خانه / مقالات / ۱۰ نکتهء مفید برای طراحی وب سایت های جدید

۱۰ نکتهء مفید برای طراحی وب سایت های جدید

طراحی سایت

گزینش راه مناسب جهت ایجاد پیوندهای داخلی خارجی در وب سایت شما جهت دستیابی به نتیجهء مناسب در بازار رقابتی امروز، زیاد پر ارزش است . همین طور استفاده از آژانسهای بهینه سازی ، یاری بزرگی به رتبهء وب سایت شما و همه موارد ی که باعث بالارفتن میزان بازدید از صفحات در موتور جستجو می شود ، خواهد کرد.

همانگونه که متخصصین سئو لزوماً به این نکته اشاره میکنند؛ باید در نظر بگیرید این کار پروسه ای است جهت انجام تغییرات که به مرور زمان انجام میپذیرد. شما به عنوان وب سایت نو ، به استراتژی جهت بالارفتن از نردبان رتبه بندی در اینترنت قرارگرفتن در اهمیت مناسب در اسرع زمان نیاز دارید.

در اینجا ۱۰ آموزش مفید درمورد لینکها معماری آن، جهت هر شخصی که علاقمند به سئو سایت است ارائه شده. و اگر در اینترنت هر نوع بازاریابی انجام میدهید جهت شما مفید واقع خواهد شد.

۱- درمورد این که چه لینکی به شما پیوند می شود بهتر فکر بکنید
در حال حاضر شما ارزش اعتبار و خوشنامی محصولات و ارائهء خدمات در بازار را به بهتر ی می دانید. چنانچه وب سایت هایی که دارای تولید کالاهای مرغوب بود و به راحتی برای کاربر ان موتورهای جستجو قابل مشاهده بودند، به وب سایت خود پیوند دهید. انعکاس بهتر این عمل را در وب سایت خواهید دید. به تعداد لینک هایی که دامنه های مفرق ی همچون: .com-.co.uk و یا هرگونه دامنه دیگری می باشند ، به دقت توجه بفرمایید. به راههایی که باعث تشویق دیگران به انجام این کار به همین ترتیب می شود نیز به دقت فکر بکنید .

۲- در مورد اینکه شما به چه لینکی پیوند می شوید خوب دقت بکنید
شبیه قوانین مورد قبلی، پیوند وبسایت هایی باکیفیت بهتر به وب وبسایت شما انعکاس مناسبی خواهد داد. با نوآوری و توسعهء صفحات وب خود و ایجاد مطالب مرتبط، سایت را به روز کرده به لینک های به روز شده اجازه دهید. سعی بکنید به منظور توسعهء وب سایت خود با مجموعه ای ازلینک های معتدلانه ، لینک شوید.

۳- از پیوند با لینکهای خراب خودداری نمایید
به عنوان بخشی از مراقبت همیشگـی از وب سایت، جهت seo سایت باید بدانید ، مصرف از هرگونه لینکی که مدتها مورد مصرف قرار نگرفته، اجتناب کرده آنرا از صفحهء وب خود حذف نمایید.

۴- درمورد ارتباطات بهتر فکر بکنید
پیوند با لینک هایی که دقیقاً رابطه مستقیم و واضحی با مطالب وب سایت شما دارند، خیلی خیلی مهم است . موتورهای جستجو مانند فرد ان به این موضوع تذکر خاصی دارند. در واقع وجود هرگونه پیوند بی ربط نامرتبط در صفحهء شما خیلی ضرردار است .

۵- لینکهای داخلی
درمورد ء لینکهای داخلی میزان فرد پسند بودن صفحات وب خود خوب فکر بکنید . از لینک های داخلی و مشاورهء متخصصین seo وب، برای پیدا کردن راههایی جهت داشتن لینک های داخلی که جهت رتبه بندی وب شما مفید می باشند ، بهره مند شوید.

