خانه / کتاب / دانلود نرم افزار آموزش زبان Tell Me More English

دانلود نرم افزار آموزش زبان Tell Me More English

دانلود نرم افزار آموزش زبان Tell Me More English

|دانلود نرم افزار آموزش زبان Tell Me More English از پویش سافت

1

تازه ترین و جدیدترین و همچنین گرانقیمت ترین ورژن و نسخه نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی جهان. نرم افزاری فوق حرفه ای و همچنین قدرتمند در باره آموزش زبان انگلیسی جهت آموزش سطوح متنوع و گوناگون و مختلف زبان می باشد که از سوی شرکت Auralog جهت آموزش الکترونیک و همچنین آسان زبان انگلیسی جهت تمامی کاربران عرضه شده می باشد و همچنین از سوی اکثر منتقدان نرم افزار دنیا لقب “برترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی دنیا ” را از آن هم خود کرده می باشد که نمونه بارز آن هم جای گیری در رتبه اول و همچنین کسب مدال طلای برترین نرم افزار آموزش زبان دنیا جهت چندمین سال شمسی پیاپی در وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید نقد نرم افزاری دنیا TopTenReviews می باشد . منتقدان وبسایت و مرکز خبرهای جدید TopTenReviews آن نرم افزار را “بهترین گزینه نرم افزاری در دسترس جهت آموزش زبان انگلیسی معرفی کرده اند و همچنین آن هم را به وضوح در صدر نرم افزارهای هم ردیف در باره آموزش زبان قرار داده اند”. به همچنین و علاوه بهره بری و استفاده آن نرم افزار در بسیاری از مراکز مطرح و همچنین علمی دنیا موجب اطمینان اکثر خریداران از منحصر به فرد بودن و همچنین خرید آن هم شده می باشد .

آن نرم افزار حرفه ای شامل ۵۰۰۰ ساعت آموزش زبان انگلیسی در ۱۰ سطح متنوع و گوناگون و مختلف از مقدماتی تا پیشرفته می باشد که با خود ۱۰۰۰۰ تمرین متنوع و گوناگون و مختلف جهت یادگیری تجربه و مهارت بالا های متنوع و گوناگون و مختلف زبان انگلیسی را داراست ! (هم انگلیسی امریکایی American English و همچنین هم انگلیسی بریتانیایی British English) آن نرم افزار فوق العاده ، با هوش مصنوعی فوق العاده بالا درست مثل یک معلم خانگی فوق هوشمند و همچنین خستگی ناپذیر، تمامی ارکان مورد مستلزم و نیاز جهت آموزش زبان انگلیسی و همچنین تمامی تجربه و مهارت بالا های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری یادگیری هر زبان را همچون خواندن، نگارش، اقتدار و قدرت شنیدار، گفتار، دایره لغات و همچنین گرامر و همچنین حتی فرهنگ مورد مستلزم و نیاز یادگیری کشورهای سخن گوینده آن هم زبان را به تمرین و همچنین تکرار وا می دارد و همچنین شامل سطوح مختلفی از مبتدی تا پیشرفته می باشد که جهت تمامی اشخاص در بسته های متعددی از سوی کمپانی سازنده عرضه شده می باشد .نرخ آن نرم افزار در اروپا ۴۹۹ دلار و همچنین ایران اکثرا و بیشتر فروشگاههای اینترنتی از نرخ ۸۰۰۰ تومان یافت می می شود! آن ورژن و نسخه ی ارزشمند را می توانید هم اکنون به صورت مجانی و رایگان از ارم دانلود گرفتن نمایید. در ادامه می توانید توضیحات تکمیلی و همچنین اطلاعات دانلود را دیدن کنید.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار :
– بیش از ۵۰۰۰ ساعت آموزش زبان انگلیسی در ۱۰ سطح و همچنین Level متنوع و گوناگون و مختلف از مقدماتی مقدماتی تا پیشرفته و همچنین حرفه ای جهت اولین بار در دنیای آموزش الکترونیک انگلیسی !
– بیش از ده هزارتمرین جهت یادگیری زبان انگلیسی !
که تمامی تجربه و مهارت بالا های یادگیری زبان از قبیل Listening یا تجربه و مهارت بالا گوش دادن، Speaking یا تجربه و مهارت بالا صحبت کردن، Reading یا تجربه و مهارت بالا خواندن و همچنین Writing یا تجربه و مهارت بالا نوشتن را در کنار تمرینات متنوع گرامری Grammer ، لغات Vocabulary و همچنین حتی تمرینات مرتبط با آشنایی با فرهنگ انگلیسی Culture داراست ! تمامی تمرین ها در محیطی کاملا Interactive و همچنین پویا و همچنین به صورت چندرسانه ای همراه با نرم افزارهای متنوع و گوناگون و مختلف درونی دیالوگ و همچنین تشخیص صدا همراه می باشد !
– بهره گیری از قدرتمندترین نرم افزار تشخیص صدا در دنیای نرم افزارهای آموزشی
از آخرین فن آوری نرم افزاری تشخیص صدا بهره می برد که تاثیر گذار ترین راه جهت بهبود تلفظ یک شخص زبان آموز می باشد !
تو به زیبایی هنگام تلفظ به اشتباهات خود پی میبرید و همچنین نرم افزار به صورت کاملا هوشمند با هوش مصنوعی بالای خود ایراد های تو را به تو در محیطی انیمیشن زیبای و همچنین با گراف های نموداری متنوع و گوناگون و مختلف می گوید تا تو آنها را رفع نمایید!
– بیش از ۱۰ ساعت ویدیو آموزشی
بهره گیری از ویدیو های آموزشی چند رسانه ای که همچنین و علاوه بر آشنایی با فرهنگ زبان، تو خود را در نقش شخصیت های ویدیو نیز قرار می دهید !
– ارائه شیوه های متنوع و گوناگون و مختلف مراحل یادگیری زبان
– سیستم هوشمند Guided Mode که به تو مسیرهای یادگیری و همچنین تمرین را بر طبق فعالیت های تو و همچنین مقدار و اندازه و میزان استعدادتان ، پیشنهاد می کند .
– سیستم فوق هوشمند Dynamic Mode که مثل یک معلم خانگی ، مرحله به مرحله ، پیشرفت تو را ارزیابی کرده و همچنین تمرینهای مورد مستلزم و نیاز بعدیتان را پیش رویتان قرار می دهد.
– بهره گیری از تازه ترین و جدیدترین فناوری های آموزش زبان انگلیسی در دنیا در باره گفتار یا Speaking
– سیستم تشخیص صدای خیلی زیاد پیشرفته که صدای تو را به خوبی آنالیز و همچنین شناسایی می کند و همچنین ایراد تلفظی تو را رفع می کند.
– بهره گیری از فن آوری نوین S.E.T.S یا Spoken Error Tracking System که به پیدا کردن و یافتن ایرادهای تلفظی و همچنین دیدن کردن و نمایش دقیق ایرادهای تو می پردازد که با تمرین بلافاصله مانع تکرار آن هم در شخص و همچنین موجب تصحیح آن ایراد جهت دائما می می شود.
– بهره گیری از انیمیشن زیبای های سه بعدی و همچنین شبیه سازی صورت و همچنین حرکات لب که به یادگیری تلفظ صحیح کلمات خیلی زیاد کمک می کند.
– دیدن کردن و نمایش ویدئو ها و همچنین دیالوگ های متعدد روزمره در جریان آموزش
و همچنین بسیاری موارد دیگر ، که آن نرم افزار را از سایر نرم افزار ها متمایز کرده می باشد.

دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : ۲۸۱۳ مگابایت

قسمت ۱ | قسمت ۲ | قسمت ۳ |

دانلود نرم افزار آموزش زبان Tell Me More English در تاریخ ۱۵ October 2010 | 10:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

منبع: ارم دانلود

مطلب پیشنهادی

دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها

دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها |دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها از …