خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Batman v Superman Who Will Win بازی بتمن در مقابل سوپرمن

دانلود Batman v Superman Who Will Win بازی بتمن در مقابل سوپرمن

دانلود Batman v Superman Who Will Win بازی بتمن در مقابل سوپرمن

|دانلود Batman v Superman Who Will Win بازی بتمن در مقابل سوپرمن از پویش سافت

تنها ۴ روز به اکران فیلم دیدنی و جذاب جنجالی و همچنین پر سر و همچنین صدای بتمن و همچنین سوپرمن: طلوع عدالت مانده می باشد ، فیلمی که همگان در انتظار دیدن قهرمانان محبوب خود یعنی بتمن و همچنین سوپرمن در مقابل یکدیگر خواهند بود ، ولی باید توجه داشت در فاصله ی که به اکران فیلم دیدنی و جذاب مانده می باشد استودیوی سازنده ی فیلم دیدنی و جذاب یعنی وارنر بروس ، یک بازی جهت سیستم عامل های آندروید و همچنین ios نشر یافته شده کرده می باشد که مرتبط با فیلم دیدنی و جذاب اخیر آن هم ها می می شود. آن بازی Batman v Superman Who Will Win نام دارد و همچنین در آن هم تو بایستی قهرمان محبوب خود بتمن و همچنین یا سوپرمن را انتخاب کنید و همچنین با رقیب خود در خیابان های گاتهام و همچنین متروپلیس مبارزه کنید. سبک بازی علیرغم فیلم دیدنی و جذاب بدین صورت نیست که با حریف خود مبارزه کنید ، بلکه رقابت تو در طی مسافت  و همچنین کسب امتیاز اکثرا و بیشتر در مدت زمان کمتر می باشد ، هر کدام از شخصیت های بازی را که انتخاب کنید می توانید از تجهیزات و همچنین ویژگی های بخصوص آن هم ها نیز بهره بری و استفاده کنید ، به عنوان مثال در صورت انتخاب کردن بتمن می توانید از ماشین معروف او نیز بهره بری و استفاده کنید و همچنین مسافتی را با آن هم طی کنید و همچنین یا با برگزیدن سوپرمن می توانید مقداری از مسافت خود را پرواز کنید. مسیری را که بایستی و حتما طی کنید در خیابان های گاتهام و همچنین متروپلیس می باشد و همچنین بدیهی می باشد اغلب موانعی که با آن هم ها برخورد می کنید اتومبیل ها خواهند بود.

 Batman v Superman Who Will Win
Batman v Superman Who Will Win

از نقاط نیرو بازی بتمن در مقابل سوپرمن می قدرت به گرافیک و همچنین جلوه های صوتی خوب آن هم اشاره کرد ، بنا به گفته ی سازندگان ، موسیقی به کار رفته در آن بازی آن هم موسیقی اختصاصی فیلم دیدنی و جذاب می باشد. در طول مسیر خود با آیتم های مختلفی روبرو می شوید که با بدست آوردن آن هم ها می توانید قوه قهرمان خود را افزایش دهید.بازی در گوگل پلی نمره ی قابل قبول ۳٫۸ از ۵ را کسب کرده می باشد.

اطلاعات:

  • اسم بازی: Batman v Superman Who Will Win
  • دسته: Adventure
  • ورژن: ۱
  • شرکت سازنده: Warner Bros. International Enterprises
  • حجم: فایل نصبی:  MB 67.2
  • ورژن آندروید پیشنیاز: ۲٫۳٫۳ و همچنین بالاتر

تصاویر Batman v Superman Who Will Win :

دانلود بازی بتمن در مقابل سوپرمن :

دانلود با لینک مستقیم

 

دانلود Batman v Superman Who Will Win بازی بتمن در مقابل سوپرمن در تاریخ ۱۶ March 2016 | 6:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …