خانه / مقالات / با ۷ نوع مشاغل خانگی آشنا شوید

با ۷ نوع مشاغل خانگی آشنا شوید

مشاغل خانگی-چنانچه که می خواهید برای خودتان کار کنید یا اینکه زمان زیادتری را با اعضای خانواده تان بگذرانید بهترین راه حل اشتغال به مشاغل خانگی هستند . دامنه این نوع از مشاغل بسیار وسیع است از فروش صنایع دستی گرفته تا طراحی بلاگ بصورت آن لاین. مزیت دیگر این نوع مشاغل این است که بدون داشتن فضا پول خیلی هم، می توان آنها را راه اندازی کرد . در ذیل به ارزیابی چند نوع شغل خانگی که بدون صرف هیچ وقت ی می توانید راه اندازی نمایید می پردازیم .


هنر در خانه

۱-صنعتگری

مشاغل خانگی-چنانچه که در زمینه صنایع دستی از عبارت تهیه جواهر آلات ،سفالگری یا تهیه لوازم دکوری مهارت دارید می توانید تجارت کوچکی به راه انداخته با ارائه آنها بصورت اینترنتی در سایتهایی چون etsy .com دست ساخته های خودتان را در معرض فروش بگذارید . وسایلی را که می خواهید درمعرض فروش بگذارید آماده کرده از هر کدام عکس گرفته این عکسها را به همرا قیمت فروش بر روی وب سایت قرار دهید . بازدید کنندگان سایت کالاهای شما را خواهند دید قیمت آن را به حساب شما واریز می کنند و پس شما بعد از دریافت وجه اقدام به ارسال کالا می نمایید . با اینآموزش می توانید در کارتان به عنوان یک تجارنت کوچک خلاقیت بخرج دهید .

۲- وبلاگ نویسی

مشاغل خانگی-بلاگ نویسان خوب از طریق نوشتن مستمر مقالات و ستونهای مختلف در بلاگ های مختلف درآمدی معادل درآمد یک شغل تمام زمان دارند . برای شروع می توانید با عضویت در وب سایتهایی فارسی برای خودتان وبلاگی طراحی نمایید و در یک حوزه تخصصی یا موضوعاتی که علاقه دارید شروع به نوشتن آخرین اخبار کرده و یا دیدگاههای خودتان در مورد آن مسائل را به اشتراک بگذارید با عضویت در بعضی سایتها می توانید بر روی بلاگ تان آگهی تبلیغاتی درج نمایید ،در صورت کلیک هر یک از بازدید کنندگان وبلاگ بر روی آن اطلاعیه مبلغی به شما پرداخت می شود و با این کار میزان درآمد را افزایش دهید .

۳ – خدمات مشتریان بصورت تلفنی

مشاغل خانگی-اکثریت شرکت ها برای ارائه خدمات به مشتریانش با گاهی از شرکتهای دیگر قرار دادی منعقد می کنند و یا اینکه این کار را به برخی کارمندانی که به دنبال کار در منزل هستند می سپرند تا بصورت تلفنی پاسخگوی مشتریانشان باشند . مشتریانی که در مورد خرید یک کالا سوالات ی دارند مستقیماً با شما ارتباط گرفته جواب پرسشها شان را از شما می گیرند . تنها ملزومات مورد نیاز برای این کار یک خط تلفن ویا دسترسی به اینترنت است .

۴ – دفترداری حسابداری

مشاغل خانگی-اگر که با اعداد رابطه خوب ی دارید و در فصل پرداخت مالیات همواره در حال یاری کردن به دوست ها تان هستید می توانید از این مهارت تان به بهتر ی مصرف نمایید . می توانید با افراد یا شرکتهای کوچکی که کارهای دفتر داری و حسابداری را به افرادی که در منزل کار می کنند، قرارداد ببندید . برای این کار فقط به یک کامپیوتر بهتر یکی از برنامه های حسابداری موجود در بازار نیاز دارید . با ارسال ایمیل و یا ارسال پستی اطلاعیه به درب شرکتها می توانید خود و مهارتهای کاری تان را معرفی کرده و بدین ترتیب با شرکتهای بسیاری قرارداد ببندید .

۵ – معلم خصوصی

مشاغل خانگی-چنانچه که به تدرس علاقه دارید می توانید در رشته تخصصی تان به تدریس در منزل بپردازید. هم می توانید به منزل شاگردانتان رفته یا اینکه در منزل خودتان این کار را انجام دهید و کتابخانه های عمومی هم محل خوب ی برای تدریس خصوصی است . برای جذب شاگرد می توانید با مدارس محل سکونت تان و یا گروههای محلی ارتباط بگیرید . هم چنین می توانید از طریق اینترنت به روش از راه دور بپردازید .

۶ – ترجمه

مشاغل خانگی-اگر غیر از زبان مادری تان قادر به مکالمه و یا ترجمه در چند زبان دیگر هستید با شرکتهایی که نیاز به ترجمه اسناد مدارک یا یک مترجم شفاهی دارند قرارداد ببندید . برای این کار تنها می بایست امتحان تسلط در مکالمه را با موفق یت پشت سر گذارید در گرامر و آیین نگارش تسلط داشته باشید .

۷ – فروش کالا بصورت مزایده و حراج

مشاغل خانگی-اگر که به پیدا کردن مشتری در مغازه های فروش امانی یا حراج علاقه مندید برای خودتان یک حراج فروشبرخی شبیه eBay راه بیاندازید.به این حراجهای بهتر رونقی ببخشید و با فروش آنها به مشتریان آن لاین و اینترنتی سود خوب ی کسب کنید . در حراجها می توانید مسائل مورد فروش را لیست کرده و برایشان یک قیمت ثابت در نظر بگیرید و یا اینکه بصورت فهرستی به فروش برسانید هر کالا قیمت ویِژگزینشه خودش را داشته باشد . زمانی که خریدار در پارت جستجوی کالا فروشگاه eBay معین ات کالا را وارد می کند کالاهای شما در معرض دید قرار می گیرند . از طریق Pay Pall مبالغ به حساب شما واریز می گردد شما کالا را مستقیماً برای خریدار ارسال می نمایید .

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی ایران(قائم هاست)

سرور اختصاصی ایران سرور اختصاصی ایران با بروزترین و جدیدترین سخت افزار و ترافیک نامحدود قابل ارائه از دیتاسنترهای …