خانه / دانلود نرم افزار اندروید / Wallpaper Setter v1.3.6 اپلیکیشن تغییر پیدا کردن تصاویر به والپیپر

Wallpaper Setter v1.3.6 اپلیکیشن تغییر پیدا کردن تصاویر به والپیپر

Wallpaper Setter v1.3.6 اپلیکیشن تغییر پیدا کردن تصاویر به والپیپر

|Wallpaper Setter v1.3.6 اپلیکیشن تغییر پیدا کردن تصاویر به والپیپر از پویش سافت

Wallpaper Setter والپیپر ستر می تواند تصاویر متفرقه کاربر را به والپیر های مخصوص،متناسب با ابعاد و همچنین نسبت تصویر دیوایس آندروید، تغییر پیدا کردن نماید. حتی بدون آن که مستلزم و نیاز به برش و همچنین حذف بخشی از تصویر داشته باشید قادر هستید تصاویر متنوع و گوناگون و مختلف را در سایز های متمایز و همچنین با نسبت تصویر غیر استاندارد، تغییر پیدا کردن به تصاویر باره تمام صفحه و همچنین بی عیب و همچنین نقص نمایید. حتما تا کنون با معظلات و مسائل و مشکلات تغییر تصویر پس باره در دستگاه آندروید خویش مواجه شده اید. تمام گوشی ها و همچنین تبلت های آندروید از یک مکانیزم پیشفرض جهت اعمال تصاویر پس باره بهره بری و استفاده می کنند که محدودیت های فراوانی به همراه دارد. قسمت و بخش های وسیعی از تصویر حذف شده و همچنین تصاویر زیبای تو را با جلوه ای نا خوشایند دیدن کردن و نمایش می دهند. Wallpaper Setter به کمک تو آمده می باشد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن هر عکسی را به والپیر مخصوص دستگاه خود تغییر پیدا کردن کنید. طبق توصیه سازنده می توانید از نرم افزار های Image to wallpaper و همچنین Color to wallpaper و همچنین Collage to Wallpaper جهت بهتر شدن والپیر های خود کمک بگیرید.

Wallpaper Setter

نرم افزار می تواند از قالب های Center و همچنین Tile و همچنین Stretch جهت اعمال تغییرات بر روی تصاویر بهره بری و استفاده کند که بازه انتخاب خوبی را به کاربر ارائه خواهد داد. با نصب آن اپلیکیشن دیگر نگران دردسر های فیکس کردن والپیر با صفحه دیدن کردن و نمایش دستگاه خود نخواهید بود و همچنین می توانید تصاویر دانلود شده، تصاویر فردی یا شخصی و همچنین غیره را در چند ثانیه به والپیر های حرفه ای تغییر پیدا کردن کنید. اپلیکیشن والپیپر ستر در زمره نرم افزار های عکسبرداری قرار می گیرد و همچنین توسط شرکت Bringe ساخته و همچنین پرداخته شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب اندرویدی تا کنون موفق به کسب نمره ۴٫۳ از سوی بیش از ۱۸٫۰۰۰ کاربر از سراسر کره خاکی در فروشگاه گوگل پلی شده می باشد.

اطلاعات:

  • اسم برنامه جذاب و جالب و خوب: Wallpaper Setter
  • دسته: عکسبرداری
  • ورژن: ۱٫۳٫۶
  • شرکت سازنده: Bringe
  • حجم: فایل نصبی: ۳ MB
  • ورژن اندروید پیشنیاز: ۲٫۳ و همچنین بالاتر

تصاویر Wallpaper Setter :

دانلود نرم افزار والپیپر ستر :

دانلود فایل با لینک مستقیم

Wallpaper Setter v1.3.6 اپلیکیشن تغییر پیدا کردن تصاویر به والپیپر در تاریخ ۱۷ May 2016 | 12:22 am نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …