت مثال رییس از ما می خواهد که لیست کلیه کارمندانی را که متاهل هستند از دوسال پیش در کمپانی مشغول کار هستند ، را تولید و ساخت کنیم. حال ما به هرروشی که رفیق داریم باید در زود ترین حالت ممکن جواب رییس را آماده کنیم این دقیقا مشابه حالتی است که در زبان SQL جهت اجرا دستور Select مصرف شده است که ما به عنوان مدیر سیـستم اطلاعات رابطه ای بدون داشتن دقدقه نحوی اجرا تنها باید خواست خود را به سیستم وارد کنیم .

شکل کلی این دستور در زبان sql به شکل زیر است :
Select From < Tables> Where < Condition>;
که درمورد مثال ما می توان آن را به شکل زیر تعبیر کرد:
Select <اطلاعات کارمندان> From < لیست کلیه کارمندان > Where < متاهل می باشند > andدارای دو سال سابقه هستند >>
اما این شکل کلی این دستور است وحالت های پیچیده تر اما آسان تر از این هم دارد جهت مثال چنانچه شما تنها Select , From را مصرف بکنید باز این دستور عمل خواهد کرد طبیعتا بدون هیچ اعمال محدودیتی کلیه اطلاعات موجود در لیست کارمندان را استخراج خواهد کرد.

حال فرض بکنید شما در دیتا بیس خود جدولی دارید که اطلاعات معین ات فردی تمام کارکنان کمپانی و ارگان شما در آن وجود دارد جهت استخراج جهت مثال نام فامیل کلیه افراد کافی است که دستور زیر را مصرف بکنید
( فرض بکنید نام جدول شماEmployee است(
Select Name, Family from Employee;
حال چنانچه بخواهید همچنین نام فامیل افراد اطلاعات دیگری از آنها داشته باشید می توانید بعد از کلمه select و قبل از کلمه From نامبقیه فیلد های مورد نظر خود را هم وارد بکنید .
فرض بکنید می خواهید کلیه اطلاعات موجود در جدول Employee را استخراج بکنید . در این حالت باید شما نام تمام فیلد های موجود در جدول را بایستی در دستور Select خود وارد بکنید و یا این که با مصرف از علاوه * به دستور بفهمانید که منظور شما استخراج کلیه اطلاعات موجود در جدول است.
Select * from Employee;
حال فرض بکنید می خواهید که این اطلاعات محدود به افرادی باشند که نام آنها علی است جهت این کار کافی از شرط به عبارت فوق اضافه بکنید :
Select * from Employee Where Name=’Ali’;
بهتر هم اکنون شما با مصرف از همین یک دستور آسان امکان استخراج انواع اطلاعات از جداول موجود در دیتا بیس را دارید. ولی برای داشتن توانایی بیشتر از استخراج اطلاعات باید کمی بیشتر درباره نحوی شرط گذاری در این دستور اطلاعات داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی ایران(قائم هاست)

سرور اختصاصی ایران سرور اختصاصی ایران با بروزترین و جدیدترین سخت افزار و ترافیک نامحدود قابل ارائه از دیتاسنترهای …