خانه / دانلود نرم افزار اندروید / اپلیکیشن FxGuru: Movie FX Director v2.11.1 جلوه های ویژه فیلم یا کلیپی + ورژن و نسخه فول

اپلیکیشن FxGuru: Movie FX Director v2.11.1 جلوه های ویژه فیلم یا کلیپی + ورژن و نسخه فول

اپلیکیشن FxGuru: Movie FX Director v2.11.1 جلوه های ویژه فیلم یا کلیپی + ورژن و نسخه فول

|اپلیکیشن FxGuru: Movie FX Director v2.11.1 جلوه های ویژه فیلم یا کلیپی + ورژن و نسخه فول از پویش سافت

ورژن و نسخه فول

FxGuru: Movie FX Director با بهره بری و استفاده از آن اپلیکیشن شگفت انگیز می توانید بر روی ویدیو های خود افکت ها و همچنین عناصر تخیلی اضافه کرده و همچنین کلیپ های عادی و همچنین روزمره خود را به قطعه های سینماتیک حرفه ای تغییر پیدا کردن کنید. قادر هستید به هر کلیپ فیلم یا کلیپی که دوست داشته باشید، جلو های ویژه بصری اضافه کرده و همچنین نمای خیلی زیاد طبیعی و همچنین تحسین بر انگیز به آثار سینمایی خود بدهید. بایستی و حتما اظهار کرد که ویژگی ها و همچنین امکاناتی که در آن نرم افزار وجود دارند جهت سیستم عامل آندروید پیشگامانه خواهند بود و همچنین نسل جدید از برنامه جذاب و جالب و خوب های ویرایش و همچنین افکت گذاری ویدیو را جهت پلتفرم آندروید به ارمغان آورده اند. ویدیو های خروجی برنامه جذاب و جالب و خوب به قدری طبیعی و همچنین بی عیب و همچنین نقص خواهند بود که تو می توانید با بهره بری و استفاده از آن هم ها دوستان خود را به شوخی گرفته و همچنین حتی بترسانید.

FxGuru

خلاقیت تصویر برداری هالیوودی خود را به چالش کشیده و همچنین ساعت ها با آن اپلیکیشن دوست داشتنی و جذاب سرگرم شوید. تکنولوژی برتر بهره بری و استفاده شده در ساخت آن نرم افزار، حرکات و همچنین لرزش های دوربین را کاملا واقع گرایانه و همچنین بی نقص جلوه می دهد که در کنار افکت های جانبی شامل صدا ها، حیوانات، سلاح ها، حوادث طبیعی و همچنین… تو را مبدل به کارگردان حرفه ای فیلم دیدنی و جذاب های علمی تخیلی می نماید. تو قادر هستید با کیفیت اچ دی فیلم دیدنی و جذاب برداری کرده و همچنین با خروجی گرفتن ویدیو از نرم افزار، در بین دوستان خود مشهور شوید. بیش از ۹۰ نوع افکت ویژه در دسترس تو خواهند بود و همچنین می توانید به صورت ترکیبی از آن هم ها بهره بری و استفاده کنید. شایان ذکر می باشد که اپلیکیشن FxGuru توسط شرکت Picadelic ساخته شده و همچنین تا به آن لحظه موفق به کسب نمره ۴٫۴ از بین ۴۰۰٫۰۰۰ رای ثبت شده در پلی استور گردیده می باشد.

اطلاعات:

  • اسم برنامه جذاب و جالب و خوب: FxGuru: Movie FX Director
  • دسته: تفریحی و سرگرم شدن
  • ورژن: ۲٫۱۱٫۱
  • شرکت سازنده: Picadelic
  • حجم: فایل نصبی: ۵۴ MB
  • ورژن اندروید پیشنیاز: ۲٫۳ و همچنین بالاتر

تصاویر FxGuru :

FxGuru
FxGuru
FxGuru
FxGuru

دانلود نرم افزار اف ایکس گورو :

 

new QRCode(document.getElementById(“jsqr1299”),
text: “http://dl.androidzoom.ir/FxGuru-Movie-FX-Director-V2.9.0-Full-AndroidZoom.apk”,
width: 150,
height: 150,
colorDark : “#000000”,
colorLight : “#ffffff”,
correctLevel : QRCode.CorrectLevel.H
);
دانلود فایل با لینک مستقیم

The post اپلیکیشن FxGuru: Movie FX Director v2.11.1 جلوه های ویژه فیلم یا کلیپی + ورژن و نسخه فول appeared first on آندروید زوم.

اپلیکیشن FxGuru: Movie FX Director v2.11.1 جلوه های ویژه فیلم یا کلیپی + ورژن و نسخه فول در تاریخ ۲۳ April 2016 | 11:34 am نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …