خانه / دانلود نرم افزار / دانلود ورژن و نسخه نهایی ویندوز ۱۰ اینترپرایز , Windows 10 Enterprise RTM x86/x64

دانلود ورژن و نسخه نهایی ویندوز ۱۰ اینترپرایز , Windows 10 Enterprise RTM x86/x64

دانلود ورژن و نسخه نهایی ویندوز ۱۰ اینترپرایز , Windows 10 Enterprise RTM x86/x64

|دانلود ورژن و نسخه نهایی ویندوز ۱۰ اینترپرایز , Windows 10 Enterprise RTM x86/x64 از پویش سافت

دانلود ورژن و نسخه نهایی ویندوز ۱۰ اینترپرایز , Windows 10 Enterprise RTM x86/x64

در آن پست در وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید ارم دانلود جهت تو عزیزان ورژن و نسخه نهایی سیستم عامل ویندوز ۱۰ ورژن و نسخه ی  Enterprise را تهیه کرده ایم. امیدواریم مورد پسندتان قرار گیرد…

Windows 10 تازه ترین و جدیدترین ورژن و نسخه و همچنین نسل جدید سیستم عامل ویندوز بوده که به تازگی نشر یافته شده و همچنین جایگزین Windows 8.1 شده می باشد. اینطور که به نظر می‌رسد Windows 10 با قابلیت‌های فراوان و همچنین جدید خود می‌تواند بار دیگر موفقیت Windows XP و همچنین Windows 7 را جهت مایکروسافت به ارمغان بیاورد. تغییرات گسترده و همچنین بسیاری در Windows 10 انجام شده به طوری که آن ورژن و نسخه از ویندوز را تغییر پیدا کردن به یک عضو جدید خانواده Windows کرده می باشد. مهم‌ترین هدف مایکروسافت در Windows 10 یکپارچه سازی تمامی سیستم عامل‌های مبنی بر ویندوز می باشد، به طوری که یک سیستم عامل واحد جهت تمامی دستگاه‌ها نظیر دسکتاپ‌ها، لپ تاپ‌ها، سیستم‌های توکار، تلفن‌های همراه هوشمند و همچنین Xbox One تهیه شده می باشد که به روش یکنواخت با یکدیگر ارتباط دارند و همچنین بدون مستلزم و نیاز به هیچ ابزار غیره ای می‌توانند به یکدیگر متصل شوند و همچنین کنترل همگی آن هم‌ها هرچه آسان‌تر و همچنین پیشرفته‌تر می شود. Windows 10 از نظر ظاهری خیلی زیاد شبیه Windows 8.1 می باشد ولی عملکرد و همچنین کارایی آن هم بهبود یافته می باشد، هسته ویندوز به روش وسیعی تغییر پیدا کرده و همچنین بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات Windows 8 برطرف گردیده می باشد؛ مایکروسافت با ارائه Windows 10 امیدوار می باشد تا بتواند بار دیگر موفقیت Windows XP و همچنین Windows 7 را کسب کند.هم اکنون می توانید ورژن و نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را از وبسایت و مرکز خبرهای جدید ارم دانلود گرفتن نموده و همچنین جهت دانلود و همچنین دیدن تصویر محیط ویندوز ۱۰  به ادامه توجه فرمایید…

مراحل نشر:
۱٫ اولین ورژن و نسخه رسمی پیش دیدن کردن و نمایش Windows 10 تحت عنوان Technical Preview در ۹ مهر ۱۳۹۳ نشر یافته شده شد.

۲٫ دومین ورژن و نسخه رسمی پیش دیدن کردن و نمایش Windows 10 تحت عنوان Insider Preview در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ نشر یافته شده شد.

۳٫ ورژن و نسخه نهایی و همچنین رسمی Windows 10 تحت عنوان RTM در ۲۴ تیر ۱۳۹۴ نشر یافته شده شد، آن ورژن و نسخه هم اکنون آخرین ورژن و نسخه Windows 10 بوده و همچنین قابل بهره بری و استفاده جهت تمامی کاربران می باشد.

