خانه / کتاب / دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش زبان Tell Me More English Kids

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش زبان Tell Me More English Kids

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش زبان Tell Me More English Kids

|دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش زبان Tell Me More English Kids از پویش سافت

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش زبان Tell Me More English Kids

 مجموعه کامل آموزشی زبان انگلیسی جهت کودکان Tell Me More English for Kids یکی از برترین و همچنین پرفروشترین مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی منحصر کودکان می باشد که بر پایه اشکال، فیلم دیدنی و جذاب های آموزشی، انیمیشن زیبای ها و همچنین کارتون های خیلی زیاد زیبا و همچنین دوست داشتنی با بهره بری و استفاده از شخصیتهای کارتونی محبوب، تکنیک روان شناسی رنگ ها، بازی ها و همچنین تفریحی و سرگرم شدن های آموزشی طراحی شده می باشد. آن مجموعه آموزشی جهت تمامی کودکان از سنین ۳ تا ۱۵ سال شمسی قابل بهره بری و استفاده می باشد، با آن مجموعه کودک تو به تماشای کارتون های زیبا و همچنین معروف می نشیند و همچنین طبق آخرین استاندارد های بین المللی زبان انگلیسی را فرا می گیرد.

یکی از برترین ویژگیهای آن مجموعه که تمامی منتقدان آن هم را اثبات و یا تایید و همچنین به عنوان پوئن خیلی زیاد مثبت در نظر گرفته اند، ساخته یا ایجاد علاقه و همچنین انگیزه فراوان جهت یادگیری زبان انگیسی می باشد چرا که کودک و همچنین نوجوان به هیچ عنوان هنگام آموزش احساس خستگی نکرده و همچنین از دیدن فیلم دیدنی و جذاب ها و همچنین کارتون های آموزشی زیبا و همچنین دوست داشتنی لذت برده و همچنین زبان انگلیسی را فرا می گیرد ! آن محصول ارزشمند که همراه با خود ۳۰۰ ساعت آموزش زبان و همچنین تفریحی و سرگرم شدن را جهت کودکان تو به ارمغان می آورد، در قالب پکیجی کامل جهت کودکان ۴ الی ۱۲ سال شمسی نشر یافته شده شده می باشد که جهت اولین بار تکنولوژی تشخیص صدا و همچنین تلفظ کودکان یا آن هم Speech Recognition را جهت یادگیری زبان کودکان به ارمغان آورده می باشد.

ویژگیهای آن مجموعه آموزشی به روش خلاصه:

ویژگی منحصر به فرد و همچنین انحصاری تشخیص صدا و همچنین تلفظ Speech Recognition آن نرم افزار که کودک از طریق میکروفون با نرم افزار کلمات را تکرار می کند و همچنین نرم افزار اشکالاتش را تصحیح و همچنین به او گوش زد می کند !

– بیش از ۸۴۰ بازی و همچنین تفریحی و سرگرم شدن آموزشی زبان در ۱۵ دسته متنوع و گوناگون و مختلف که به کاربرد لغات به صورت عملی در جملات خیلی زیاد کمک می کند.
– تمرین تجربه و مهارت بالا های ویژه نوشتن جهت کودکان ۹ – ۱۲ سال شمسی ( بازی پازل و همچنین معما، حل جدول، تمرین املا و همچنین دیکته و همچنین دهها تمرین و همچنین بازی آموزش دیگر.. )
– ساختن یک شخصیت در ابتدای کاربا نرم افزار با نام، چهره ، لباس و همچنین دیگر مشخصات فرزند تو و همچنین سپری کردن مراحل آموزشی در محیط مجازی با مشخصات فردی یا شخصی خود !
– دو شخصیت دوست داشتنی پروفسور و همچنین طوطی در مراحل بازی آموزگار و همچنین راهنمای کودک تو خواهند بود !
– تمرین عالی یادگیری لغات، تلفظ، و همچنین حتی املا و همچنین گرامر جهت تمامی کودکان در محیطی کاملا کودک پسند.

آن مجموعه با بهره بری و استفاده از آخرین اصول روانشناسی کودکان طراحی و همچنین ارائه گردیده و همچنین جهت پخش در موسسات و همچنین کلاسهای آموزش زبان سطح کودکان خیلی زیاد مناسب و همچنین عالی می باشد.

دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : ۱۲۵۰ مگابایت

قسمت ۱ | قسمت ۲ |

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش زبان Tell Me More English Kids در تاریخ ۲ February 2013 | 10:51 pm نشر یافته شده شده می باشد

منبع: ارم دانلود

مطلب پیشنهادی

دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها

دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها |دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها از …