خانه / کتاب / دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزشی راهنمای تلفظ لغات انگلیسی BBC Learning English

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزشی راهنمای تلفظ لغات انگلیسی BBC Learning English

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزشی راهنمای تلفظ لغات انگلیسی BBC Learning English

|دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزشی راهنمای تلفظ لغات انگلیسی BBC Learning English از پویش سافت

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزشی راهنمای تلفظ لغات انگلیسی

» فیلم دیدنی و جذاب آموزشی راهنمای تلفظ لغات انگلیسی

» BBC Learning English PronunciationTips

» فرمت: AVI

» حجم: ۸۹۰ مگابات

یکی از بزرگترین معظلات و مسائل و مشکلات زبان آموزان ناتوانی در تلفظ صحیح لغات زبان انگلیسی می باشد زیرا معمولآ استادان آموزش زبان هر یک با لهجه خاص خود لغات را تلفظ می کنند در پس نتیجه آن می شود که زبان آموزان به آن هم شکل لغات را فرا می گیرند. تا به حال در میان وبسایت و مرکز خبرهای جدید های ایرانی و همچنین خارجی بسته ای به عنوان آموزش تلفظ صحیح لغات زبان انگلیسی نشر یافته شده نشده تا زبان آموزان بتوانند از آن هم به عنوان مرجع جهت تلفظ صحیح لغات زبان انگلیسی بهره بری و استفاده کنند. فیلم دیدنی و جذاب آموزشی Pronunciation Tips به تو تلفظ صحیح و همچنین دقیق لغات زبان انگلیسی را آموزش می دهد. آن مجموعه توسط BBC Learning English نشر یافته شده شده که یکی از بزرگترین کمپانی های ساخت مستند و همچنین فیلم دیدنی و جذاب های آموززش زبان می باشد. تو می توانید از آن مجموعه به عنوان مرجع تلفظ لغات بهره بری و استفاده کنید زیرا تلفظ تمام لغات موجود در آن هم به صورت کاملآ استاندارد می باشد. در ادامه می توانید توضیحات تکمیلی در مورد آن مجموعه و همچنین تصاویری از صحنه های متنوع و گوناگون و مختلف فیلم دیدنی و جذاب را دیدن کنید.

BBC Learning English PronunciationTips

آن مجموعه به صورت یک فیلم دیدنی و جذاب آموزشی بوده و همچنین نقطه ی قابل توجه در ارتباط و رابطه آن هم طریقه ی آموزش استاد به زبان آموزان می باشد زیرا گوینده به گونه ای رفتار می نماید که گویی در مقابل تو ایستاده و همچنین در حال آموزش به تو می باشد. تا به حال کتاب ها و همچنین نرم افزارهای خیلی زیاد بسیاری در ارتباط و رابطه با آموزش جدول فونتیک زبان انگلیسی ساخته شده ولی باید توجه داشت هیچ کدام از آنها به صورت کامل نمی توانند تلفظ دقیق لغات را به تو آموزش دهند. ولی باید توجه داشت در آن مجموعه به عنوان مثال جهت آموزش حرف فونتیک / ʊ/ ابتدا شکل آن هم دیدن کردن و نمایش داده می می شود و همچنین سپس گوینده به صورت کاملآ سالم و همچنین استاندارد آنرا تلفظ می کند و همچنین سپس تعدادی لغت را در ارتباط و رابطه با آن حرف فونیک تلفظ می نماید در پس نتیجه آن می شود که تو همچنین و علاوه بر آشنایی دقیق و همچنین کامل با حروف فونتیک طریقه ی تلفظ لغات آنرا نیز فرا میگیرید.از دیگر ویژگی های آن مجموعه می قدرت به دیدن کردن و نمایش حرکات لب ها و همچنین زبان در هنگام تلفظ با دو دوربین متنوع و گوناگون و مختلف اشاره نمود و همچنین همچنین به دارا بودن ویدیوهای آموزشی و همچنین کتاب هاب الکترونیک با فرمت PDF اشاره کرد که محتوا آن کتاب ها شامل موارد و نکات فیلم دیدنی و جذاب های آموزشی ، کویز ها ، تمرینات و همچنین … می باشد.

دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : ۸۹۰ مگابایت

دانلود فایل در یک قسمت و بخش

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزشی راهنمای تلفظ لغات انگلیسی BBC Learning English در تاریخ ۲ February 2013 | 9:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

منبع: ارم دانلود

مطلب پیشنهادی

دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها

دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها |دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها از …