خانه / مقالات / بهبود رنکینگ در اجرای سئو سایت

بهبود رنکینگ در اجرای سئو سایت

سئو وب سایت لینک گذاری

به وهله ای رسیده ایم که شما باید کاری را انجام دهید . گرچه سخت است ولی گرفتن یک PageRank بالا برای طراحی سایت باید جزو استراتژی زیاد مدت شما درسئو بهینه سازی وب وب سایت باشد .


مقالات جدید سئو

فقط راهی که طراحی وب سایت شما قادر است PageRank کسب نماید این است که لینک طراحی وب وب سایت شما در حداقل وب وبسایت که در حال حاضر دارای PageRank است قرار بگیرد این به این معناست که گرفتن یک تن لینک در طراحی وبسایت هایی که دارای PageRank صفر می باشند به امتیاز وب وب سایت شما هیچ کمکی نخواهد کرد . در صورتی که قرار گرفتن لینک طراحی وب وب سایت شما در وب سایتی با PageRank شش می تواند به زودی طراحی وب سایت شما را به PageRank شش برساند چنانچه طراحی وب وبسایت شما توسط گوگــل از نظر بهینه سازی وبسایت ارزیابی شده دارای تعداد انبوه لینک به دیگر طراحی وب وب سایت ها نباشد .
پروسه ی ارتقا پیج رنک طراحی سایت و سئو وب وب سایت به طور مستقیم به کسب لینک بستگی دارد . کسب لینک به معنای قرار گرفتن لینک طراحی وبسایت شما در وب سایت های دیگر به طور طبیعی یا از طریق خرید لینک است . ما هر دوی این مباحث را با جزئیات بیشتر پوشش خواهیم داد و شما باید هرکدام از مطالب را بخوانید تا با مزیت ها و بدی های هر کدام از منظر seo سایت و seo وب وبسایت آشنا شوید .
تگ عنوان ( title tag ) در بهینه سازی وب سایت

اولین و با اهمیت ترین کار سئوکه باید بر روی صفحات انجام دهید تگ عنوان ( title tag ) است .
بسیاری از افرادی که از طریق منابع خارجی و یا ویرایشگر متن WYSIWYG مصرف می کنند ، قرار دادن تگ meta را که می تواند برای آن ها محبوبیت بسیاری در موتور های جستجو و مقوله سئو سایت داشته باشد را فراموش می کنند .
فوائد استفاده از تگ های عنوان که در بهینه سازی وب سایت استفاده می شود حاوی ۳ بخش است :
۱ – کاربری که برای کلمه کلیدی شما جستجو کرده است ، در صورتی که عنوان طراحی سایت شما مثل جمله جستجو شده باشد لینک عنوان طراحی وب سایت شما را به صورت معین (هایلایت ، پررنگ bold) شده مشاهده می نماید و این به طور قطع می تواند تعداد کلیک برای طراحی وب وبسایت شما را افزایش دهد نسبت به زمان ی که از تگ عنوان مصرف نشده است .
۲ – باعث افزایش رتبه بندی ( ranking ) شما در موتور های جستجو خواهد شد .
۳ – به موتور های جستجو یاری می نماید تا بین صفحاتی که ممکن است شبیه نیز باشند فرق قائل شود .

افزایش تعداد کلیک به واسط سئو

بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجو فقط قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی است که شما از طراحی سایت انتظار دارید . اگر شما برای جمله ” کلاه های رایگان ” رنک #۶ داشته باشید ، وقتی که کاربری جمله ” کلاه های ” را جستجو می نماید در صورتی که جمله جستجو شده در عنوان طراحی وب سایت شما موجود نباشد کاربر تفاوت بسیاری بین طراحی وبسایت شما دیگر طراحی وب سایت ها مشاهده نمی نماید .
در صورتی که عنوان طراحی سایت شما حاوی کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد ، کاربر با جستجوی کلمه کلیدی عنوان طراحی وب سایت شما را به صورت پررنگ معین ( bold ) مشاهده می نماید این به میزان بسیار بسیاری میل کاربر را برای مشاهده طراحی وب سایت/span> شما افزایش می دهد .
اصلاح رنکینگ در اجرای seo سایت

اکثر مردم معتقد هستند که عنوان طراحی سایت جایی است که باید نام تجاری و یا نام دامنه خود را ذکر کنند . این کاملا غلط است عنوان صفحات یکی از آسان ترین راه هایی است که شما می توانید به موتور های جستجو از منظر بهینه سازی وب سایت بگویید که صفحه مورد نظر از طراحی وب سایت شما در چه موردی است نیز صفحات طراحی وبسایت شما چگونه طبقه بندی شده اند . در حالی که بسیاری از افراد به عنوان صفحات از منظر seo وبسایت توجه ندارند ، موتور های جستجو به آن تذکر می کنند .
شما می توانید با قرار دادن با اهمیت ترین کلمات کلیدی در عنوان طراحی وب سایت خود ، از این فرصت استفاده بکنید برای این که رتبه بالایی را برای کلمات کلیدی مورد علاقه خود بدست بیاوربد . اگر شما هنوز مایلید که عنوان طراحی وب سایت شما حاوی نام مجموعه یا دامین شما یاشد می توانید نام تجاری و یا دامین طراحی سایت خود را بعد از کلمات کلیدی بعد از خط فاصله قرار دهید که از نظر seo وبسایت تاثیر گذار تر خواهد بود.( برای مثال ” کلاه های رایگان – yourcompany.com “) بدین منظور که نشان دهید این کلمات کلیدی از منظر سئو وب سایت برای شما بسیار با اهمیت می باشند .
seo سایت و اثر محتوا

مثل موتور های جستجو بودن آسان نیست . آن ها روز و شب در وب می خزند و اطلاعات را از وب دریافت می کنند و سعی می کنند آن ها را بر طبق روش مفید ی ذخیره کنند تا کاربران بتوانند چیزهایی را که به دنبالش هستند بیابند . کار آن ها را آسان تر بکنید . به طور شفاف و واضح عنوان و مورد هر صفحه را با مصرف از تگ عنوان معین بکنید و به seo وبسایت یاری کنید تا بتواند بین صفحات به راحتی وجه تمایز قائل شود .
شما ممکن است دو صفحه در طراحی سایت خود داشته باشید که بسیار به شبیه باشند با کمی اندیشه بتوان دریافت که بین آن ها فرق هایی هست . اجازه ندهید تا موتور های جستجو نظرشان را برای شما ترسیم کنند زیرا ممکن است غلط کنند ، در عوض برای آن ها تصمیم گیری بکنید فرق ها را خوتان برایشان بیان بکنید . این باعث می شود که طراحی وب وب سایت شما از دوگانه شدن محتوا هم مصون بماند که در آینده با عمق بیشتری نقد خواهد شد .
پروسه سئو سایت

seo وبسایت در موتور های جستجو فقط قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست ، بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی است که شما از طراحی سایت خود انتظار دارید . چنانچه شما برای جمله ” کلاه های رایگان ” رنک #۶ داشته باشید ، ی که کاربری جمله ” کلاه های رایگان ” را جستجو می نماید در صورتی که جمله جستجو شده در عنوان طراحی وب وب سایت شما موجود نباشد کاربر تفاوت بسیاری بین طراحی سایت شما و دیگر وب وب سایت ها مشاهده نمی نماید .
نمودن در سئو bold

با این که در ده سال اخیر اینترنت به میزان قابل توجه ی تغییر کرده است ولی چیزی که همچنان در seo وبسایت ثابت مانده است روشی است که وبمسترها مطالب سرفصل های با اهمیت طراحی سایتشان را با آن معین می کنند . سرفصل های صفحه با تگ های header معین می شوند . ( از “<"h1">” تا “<"h6">“) و همین طور مطالب با اهمیت در تگ های bold ( به صورت پر رنگ برجسته شده ) قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که کاربر به این مطالب توجه نشان می دهد . نه فقط این مطالب توجه کاربران را به خود جلب می نماید بلکه به عنوان یک شاخص ابتدایی در اختیار موتور های جستجو قرار می گیرد تا بفهمند صفحه مورد نظر در مورد چه چیزی حرف می نماید چه پارت هایی از آن با اهمیت تر می باشند .
h سئو وب سایت تگ

تگ های header راه بزرگی هستند تا رتبه بندی ( ranking ) خود را در موتور های جستجو بالا ببرید . به عنوان مثال چنانچه شما صفحه ای در مورد ” کلاه های رایگان ” دارید ، بهترین راه برای معین کردن آن گذاشتن یک تگ header به صورت زیر در ابتدای صفحه است تا به بهترین وجه به کاربران موتور های جستجو از دید seo نشان دهید که این صفحه از طراحی وب سایت شما در مورد چه چیزی حرف می نماید :
تاثیر تگ h در سئو وب سایت

اما با توجه به استراتژی های دیگر موتور های جستجو این با اهمیت است که از به کاربردن تعداد بسیاری کلمات کلیدی خودداری کنیم یک قاعده بهتر برای این کار این است که در هر صفحه حداکثر از سه تا چهار تگ header مصرف کنیم بعد از تگ های header حداقل پاراگراف متن داشته باشیم .
صفحه ای که حاوی تعداد بسیاری تگ header باشد برای موتور های جستجو شبیه به اسپم به نظر می رسد و برای کاربران مفید نخواهد بود. italic ، bold emphasis بعد از این که از تگ های header در صفحه استفاده کردید ، هنوز کار شما به اتمام نرسیده است و هنوز وسائل های بسیاری هست که شما می توانید برای هدفمند سازی کلمات کلیدی طراحی سایت خود از دید سئو و seo وبسایت استفاده بکنید . وقت ی که کلمات کلیدی را در صفحات به کار میبرید با اهمیت است که این کلمات را به همراه تگ های bold یا italic یا emphasis به کار برید تا مطمئن شوید موتور های جستجو پی به با اهمیت بودن این کلمات می برند .
بسیاری از افراد در صفحات از انیمشن های فلش یا تگ های span به وسیله css ، بسیار استفاده می کنند و این درحالی است که موتور های جستجو به سختی قادر به تشخیص این ها می باشند . پس با مصرف از تگهای آسان ی html که در بالا ذکر شد کار را برای موتور های جستجو آسان کنید .

مطلب پیشنهادی

خرید فرش عروسکی اتاق کودک | فرش کودک

خرید فرش عروسکی اتاق کودک | فرش کودک فرش اتاق کودک و فرش عروسکی مجموعه یک فرش همواره …