۶- نقشه ها
درباره بازگشت به صفحهء مهم نقشهء وبسایت نیز به خوب ی فکر بکنید . در میزان امکان مصرف از سایت حرکت در صفحات آن را آسان نمایید. با اینآموزش فرد ان برای مصرف از وب شما تشویق شده وقتی که موتورهای جستجو لینک ها را اسکن می کنند، برای وب وبسایت شما مفید خواهد بود. نقشهء سایت راه درستی جهت معرفی لینکهای داخلی استفادهء آسان از وب سایت ایجاد دید کلی جهت حرکت آسانتر در وب وبسایت است .

۷- تهیه و تولید لینک
برای فرد د صحیح مطابق با شرایط، جهت تولید و ساخت لینک به دقت فکر بکنید . جهت تولید و ساخت لینک از متنهای Anchor و دقیقاً همآهنگ آن استفاده نمایید. هر چند به یاد داشته باشید، مصرف بیش از میزان کلمات کلیدی به همان بدی کمبود آن است . با استفاده از شرایطی که میخواهید در رتبه بندی قرار بگیرید و خلاصه ای از موارد بیان شده مصرف از آنها در میزان تعادل؛ رتبهء وب شما بوسیله موتورهای جستجو تقویت خواهد شد. از حواس مصرف کرده و حد تعادل ایجاد نمایید. اگر حس می بکنید کلمات و عبارات در لینک های داخلی شما تکرار شده، پس احتمـا لاً همین طور خواهد بود.

۸- از مخفی کاری اجتناب نمایید
موتورهای جستجو به طور فزاینده ای کارشناس در امر تشخیص” سیاه کاری ” یا تکنیکهای نابجا و بیهودهء سئو است . در حالی که این موارد احتمال دارد باعث جذب بازدیدکننده و وسوسهء آنها به بازدید از وب وبسایت شما محبوبیت صفحات وب شما در شبکه گردد. مد نظر داشته باشید که استفاده از این تکنیکها و تحقق این امر، می تواند جهت شما و وب وبسایت تان ایجاد مساله نماید.

رویکرد کاربر ان و موتورهای جستجو با مخفی کاری وب وب سایت ها، هر دو به طور یکسان است . جهت هر دوی اینها قابل تحمل نبوده این مورد را تحمل نمی کنند. جهت دوری از موارد از خط قرمز ها گذشتن نکنید.

۹- به اهمیت لینک رقبای تذکر نمایید
این کار کاملاً ‌قانونی بوده و جهت شما مفید خواهد بود حداقل سطح اهمیت لینک ها میدان کار های آنها را خواهید یافت. به یاهو بروید لینک www.competitorsite.com باز بکنید . برای بازدید از کار های لینک های رقبای خود، از وسائل های مفید این وب سایت استفاده نمایید. به خاطر داشته باشید که آگاهی، قدرت می آفریند.

۱۰- استراتژی
یک استراتژی قوی جهت لینک دهی و پیوند به درون وب سایت داشته باشید. قبل از ایجاد پیوند، خوب ارزیابی کرده از هر راهکار هوشمندانه ای که در اختیار دارید مصرف نمایید. از پیشنهاد های وب وب سایت های مشاور سئو و متخصصین آنها که بسار مفید میباشند، استفاده نمایید.

جهت نتیجه گیری؛ امیدوارم برخی از ملاحظات با اهمیت درمورد تولید و ساخت لینک که جهت شما خیلی مهم بوده، در این لیست وجود داشته باشد. گاهی از موارد در وب وب سایت شما احتیاج به تغییر زیاد کوچک داشته در موارد دیگر مانند محاسبات، تغییرات عمده نیازمند دارد. جهت ایجاد این تحولات نیاز به نقد دائمی است .

به خاطر داشته باشید اگر زمان کافی برای این کار ندارید، متخصصین بهینه سازی موتورهای جستجو، برای سئو و ویرایش رتبهء شما در دسترس هستند .

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی ایران(قائم هاست)

سرور اختصاصی ایران سرور اختصاصی ایران با بروزترین و جدیدترین سخت افزار و ترافیک نامحدود قابل ارائه از دیتاسنترهای …