خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Sniper Arena – online shooter v0.6.3 بازی آنلاین قلمرو تک تیر انداز

دانلود Sniper Arena – online shooter v0.6.3 بازی آنلاین قلمرو تک تیر انداز

دانلود Sniper Arena – online shooter v0.6.3 بازی آنلاین قلمرو تک تیر انداز

|دانلود Sniper Arena – online shooter v0.6.3 بازی آنلاین قلمرو تک تیر انداز از پویش سافت

Sniper Arena قلمرو تک تیر انداز یک بازی فوق العاده زیبا و همچنین مهیج با موضوع تک تیر اندازی حرفه ای در مکان های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین با جزئیات خیلی زیاد بالا می باشد که برخورداری از گیم پلی خیلی زیاد دوست داشتنی و جذاب و همچنین گرافیک تحسین بر انگیزِ نزدیک به واقعیت، بی تردید رضایت تو را جلب می کند. جدال در میان اسنایپر ها می باشد. در ناحیه حکمرانی اسنایپر ها قرار می گیرید و همچنین بایستی و حتما در عین حال که از جان خود در برابر شلیک های بیرحمانه و همچنین دقیق محافظت می کنید، مهرات هدف گیری خود را نشان داده و همچنین شلیک های تر و همچنین تمیز از راه دور انجام دهید. به صورت زنده با بیش از ۵۰۰ هزار اسنایپر از سراسر جهان به رقابت آنلاین پرداخته و همچنین مسیر خود را به سوی صدر جدول لیدربورد بازی هموار کنید. تجربه هیجان اسنایپر ها را در میان دستان خود و همچنین در برابر دیدگان خویش به ارمغان آورده و همچنین از گیم پلی پر استرس و همچنین آدرنالینی بازی لذت ببرید.
Sniper Arena
بایستی و حتما بر آن نقطه تاکید کرد که گرافیک بازی دسته کمی از واقعیت ندارد و همچنین با وجود افکت های انفجاری حقیقی، جزئیات بصری خارق العاده و همچنین نور پردازی سینمایی دوست داشتنی و جذاب شاهد یکی از گرافیکی ترین بازی های سیستم عامل آندروید خواهید بود. هر ۴ لوکیشن و همچنین میدان نبرد بازی با نهایت جزئیات ممکن طراحی شده اند و همچنین از بالانس و همچنین دینامیک بی نقصی برخوردار خواهند بود. رابط کنترلی بازی تا حد شگفت انگیزی دوست داشتنی و جذاب و همچنین سرگرم کننده می باشد و همچنین کاربر را خسته نخواهد کرد. در هر یک از لوکیشن ها می توانید به روش همزمان با ۸ اسنایپر حقیقی دیگر رقابت کرده و همچنین یا با تشکیل جوخه با دوستان خود به رقابت تیمی بپردازید. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که بازی جهت اجرا به اتصال پایدار اینترنت مستلزم و نیاز دارد.

اطلاعات:

  • اسم بازی: Sniper Arena
  • دسته: اکشن
  • ورژن: ۰٫۶٫۳
  • شرکت سازنده: Bad Santas Inc
  • حجم: فایل نصبی: ۴۸ MB
  • ورژن اندروید پیشنیاز: ۲٫۳ و همچنین بالاتر

تصاویر Sniper Arena :

دانلود بازی قلمرو تک تیر انداز :

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

دانلود ورژن و نسخه مود شده

دانلود Sniper Arena – online shooter v0.6.3 بازی آنلاین قلمرو تک تیر انداز در تاریخ ۲۵ April 2016 | 6:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …