خانه / کتاب / دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسوی Learn to Speak French Deluxe 9

دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسوی Learn to Speak French Deluxe 9

دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسوی Learn to Speak French Deluxe 9

|دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسوی Learn to Speak French Deluxe 9 از پویش سافت

1

پیشتر چند مجموعه ی آموزش زبان فرانسوی، به قسمت و بخش آموزش زبان های خارجی وبسایت و مرکز خبرهای جدید ارم دانلود اضافه شد، در آن پست نیز نیت و اراده داریم یک مجموعه ی دیگر آموزش زبان فرانسه که یکی از تازه ترین و جدیدترین و همچنین برترین مجموعه ها در نوع خود می باشد، به تو هم میهنان عزیز و همچنین علاقه مندان به یادگیری زبان فرانسه معرفی کنیم.  مجموعه ی آموزش زبان فرانسه Learn to Speak French Deluxe 9 یکی از محبوب ترین و همچنین مشهور ترین پکیج های یادگیری زبان فرانسه در سطح جهان می باشد و همچنین تا کنون مورد بهره بری و استفاده ی هزاران فرد یا شخص از علاقه مندان با یادگیری آن زبان مهم جهانی قرار گرفته می باشد.  بر خلاف نرم افزارهای زبان های دیگر که تنها و فقط در حفظ کردن لغات به تو کمک می کنند، Learn to Speak French Deluxe 9، کارآیی های بیشتری دارد – ما می خواهیم تو در اسرع وقت و همچنین با کمترین هزینه، به آن زبان صحبت کنید! زبان فرانسه را با دروس مبتدی، متوسط و همچنین پیشرفته و همچنین همچنین با تمرین واژگان، تشخیص گفتار و همچنین بازی های سرگرم کننده فرا بگیرید. با سخنگویان بومی فرانسه، در بیش از ۴۰ موقعیت تعاملی در دنیای واقعی گفتگو کنید. تو حتی می توانید در هر شرایطی یاد بگیرید: در ماشین یا با دستگاه پخش MP3. در زمان خیلی کوتاهی، قادر خواهید بود به زبان فرانسه صحبت کنید! در ادامه می توانید توضیحات تکمیلی، تصاویری از صحنه های متنوع و گوناگون و مختلف محیط آن نرم افزار و همچنین اطلاعات دانلود را دیدن کنید.

2

نرم افزار آموزش زبان فرانسه، توسط کارشناسان زبان که نظریه های یادگیری زبان را با شیوه های اثبات شده کلاس درس جهت ساخته یا ایجاد یک محیط یادگیری نهایی جهت هر نوع کاربری ترکیب کرده اند، طراحی شده می باشد. پس نتیجه آن می شود که روش سریع یادگیری زبان می باشد که توسط میلیون ها فرد یا شخص در سراسر جهان مورد بهره بری و استفاده قرار می گیرد. تکنیک یادگیری، که سیستم غوطه وری انعطاف پذیرنامیده می می شود، در انحصار نرم افزار آموزش زبان eLanguage می باشد و همچنین به تو اجازه می دهد مسیر یادگیری منطبق با سبک یادگیری فردی خود را انتخاب کنید. در عوض آنکه کلمات را به سادگی حفظ کنید، دستور زبان و همچنین تجربه و مهارت بالا های واژگانی مورد مستلزم و نیاز جهت صحبت به زبان فرانسه را نیز به سرعت و همچنین به راحتی فرا می گیرید. بهترین روش مطلق جهت یادگیری یک زبان جدید، بازدید از کشوری می باشد که آن هم زبان در آن هم جا صحبت می می شود. روش یادگیری منحصر به فرد آموزش زبان، با قرار دادن تو در موقعیت های دنیای واقعی، از آن واقعیت  بهره بری و استفاده می کند تا غوطه وری زبان را به درستی انجام دهد. تو با بهره بری و استفاده از فیلم دیدنی و جذاب های محاوره ای و همچنین ابزارهای تشخیص گفتار، قادر خواهید بود تا با سخنگویان بومی فرانسه در تعامل باشید. در ادامه می توانید اطلاعات دانلود مجموعه ی Learn to Speak French Deluxe 9 را دیدن کنید.

دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : ۱۸۳۲ مگابایت

قسمت ۱ | قسمت ۲ | قسمت ۳ | قسمت ۴ | قسمت ۵ |

دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسوی Learn to Speak French Deluxe 9 در تاریخ ۳۰ January 2014 | 5:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

منبع: ارم دانلود

مطلب پیشنهادی

دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها

دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها |دانلود کتاب صوتی هاوکینگ و همچنین سیاه‌چاله‌ها از …