دانلود ورژن و نسخه نهایی ویندوز ۱۰ اینترپرایز , Windows 10 Enterprise RTM x86/x64

قابلیت‌های کلیدی Windows 10:
– تازه ترین و جدیدترین نسل سیستم عامل‌های خانواده ویندوز
– همگام سازی و همچنین یکسان سازی تمامی سیستم عامل‌های مبنی بر Windows 10
– به همراه نرم افزار مرورگر اینترنتی جدید و همچنین قدرتمند مایکروسافت به نام Microsoft Edge
– پشتیبانی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های Universal جهت تمامی سیستم عامل‌های Windows 10
– بازگشت Start Menu به همراه ویژگی‌های جدید
– پشتیبانی از DirectX 12 و همچنین WDDM 2.0
– به روز رسانی خودکار ویندوز بدون دخالت کاربر
– حذف Windows Media Center قطع پشتیبانی آن هم
– قابلیت ارتقا از Windows 7 و همچنین Windows 8.1 بدون از دست رفتن اطلاعات

نرم افزار مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت به نام Microsoft Edge حالا در Windows 10 نشر یافته شده شده و همچنین بالاخره بعد از ۲۰ سال شمسی توانسته بود Microsoft Explorer را بازنشسته کند، آن ورژن و نسخه جدید نرم افزار مرورگر اینترنتی مایکروسافت بهبودهای فراوانی یافته می باشد و همچنین رقیب سرسختی جهت Google Chrome و همچنین Mozilla Firefox به حساب می‌آید؛ پشتیبانی تمام و همچنین کمال از HTML5 و همچنین تازه ترین و جدیدترین تکنولوژی‌های تحت وب، قابلیت تشخیص چهره هوشمند و همچنین پشتیبانی از اثر انگشت از قابلیت‌های جدی و همچنین پیشرفته آن نرم افزار مرورگر اینترنتی خواهند بود که به ندرت در سایر مرورگرها دیده می‌می شود.

طی پیشنهادات و همچنین درخواست‌های مکرر کاربران از مایکروسافت، آن شرکت مجدداً Start Menu محبوب را به Windows 10 برگرداند؛ Start Menu جدید با آن هم سبک و همچنین سیاق Windows 7 و همچنین الهام گیری از منو Windows 8.1 حالا تغییر پیدا کردن به یک ابزار کنترل قدرتمند Windows 10 شده می باشد به طوری که کاربر به واسطه همین Start Menu می‌تواند کنترل کاملی بر روی کل سیستم خود داشته باشد و همچنین هرگونه تنظیماتی را در آن هم اعمال کند.

دیگر ویژگی منحصر به فرد آن ویندوز، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های Universal خواهند بود که قابلیت نصب بر روی تمامی سیستم عامل‌های خانواده Windows 10 نظیر Windows Mobile Phone 10 و همچنین Windows Embedded Systems 10 را دارا می‌باشند، یعنی برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی که به روش انحصاری جهت Windows 10 نوشته شده‌اند به راحتی قابل نصب بر روی سایر دستگاه‌ها خواهند بود.

قابلیت‌های گرافیکی Windows 10 نیز خیلی زیاد بالاتر رفته می باشد، پشتیبانی از DirectX 12 و همچنین WDDM 2.0 تجربه کاملاً جدید و همچنین باورنکردنی را به عرصه بازی‌های رایانه‌ای می‌دهد، به طوری که در بعدی شاهد بازی‌هایی با جلوه‌های ویژه خیلی زیاد قوی‌تر از آن هم چه در Windows 8.1 دیدیم، خواهیم بود.

نحوه به روز رسانی در Windows 10 به روش کلی تغییر کرده می باشد؛ از آن پس تمامی آپدیت‌ها و همچنین به روز رسانی‌ها به روش خودکار دانلود و همچنین نصب می‌شوند و همچنین دیگر نمی‌قدرت مانع نصب آن هم‌ها شد، تنها و فقط کاربران ورژن و نسخه‌های Professional و همچنین Enterprise می‌توانند زمان دانلود و همچنین نصب آپدیت‌های ارائه شده را به مدت ۴ یا ۸ ماه، بسته به نوع آپدیت، به تعویق بیندازند ولی نمی‌توانند مانع نصب آن هم شوند. طبق گفته مایکروسافت، آپدیت‌های Windows 10 خیلی زیاد اکثرا و بیشتر و همچنین گسترده‌تر از Windows 8.1 خواهند بود و همچنین هر لحظه ممکن می باشد آپدیت‌های جدیدی ارائه می شود. همچنین آپدیت‌های حساس و همچنین مهم امنیتی نیز به محض نشر به روش خودکار دانلود و همچنین نصب می‌شوند.

برنامه جذاب و جالب و خوب Windows Media Center به روش کلی در Windows 10 حذف شده می باشد و همچنین دیگر پشتیبانی نمی‌می شود و همچنین تمامی سرویس‌ها آن هم با سرویس‌های جدیدتر جایگزین شده‌اند. درایورهای خیلی زیاد قدیمی نیز از Windows 10 حذف شده‌اند، مانند درایورهای دیسک‌های فلاپی و همچنین USB های قدیمی؛ البته مایکروسافت اعلام کرده می باشد که نصب درایورهای قدیمی به صورت دستی امکان پذیر می باشد.

+ ورژن و نسخه RTM هم اکنون جهت شرکت‌های طرف قرارداد ارسال شده می باشد تا ویژگی‌های جدید را آزمایش کرده و همچنین آن هم‌ها را مطابق با میل خود تغییر دهند؛ مایکروسافت قرار می باشد تا در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۴ Windows 10 را به صورت جهانی (GA) عرضه کند.

آن که ورژن و نسخه GA و همچنین RTM با یک دیگر یکسان خواهند بود و همچنین یا تفاوت خواهند داشت را هنوز کسی نمی‌داند ولی به احتمال زیاد ورژن و نسخه Build 10240 آخرین ورژن و نسخه Windows 10 می باشد.

تغییرات گرفته شده در ورژن و نسخه نهایی Build 10240 نسبت به ورژن و نسخه‌های آزمایشی:
۱٫ حذف محدودیت زمانی بهره بری و استفاده از ویندوز.
۲٫ حذف Watermark و همچنین مشخصات ویندوز از روی دسکتاپ.
۳٫ قابلیت Upgrade از ویندوز ۷ و همچنین ۸٫۱ بدون از دست رفتن فعال سازی.

دانلود ورژن و نسخه Windows 10 Enterprise :

 

      دانلود ورژن و نسخه ۳۲ بیتی – ۲۷۰۵ مگابایت

       – دانلود قسمت و بخش اول
       – دانلود قسمت و بخش دوم
       – دانلود قسمت و بخش سوم

      دانلود ورژن و نسخه ۶۴ بیتی –  ۳۶۹۳ مگابایت

       – دانلود قسمت و بخش اول
       – دانلود قسمت و بخش دوم
       – دانلود قسمت و بخش سوم
       – دانلود قسمت و بخش چهارم

  دانلود فعال ساز و همچنین کرک ویندوز ۱۰

 

موارد و نکات مرتبط به دانلود:
– جهت دانلود حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود بهره بری و استفاده کنید.
– تمامی فایل‌ها قابلیت تعمیر با برنامه جذاب و جالب و خوب WinRAR در صورت ناقص دانلود شدن را دارند.

آن ورژن و نسخه از ویندوز در یک ویرایش جداگانه جهت شرکت‌ها و همچنین تشکلات سازمانی نشر یافته شده شده می باشد که ورژن و نسخه Enterprise نام دارد و همچنین جهت بهره بری و استفاده سازمانی مناسب می باشد.

لینک های دانلود در متن پست (بالا) موجود می باشد.

دانلود ورژن و نسخه نهایی ویندوز ۱۰ اینترپرایز , Windows 10 Enterprise RTM x86/x64 در تاریخ ۱۰ August 2015 | 7:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

منبع: ارم دانلود

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار Internet Download Manager 6.30 Build 5 Final

دانلود نرم افزار Internet Download Manager 6.30 Build 5 Final |دانلود نرم افزار Internet Download …