خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود و همچنین معرفی اپلیکیشن پیام رسان Allo آلو

دانلود و همچنین معرفی اپلیکیشن پیام رسان Allo آلو

دانلود و همچنین معرفی اپلیکیشن پیام رسان Allo آلو

|دانلود و همچنین معرفی اپلیکیشن پیام رسان Allo آلو از پویش سافت

برنامه جذاب و جالب و خوب Hangouts برنامه جذاب و جالب و خوب یکپارچه پیام رسان گوگل می باشد. ولی باید توجه داشت یک برنامه جذاب و جالب و خوب برنامه جذاب و جالب و خوب پیام رسان جدید با ویژگی های کاملا متغایر و متفاوت و همچنین جدیدی در راه می باشد. گوگل در کنفرانس I/O 2016 برنامه جذاب و جالب و خوب پیام رسان جدید Allo را معرفی کرد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب پیام رسان به جای اتصال به ایمیل با بهره بری و استفاده از شماره های فون بوک گوشی کاربران به سایر کاربران متصل می می شود. گوگل در آن برنامه جذاب و جالب و خوب ویژگی های مختلفی همچون پیشبینی هوشمند، Google Assistant و همچنین استیکرهای فراوانی در نظر گرفته می باشد.

Allo

گوگل جهت برنامه جذاب و جالب و خوب چت Allo ویژگی های جدید و همچنین هیجان انگیزی در نظر گرفته می باشد. جهت مثال در آن برنامه جذاب و جالب و خوب دیگر نیازی کشیده نوشتن کلمات جهت آنکه پیام خود را با صدای بلندتری ارسال کنید نیست چرا که آن برنامه جذاب و جالب و خوب پیام رسان امکان تغییر فونت پیام ها به پهناور و بزرگ تر یا کوچکتر را فراهم کرده می باشد. در واقع با چنین امکانی کاربر می توانند پچ پچ کردن و همچنین یا فریاد زدن در حین چت را تجربه کند. به همچنین و علاوه آنکه در آن برنامه جذاب و جالب و خوب حجم عظیمی از استیکرها از منابع مستقل وجود دارد که مقدار و اندازه آن استیکرها با حجم صدایی که جهت پیام های خود در نظر گرفته اید متناسب می باشد.

Allo-AndroidZoom
Allo

اپلیکیشن پیام رسان Allo از طریق پیشبینی پیشرفته بر اساس پیام های قبل کاربر، پشتیبانی می کند و همچنین با بهره بری و استفاده اکثرا و بیشتر از آن برنامه جذاب و جالب و خوب پیام رسان پیشبینی ها بهتر و همچنین دقیق تر هم می می شود و همچنین در طول زمان و همچنین بهره بری و استفاده اکثرا و بیشتر ایموجی یا استیکر هم پیشنهاد خواهد داد. پیشبینی در پیام رسان Allo بر اساس متن و همچنین عکس ها صورت می گیرد. بنابراین در صورتی که فردی یا شخصی جهت تو یک تصویر ارسال کند اپلیکیشن آلو می تواند به راحتی آن تصویر را شناسایی کند و همچنین پاسخ تو را متناسب با آن هم پیشبینی و همچنین ارائه کند. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که آن تنها ویژگی هوشمند آلو نیست چرا که آن برنامه جذاب و جالب و خوب در Google Assistant ساخته شده می باشد و همچنین اساسا chatbot طولانی گوگل می باشد.

Allo

برنامه جذاب و جالب و خوب دستیار گوگل یا Google Assistant امکان دسترسی به سرویس ها و خدمات گوگل و همچنین اطلاعات موجود در چت را فراهم می کند. تو می توانید در آن برنامه جذاب و جالب و خوب به داده های نقشه، تصاویر و همچنین چیزهای غیره ای دسترسی داشته باشید. همچنین گوگل آن برنامه جذاب و جالب و خوب را با OpenTable جهت رزرو رستوران مورد علاقه کاربر ادغام کرده می باشد. حتی امکان مکالمه مستقیم با Google Assistant هم وجود دارد که از طریق آن هم می قدرت سوالات مرتبط به ورزش، فیلم دیدنی و جذاب و همچنین هرچیز غیره ای را پرسید.

Allo

در بحث امنیت هم شایان ذکر می باشد که برنامه جذاب و جالب و خوب آلو به بهترین شکل ممکن رمزگذاری شده می باشد و همچنین مکالمات ناشناس تو در آن برنامه جذاب و جالب و خوب پیام رسان بعد از مدتی منقضی می می شود. از همه مهمتر آنکه پیام های حذف شده جهت دائما حذف می شوند. برنامه جذاب و جالب و خوب Allo به همراه برنامه جذاب و جالب و خوب ویدئو چت Duo تابستان امسال جهت دو سیستم عامل آندروید و همچنین IOS نشر یافته شده می شوند.

دانلود فایل با لینک مستقیم

 

منبع: androidpolice

دانلود و همچنین معرفی اپلیکیشن پیام رسان Allo آلو در تاریخ ۱۹ May 2016 | 11:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …