خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود The Jungle Book: Mowgli’s Run کتاب جنگل: گریز و فرار موگلی

دانلود The Jungle Book: Mowgli’s Run کتاب جنگل: گریز و فرار موگلی

دانلود The Jungle Book: Mowgli’s Run کتاب جنگل: گریز و فرار موگلی

|دانلود The Jungle Book: Mowgli’s Run کتاب جنگل: گریز و فرار موگلی از پویش سافت

The Jungle Book نام مجموعه داستانی معروف به نویسندگی رودیارد کیپلینگ می باشد که داستان آن هم حول پسر به نام موگلی می باشد که در جنگل و همچنین در میان حیوانات وحشی پهناور و بزرگ می می شود ، حدود یک قرن از زمان نگارش آن مجموعه داستان می گذرد ولی با اینجال به تا حال آثار مختلفی شامل فیلم دیدنی و جذاب ، انیمیشن زیبای و همچنین بازی ویدئویی از روی آن مجموعه داستان ساخته شده می باشد ، آخرین اثری که از روی آن مجموعه داستانی ساخته شده می باشد بازی ویدئویی کمپانی دیزنی با نام The Jungle Book: Mowgli’s Run می باشد که سبک آن هم دوندگی می باشد بدین صورت که تو در آن هم هدایت قهرمان داستان یعنی موگلی را به دست دارید و همچنین بایستی با عبور از موانع متنوع و گوناگون و مختلف مراحل بازی را پشت سر بگذارید ، البته آن بازی اقتباسی از روی فیلم دیدنی و جذاب The Jungle Book می باشد که تا کمتر از دو هفته ی دیگر اکران می گردد. در طول مسیری که بایستی و حتما آن هم را طی کنید با انواع مختلفی از موانع روبرو خواهید شد که جهت عبور از آن هم ها بایستی عکس العمل های مختلفی از خود نشان دهید.

 The Jungle Book: Mowgli's Run
The Jungle Book: Mowgli’s Run

در بازی کتاب جنگل: گریز و فرار موگلی مثل بسیاری از بازی های مشابه در آن سبک که در طول مسیر خود بایستی سکه و همچنین موارد مشابه جمع کنید ، در آن بازی نیز در طول مسیر خود می توانید قطرات عسل را جمع آوری کنید ، با جمع آوری هر چه اکثرا و بیشتر قطرات عسل می توانید آیتم ها و همچنین اقتدار و قدرت های مختلفی مانند سرعت گرگ ( جهت افزایش سرعت) ، پنجه پلنگ ( جهت جلوگیری از لغزش در برابر موانع کوچک) و همچنین … را جهت خود بخرید ، هر کدام از اقتدار و قدرت با توجه به مقدار و اندازه و میزان قدرتی که به تو می بخشند شامل نرخ های متفاوتی خواهند بود. بر روی گرافیک بازی و همچنین صداگذاری آن هم نیز به خوبی کار شده می باشد و همچنین می قدرت آن هم ها را از نقاط نیرو بازی به شمار آورد. آن بازی در گوگل پلی نمره ی خوب ۴٫۱ از ۵ را کسب کرده می باشد.

اطلاعات:

  • اسم بازی:  The Jungle Book: Mowgli’s Run
  • دسته: Action
  • ورژن: ۱٫۰٫۱
  • شرکت سازنده: Disney
  • حجم: فایل نصبی: MB 61
  • ورژن آندروید پیشنیاز: ۴٫۰٫۳ و همچنین بالاتر

تصاویر The Jungle Book: Mowgli’s Run :

دانلود بازی کتاب جنگل: گریز و فرار موگلی:

دانلود فایل با لینک مستقیم

دانلود The Jungle Book: Mowgli’s Run کتاب جنگل: گریز و فرار موگلی در تاریخ ۳ April 2016 | 6:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …